En popüler Vista teması-Vista Anthracite v.1.31

Sponsorlu Bağlantılar

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
En popüler Vista teması-Vista Anthracite v.1.31
Vista Anthracite theme 1.31 + vista sesleri

Şu ana kadar xp görünümlü bilgisayarınızı vista görüntüsüne çevirmek için çeşitli temalar yüklemiş veya vista transformation paketlerini denemiş olabilirsiniz. sistemin kasılmasını istemiyor ve güzel bir vista görünümü istiyorsanız vista anthracite tam size göre.

özellikleri:

** sistemin sadece icon ve tema görüntüsünü değiştirdiği için kasılmaya veya ram tüketimine sebep olmaz.
** unistall edilebilir.

Aşağıdaki linkte çıkan sayfada resim üzerine tıklayarak daha geniş görüntü alabilirsiniz. dosyayı indirmek için çıkan sayfada download ı tıklayınız.

Tema İçin :

vista sesleri
için link aşağıda

vista seslerini yükledikten sonra denetim masasından ses aygıtlarından ses efektlerinden windows vista sound scheme yi seçiniz.

:spr

• Beğen
Tepkiler: bedaykutt, pulili, lütfü456 ve 11 diğerleri

Ozan

Ozan

Admin
Tesekkurler, sen bu vista yı çok sevmissin glass görünüm falan :)

Ben ise daha da hastayım beni temalar falan kesmiyor uzun süredir vista kullanıyorum :)

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben ise daha da hastayım beni temalar falan kesmiyor uzun süredir vista kullanıyorum :)

Bende hastayım vistaya..:lol Ama bilgisayarımın özellikleri vistaya yetmiyor. sırf vista kullanıcam diyede bilgisayarı gözden çıkaramıyorum. şimdilik temalarla idare edeceğiz bakalım.:p

mservank

mservank

Üye
harika yav bu denedim acayip güzel

M@xWeL

Üye
Bende dün bilgisayarıma pack-vista-inspirat-2-1.0 ı yükledim. Bu programı silmeden şuan verilen programı yüklesem olur mu ?

Ozan

Ozan

Admin
Sorun yaratabilir bence kaldırıp öyle deneyin :oke:

Bu daha güzel ayrıca inspirat dan .

M@xWeL

Üye
üzerine kurdum ama sadece temasını yani iconu değil. Gayet güzel oldu.

aafake

aafake

Üye
a21a ben aafake izmirdenim verdiğin temayı yükledim mükemmel çelışıyor eline emeğine sağlık arkadaşım ama bir de masaüstündeki analog saat ve takvimde olsaydı değme keyfime olsun bu haliylede on numara yani başarılar hemşerim....

e_memet88

e_memet88

Üye
Eyvallah Can! Çok Güzel Tema Parmaklarına ve Emeğine Sağlık

kelleci01

Üye
slm ben setup u actıgımda yuklerken yarısında donup oyle kalıyor bunun nedeni ney olabilir yardımcı olursanız cok sewinirim saolun

Ozan

Ozan

Admin
İşletim sistemi service pack 2 li mi yoksa sp1 li mi ?
Ayrıca makina işlemci ve ram olarak düşük ise kaldırmıyor olabilir

crayzgirl

Üye
tesekkürler güsel bir tema =)

akrepkore

akrepkore

Üye
eline saglık dostum bayagı güzelmiş gercekten

Master_Evil

Master_Evil

Üye
way be çok güzel oldu paylaşım için teşekkürler:oke:

htmy

htmy

Üye
merhaba millet. ben konyadan haci. bu temanın bi benzeri vardı bende ama kaybettim. onda ses te beraber kuruluyordu. acaba onu da bulamaz mıyız. vista seslerini aradığında hep o sinir sayfa açılıyor da:)

mirserver

Üye
tşkler saol kardeş işime çok yaradı emeğine sağlık...

prince14

prince14

Üye
bende vistayı severim

kinghard1

kinghard1

Üye
arkadasım emeğine saglık tesekkürler

danger03

danger03

Üye
paylaşım için teşekkürler