Son Tuğra V1 OFW Edition Demo Videoları - CFW Yapımı Bitmek Üzere

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jetblacklife27

Üye
sabırsızlıkla bekliyorum :)

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
Bu zamana kadr hep öyle oldu hocam

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ram Bilgisi Mobil Videoda Belli Olmuyor Ekran Görüntüsü Koysak Furkan

- - - Eklendi - - -

Kesinlikle :oke: Bi 450 Yi Geç Oğuzhan Tr

Mobil video çok mu bozuk gösteriyor? Ekran görüntüsü de koyarım :) Artık asıl konuya geçince....

c5-03 için olmaz ve biz yine mağdur oluruz gibime geliyo

C5-03 için özellikle üzerinde duracağım.

:oke:

Masterthone

Masterthone

Üye

Mobil video çok mu bozuk gösteriyor? Ekran görüntüsü de koyarım :) Artık asıl konuya geçince....

furkan kulaklık sesi sorunu artık kökten çözmenn zamanı geldi genel sorun yeterli değil hiç tat vermiyor elimdeki modu geliştirmek için hangi ui koduyla oynamam lazım bu konuda bir fikrin var mı acaba ?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
furkan kulaklık sesi sorunu artık kökten çözmenn zamanı geldi genel sorun yeterli değil hiç tat vermiyor elimdeki modu geliştirmek için hangi ui koduyla oynamam lazım bu konuda bir fikrin var mı acaba ?

Kulaklık sorunu mu :hmmm Nasıl bir sorun anlatırsan iyi olur. Bu kulaklıkla ilgili herhangi bir çözüm modu da görmedim.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ram Bilgisi Mobil Videoda Belli Olmuyor Ekran Görüntüsü Koysak Furkan

- - - Eklendi - - -

Kesinlikle :oke: Bi 450 Yi Geç Oğuzhan Tr

:oke: aslında bu işin puanla bir ilgisi yok ben girdiğim zaman benim puanımda çok daha düşük puanı olan okıldaki öğretmenler benim şu sn okuduğum ve o zamanlar puanı çok daha yüksek olan okuldaki öğretmenlerden kat kat iyiler :hmmm

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye

Kulaklık sorunu mu :hmmm Nasıl bir sorun anlatırsan iyi olur. Bu kulaklıkla ilgili herhangi bir çözüm modu da görmedim.

sorun derken örneğin v23 de kulaklık ses çıkışı az mod atsamda benim cfw de işe yaramıyor.
bundan bahsediyor. sesi arttırmak için yani

ByKatre

ByKatre

Üye

Video Çok Bozuk Geliyor :oke:

- - - Eklendi - - -

:oke: aslında bu işin puanla bir ilgisi yok ben girdiğim zaman benim puanımda çok daha düşük puanı olan okıldaki öğretmenler benim şu sn okuduğum ve o zamanlar puanı çok daha yüksek olan okuldaki öğretmenlerden kat kat iyiler :hmmm

Ama Bir Fen Lisesi Ile Düz Liseyi Karşılaştıramazsın

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
birol08

birol08

Üye
Son durum ne acaba nekadar kaldı bilgi verebilirmisin :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Son durum ne acaba nekadar kaldı bilgi verebilirmisin :)

Modlamalar bitti ancak telefon dosyalarına uygulamada bazı sorunlar yaşadım ve sorunları giderdiğime inanıyorum. Testerlerimize göndermek üzere yeni dosyalar hazırlıyorum.

M. tAHA

M. tAHA

Üye
bu n97 mını ıcınde olmuyor mu?

birol08

birol08

Üye

Modlamalar bitti ancak telefon dosyalarına uygulamada bazı sorunlar yaşadım ve sorunları giderdiğime inanıyorum. Testerlerimize göndermek üzere yeni dosyalar hazırlıyorum.

İnşallah başarılı olunur :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

Video Çok Bozuk Geliyor :oke:

- - - Eklendi - - -

Ama Bir Fen Lisesi Ile Düz Liseyi Karşılaştıramazsın

Yok zaten ben anadolu liseleri arasındaki farkı söyledim yoksa fen liselerine saygım sonsuz :D ama benim hayalim galatasaray lisesiydi olmadı sağlık olsun :)

alp52

alp52

Üye
ne kadar sure sonra paylasım yapılacak cfw'ler ??

Joker.

Joker.

Üye
c5-03 ve c6 portu mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt