[Ekip dağıldı] Türk CFW Kuvvetleri (T.C.K) Çılgın Türkler Ekibi Yönetim Merkezi

Sponsorlu Bağlantılar

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Öyle bişey yapılabilmesi için dll ile oynama yapılması lazım bence ?

Bu arada Furkan abi 5230 için yer aç bana :D sadece 5230'a çıkarıcam ama yaz tatilinde tabi. o_O

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yaz tatilini bekle:kirbac: :D

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Tamam :D :kop: Okul olmasa çıkarmıştımda 1ay önce filan heveslenmiştim çünkü. ama okul batırıyo işi :/ ortaokulsa tamamen gidiyo. yapamaz filan diyenler çocuk diyenler görecek :islik.

facar88

Üye
teşekkür ederim furkan takip ediyorum seni 5800 için yeniliklerini bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Ailecek zevkle seyrediyoruz abi. :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

facar88

Üye
ha haha:aha:

anılbaran

anılbaran

Üye
:hmmm

ErdoanKys

ErdoanKys

Üye
x6 ya modcu olabilirim :)  siscontens tan uygulama gömmeyi fw temizlemeyi  mod atıp yeniden paketlemeyi biliyorum :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Önemli olan mod uygulayabilmek ve bileşen silmektir. Hiç CFW çalışması yaptın mı?

ErdoanKys

ErdoanKys

Üye
evet fw cleaner falan cok iyi kullanırım ve fw editorun actıgı rofs2 dosyasının içine mod da göme biliyorum sadece portlayamıyorum

ErdoanKys

ErdoanKys

Üye
x6 için boş bir c6 portlu cfw yi editledim kendime göre uygulamada gömdüm mediabarıda kafama göre editledim icon falan

anılbaran

anılbaran

Üye
aslında mod admana gerek kalmayacak , biz sana rofs yollucaz sen onu yüklücen ve gördügün hataları söylicen ;)

ErdoanKys

ErdoanKys

Üye
ama sen tester yapcan o zaman beni :hmmm

----------Eklendi @ 22:10:21 ---------- Yazıldı @ 22:09:04 ----------

ya genel hatalar belli ram sorunu 1 numara hata

----------Eklendi @ 22:15:11 ---------- Yazıldı @ 22:10:21 ----------

ya arkadslar modu indirip rofsa atmak la olmuyo siz artık bize ait modlar yapmanız lazım :oke:

anılbaran

anılbaran

Üye
o tip hatalar demiyorum. Heeşey bizim elimizde degil ;) mesala modladık işte adım adım yollucaz sana . Mesala 7 rofs yollucaz normalde . Atıyorum 1 tanesinde tuş kilidi bozuldu mesala sen onu direk bize bildircen . Bu tip hatalardan bahsediyoruz :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Evet anılbaran haklı. Tester olabilirsin. Biz X6 için rofs hazırlayabiliyoruz ancak test edemiyoruz. Bu boşluğu doldurman çok işimize yarayacak. İlerde de modder rütbesine yükseltilebilirsin.

ErdoanKys

ErdoanKys

Üye
onceden belirtiğim evde net yok teli modem yapıyorum rofsları net kafeden indirebilirim bide bizim rahat ulasabilmemiz lazım birbirimize değil mı

anılbaran

anılbaran

Üye
evet seni istedigimiz zaman bulmamız lazım , sık sık foruma girmen lazım ne zaman rofs gönderecegimiz belli olmaz

Üst Alt