Son Tuğra Ekibi - Yönetim Merkezi | MaxiCep'in En Büyük Ekibi olmaya aday

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Son Tuğra Ekibi - Yönetim Merkezi | MaxiCep'in En Büyük Ekibi olmaya aday
Ekip tam amacına ulaşamamıştır. Ayrıca bazı şartlardan dolayı ekibi kapatma ihtiyacı duydum. İlerde başka bir toplulukta buluşmak dileğiyle.

MaxiCep'in En Büyük Ekibi olmaya aday
Son Tuğra Android Bölümü | Son Tuğra S60v5 Bölümü

Yeni ekip yeni stratejilerle geliyor. Bu kuracağım ekibe katılacak üyeler sayesinde MaxiCep'in bir çok alanında çalışmalar yapacağız.

Son Tuğra Yöneticisi

Furkan Güneş

HTC Bölümü Üyeleri

veyseloglu

Symbian S60v5 Bölümü Üyeleri

ogzhnoTr: Nokia 5230 Tester
bycatre
Spectua
caner5588

Android Bölümü Üyeleri

Türe
~N.A.W.Y~
TheMadness
_SurgeoN_
badmus
Jack-Sparrow
Jelly_Bean
enterneoll
Hasan Enes
emre641996
HacKLess
Black

Wav, Mp3 Melodiler / Zil Sesleri Bölümü Üyeleri

otostopçu

Bilgilendirme

1) Ekip sadece 1 alanda değil, şimdilik Android, Symbian S60v5, Wav, Mp3 Melodiler ile Zil Sesleri alanlarında çalışmalar yapacaktır.
2) Ekibe katılım şartları aşağıda yazılmıştır.
3) Ekip, belirli alanlardaki Sorumlu Üyeleri ile kendi aralarında ayrı ayrı çalışmalar yapacaktır. Örneğin; Symbian S60v5 alanında yapılacak bir CFW çalışması için, Sorumlu Üyeler kendi aralarında bu konudan bağımsız çalışma yapacaktır. Android alanındaki Sorumlu Üyeleri ile herhangi bir görüşme yapmasına gerek yoktur.
4) Ekipteki üyeler, ekip adına yaptıkları paylaşımlarında konu başlığını "Son Tuğra | Konu başlığı" kalıbına göre düzenlemelidir. Böylece ekip daha düzenli olur.

Ekibe katılım şartları

- Katılmak istediği alanda yapmak istediği ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır (Örneğin; CFW yapımına katılmak istiyorsa CFW nedir bilmelidir).
- MaxiCep Forum'undaki online süresi iyi olmalıdır. Yani 1 hafta girip 1 hafta girmeyen biri ekibe katılmak istemesin sonra kendisine ulaşılamayınca sorun oluyor.

Şimdilik bu kadar. Ekip iyice oturuncaya kadar konu güncellenmeye devam edecektir. Bu konu, asıl konunun iskeletini oluşturmaktadır.

• Beğen
Tepkiler: Aws- Me. ve otostopçu

Türe

Türe

Üye
Abim ben katilabilirim Androide fakat okul zamani ulasimda sorun olur mu diye dusunuyorum :hmmm

Hasan Enes

Hasan Enes

Üye
Furkan ben katilmak istiyorum yaz benide İnsallah katilirim yararli olurum simdiden sagol

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Abim ben katilabilirim Androide fakat okul zamani ulasimda sorun olur mu diye dusunuyorum :hmmm

Okul zamanı çok zorlamayacaksa seni katılabilirsin. Ben de bu sene okula çok daha fazla ağırlık vermek zorundayım. Arada bir mutlaka telefonla uğraşacaksan o arada da maxicepe girebileceksen bence katıl bu ekibe. Bir yardımın dokunur.

- - - Eklendi - - -

Furkan ben katilmak istiyorum yaz benide İnsallah katilirim yararli olurum simdiden sagol

Hangi alana girmek istiyorsun? Symbian/Android? Tecrübelerin neler? Yani ne biliyorsun?

Türe

Türe

Üye
Yami girebilirim abi de android cihaz elimde olmayabilir bir sure sonra

PriZm

PriZm

Üye
Ben ikisine de girerdim.ama 5800 ı sattığımdan dolayı Android çalışmalarına girebilirim :)
kendimi açıklamama gerek yok zaten biliyorsun :D

Hasan Enes

Hasan Enes

Üye
Symbian telefon kullanmadim ama Android konusunda iyiyimdir.Uygulama oyun Rom paylasimi yapabilirim.
(Bundan once sitelerde forumlarda paylasimlarim oldu.Turkum adli rom`da yapmistim)

Türe

Türe

Üye
Android cihazımı satsam dahi destek olabilirim. :ok2:

Ulysseus

Ulysseus

Üye
Bende Symbian icin katılmak istiyorum. Okul açılana kadar her gün ılla online olurum. Okul açılınca performans durumuma bağlı ama elbet haftada minimum 5 kez girerim problem olmaz. :)

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
s60v5 neden olmasınki ? :) hem beni biliyorsun. :D online olma sürem, bildiklerim filan falan. S60v5 için uygunum tabi işin içine anılbaran girmezse :D

ByKatre

ByKatre

Üye
Ben 5800Tester Okullar Başlayana Kadar Her Gün Onlineyim Okullar Başlayınca Hafta Sonları Girebilirım

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Benim sorunum olmaz saatler için. Dersane belki sorun yapar; ama telefondan yetişirim :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Android cihazımı satsam dahi destek olabilirim. :ok2:

Bazı şeyleri telefondan denemen gerekecek. Bilemiyorum :) Telefon olması lazım. Telefonsuz nasıl destek olabileceğini söylebilir misin?

Ben ikisine de girerdim.ama 5800 ı sattığımdan dolayı Android çalışmalarına girebilirim :)
kendimi açıklamama gerek yok zaten biliyorsun :D

Android bölümüne açtığım konuda fikir verirsen sevinirim :)

Symbian telefon kullanmadim ama Android konusunda iyiyimdir.Uygulama oyun Rom paylasimi yapabilirim.
(Bundan once sitelerde forumlarda paylasimlarim oldu.Turkum adli rom`da yapmistim)

Çok iyi :oke: Seni alabilirim :good:

Bende Symbian icin katılmak istiyorum. Okul açılana kadar her gün ılla online olurum. Okul açılınca performans durumuma bağlı ama elbet haftada minimum 5 kez girerim problem olmaz. :)

C5-03 için bize C5-03'e CFW yapmaktan anlayan biri lazım. Çünkü ona mod uygulama ve flaşlama diğer telefonlardan farklı oluyor. Bilgin var mı bu konularda?

s60v5 neden olmasınki ? :) hem beni biliyorsun. :D online olma sürem, bildiklerim filan falan. S60v5 için uygunum tabi işin içine anılbaran girmezse :D

5230 için ben varım ama Tester olarak 5230 sahibi bir üye de olursa fena olmaz. Benim gözümden kaçanı sen bulabilirsin. Yani katılımını destekliyorum.

Ben 5800Tester Okullar Başlayana Kadar Her Gün Onlineyim Okullar Başlayınca Hafta Sonları Girebilirım

Symbian bölümünde cevabı yazdım. Telefon başı bir tester almak istiyorum. 5800 kullanıcıları çok. O yüzden fazla istek var ancak diğer telefonlar özellikle 5250, X6 gibi telefonlara istek yapılmıyor. Anılbaran'ın hatrı için Anılbaran'a öncelik tanıyorum. Anlarsın beni umarım :)

Türe

Türe

Üye
Çevremde bir sürü androidli cihaz mevcut ki herşeyi denemiş biriyim. Ne tür bişey için telefona ihtiyaç duyacağım misal

Ulysseus

Ulysseus

Üye
Şuan telefonumda kendim hazırladığım yaklaşık 6-7 modu eksik olan Cfw mi kullanıyorum Furkan abi :)

Türe

Türe

Üye
Ali kaptan 2 miz girek :ehe

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Çevremde bir sürü androidli cihaz mevcut ki herşeyi denemiş biriyim. Ne tür bişey için telefona ihtiyaç duyacağım misal

Mesela bir özel romu kendi telefonunda denemen gerekebilir. Ya da bir oyunu kendi telefonunda denemen gerekiyor. Böylece düzgün çalışıp-çalışmadığını biliriz.

Şuan telefonumda kendim hazırladığım yaklaşık 6-7 modu eksik olan Cfw mi kullanıyorum Furkan abi :)

Çok iyi :good:

Ekip olarak neler yapılabilir? Bunlar :)

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869

Üst Alt