Son Tuğra Ekibi - Yönetim Merkezi | MaxiCep'in En Büyük Ekibi olmaya aday

Sponsorlu Bağlantılar

abandonware

abandonware

Üye
rambo_ft; bende android bölümü htc kısmı son tuğra ekibi kıdemli üyesi olmak istiyorum :)

(eğer bi' yorum bıraktiyysanız mesajı beğeninki anlayayım..)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
rambo_ft; bende android bölümü htc kısmı son tuğra ekibi kıdemli üyesi olmak istiyorum :)

(eğer bi' yorum bıraktiyysanız mesajı beğeninki anlayayım..)

Paylaşımlarını telefonunda deniyor musun?

abandonware

abandonware

Üye
sagol kardeşim fakat androidde yardım eden cok olur.. beni htc bölümüne alabilirsen belki daha iyi olabilir :hmmm yinede sen bilirsin bana hepsi uyar :good:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
sagol kardeşim fakat androidde yardım eden cok olur.. beni htc bölümüne alabilirsen belki daha iyi olabilir :hmmm yinede sen bilirsin bana hepsi uyar :good:

Anladım, sen Android'den bağımsız olarak HTC bölümüne geçmeyi istiyorsun. Öyle bir bölüm ekibimizde yok ama şimdi oluşturuyorum :pc:

- - - Eklendi - - -

Tamamdır :good:

abandonware

abandonware

Üye

Anladım, sen Android'den bağımsız olarak HTC bölümüne geçmeyi istiyorsun. Öyle bir bölüm ekibimizde yok ama şimdi oluşturuyorum :pc:

sağol :) buyur bunlarda son tuğra damgası yiyecek htc çalışmalarım:

http://www.maxicep.com/htc/htc-yasa...ylar-ekran-goruntuleri-666370.html?highlight=

http://www.maxicep.com/android-sist...-kurma-resimli-anlatim-693342.html?highlight=

(belki sonuncusu htc değil ama çaktırmadan son tuğra yapıveririz :)

- - - Eklendi - - -

tamamdır... ben pc ye geçtiğimde imzayı guncellerim

- - - Eklendi - - -

yahu şu türe hemen banlanıyor ya.. :zzz: iki dk boş bırakmaya gelmiyor adamı..

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
sağol :) buyur bunlarda son tuğra damgası yiyecek htc çalışmalarım:

http://www.maxicep.com/htc/htc-yasa...ylar-ekran-goruntuleri-666370.html?highlight=

http://www.maxicep.com/android-sist...-kurma-resimli-anlatim-693342.html?highlight=

(belki sonuncusu htc değil ama çaktırmadan son tuğra yapıveririz :)

- - - Eklendi - - -

tamamdır... ben pc ye geçtiğimde imzayı guncellerim

- - - Eklendi - - -

yahu şu türe hemen banlanıyor ya.. :zzz: iki dk boş bırakmaya gelmiyor adamı..

Türe yine ne yaptı :hmmm

MrFinito

MrFinito

Üye
HTC Sensation XE var tester olabilirim :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
HTC Sensation XE var tester olabilirim :)

Android bölümü için Testerlik yapman gerekmiyor. Paylaşım yapacaksın. Her türlü şey olabilir. Anlatım da dahil. Ama paylaşımları mutlaka telefonunda denemen gerekiyor. Denemeden paylaştığın anlaşılırsa ekipten çıkarılmak zorunda kalırsın.

Knight43

Knight43

Üye
Nokia 5800 XM red 16 GB var.:op:bende girebilirim.testerlık ta yapabilirim:hmmm ama ben daha çok.modder olmaktan yanayım.:nono:zaten şu an test ve hata düzeltmesi aşamasında olan bi cfw yapmaktayım.:pc:bu konudaki bilgim yeterlidir.:deal: :tşk:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Nokia 5800 XM red 16 GB var.:op:bende girebilirim.testerlık ta yapabilirim:hmmm ama ben daha çok.modder olmaktan yanayım.:nono:zaten şu an test ve hata düzeltmesi aşamasında olan bi cfw yapmaktayım.:pc:bu konudaki bilgim yeterlidir.:deal: :tşk:

5800 için bycatre var şimdilik :oke:

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Rambom, ben e72 için elimden geleni yaptım; ama olmuyor olmuyor olmuyor. rofs2 hazırlanıyor flaş atılmıyor. checksum hatası veriyor. Üzgünüm ama ekipten ayrılıyorum.

MrFinito

MrFinito

Üye

Android bölümü için Testerlik yapman gerekmiyor. Paylaşım yapacaksın. Her türlü şey olabilir. Anlatım da dahil. Ama paylaşımları mutlaka telefonunda denemen gerekiyor. Denemeden paylaştığın anlaşılırsa ekipten çıkarılmak zorunda kalırsın.

zaten denemediğim oyunu neden paylaşayımki arkadaşları yanlış yönlendirmiş olurum :)
birde orjinal rom kullanıyorum root yapamam :)

Üst Alt