55 CFW Hayat Buldu! | Tüm Nokia S60v5 Telefonları Görsel Şölende! | T.C.K

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
55 CFW Hayat Buldu! | Tüm Nokia S60v5 Telefonları Görsel Şölende! | T.C.K
Projenin Son Durumu

Proje başarıyla gerçekleştirildi! Projemizin gerçekleştirildiğı konuya gitmek için tıklayın.

Konunun eski hali:

55 CFW Geliyor

11 telefona 5'er çeşit CFW olmak şartıyla toplam 55 CFW geliyor! Tüm s60v5 platformu kullanıcılarına, neredeyse istedikleri tüm özellikleri bulabilecekleri CFW'leri onlara sunmayı amaçladık. Bir C6 portu hiç bu kadar kapsamlı dağıtılmamıştı.

Tahmini toplam boyut: 5.5 Gigabyte

Tüm CFW'lerin toplam boyutunun 5.5 gigabyte olacağını düşünüyoruz. Zira CFW başına 90-110 MB arşiv düşüyor. Burada düşündürücü olan bunların nasıl uploadlanacağı. Burası bizi biraz düşündürmekte fakat eski upload yöntemi ve hızından başka bir veri elimizde bulunmuyor.

Hepsi görsel çeşitlilikte

Her telefona 5 çeşit CFW yapılıyor. Her çeşit farklı görsellikte olacak ve kullanıcıları sıkmayacaktır. İkonlar, efektler, yazı tipleri, menü düzenleri ve daha fazlası 5 farklı çeşitte kullanıcılara ulaşacak. Artık "ben şunu istiyordum" derdi son bulacak.

Bizlerin bu projemizi başarıya ulaştırmamıza katkı sağlayan, destek veren tüm üyelere teşekkürü borç biliriz. Bizi takip etmeye devam edin.

Hangi telefonlar?

Nokia 5228
Nokia 5232
Nokia 5233
Nokia 5230
Nokia 5235
Nokia 5250
Nokia 5530
Nokia 5800
Nokia X6
Nokia N97
Nokia N97 Mini

Ne zaman geliyor?

26.04.2012 tarihine kadar (1 ay sonra) hazırlayıp sunmayı düşünüyoruz.

Not: Bunu yeni konu olarak açma gereksinimi duymamın sebebi, böyle büyük bir projeden herkesin haberinin olmasını istememdir.

• Beğen
Tepkiler: cadde19, ByTester, DoomOcculta ve 9 diğerleri

hasanyangel

hasanyangel

Üye
Helal eğer başarırsanız.. :)

Rocky_KY

Rocky_KY

Üye
kolay gelsin Rambo bayağı zorlu bir süreç olacak gibi gözüküyor :oke:

anılbaran

anılbaran

Üye
aynen zor gerçekten 1 ay ugraşcaz :)

Rocky_KY

Rocky_KY

Üye
konunun adını anlayamadım 55 CFW Hayat Çok Yakında Buluyor! mu yoksa 55 CFW Çok Yakında Hayat Buluyor! mu ?

rft2626

rft2626

Üye
Kolay gelsin bakalım sabırsızlıkla bekliyoruz ;)

Mert045

Mert045

Üye
Upload ederken allah sabır versin.

Masterthone

Masterthone

Üye
C5-03 yine yetim kaldı...

openstar

openstar

Üye
Deneyimlerime dayanarak, tarih vermesen iyi olurdu diyorum..
Hayırlısı olsun bakalım. Bende elimden bişey gelirse yaparım. kolay gelsin..

Edit: Sabrınıza ve heycanınıza hayranım gerçekten.. :)

symbianlover

symbianlover

Üye
Oy oy oy oy N97 Mini gördüm ben orda :) Rambo bize eklenebilir modlarınıda paylaşarak bi babalıkta yapar inşallah :)

• Beğen
Tepkiler: M. tAHA
dready112

dready112

Üye
Kolay gelsin. Yalnız şunu diyim, "şunu yapamıyorum, şu kısımda hata verdi, şu programı yükleyemiyorum, benim cfw'de şu var diğerinde şu var ikisi aynı cfw'de olsaydı iyi olurdu, bilmem nede sorun var" bunlara cevap yetiştirebilecek misiniz bilemiyorum yani :D sonra kafayı sıyırmayın :aha:

strokee

Üye
emeginize saglık helal olsun emek hırsızlarınada haram olsun o kadar ugraş var sonucta kolay gele başarılar

taylan08

Üye
allah kolaylık versin :) şimdiden sabırsızlanmaya basladım

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Oyy oy oy. Anam ağladı :D Şu çeşitleri hazırlamakta amma zahmetliymiş. Alın terimize değecek inşallah.

forcerecon

forcerecon

Üye
Eğer böyle bir projede kesinseniz dosyalarınızı sunucuma yükleyebilir ve maxicep üyelerine süre ve hız sınırı olmadan indirmelerini sağlayabilirim.

• Beğen
Tepkiler: symbianlover ve srkngnr
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Eğer böyle bir projede kesinseniz dosyalarınızı sunucuma yükleyebilir ve maxicep üyelerine süre ve hız sınırı olmadan indirmelerini sağlayabilirim.

Çok güzel bir teklif. Ücret falan var mı bizim ödememiz gereken? Bende böyle birşey arıyordum.

---------- Eklendi @ 22:41:44 ---------- Yazıldı @ 22:41:10 ----------

Bir de gelişmiş istatistik var mı?

forcerecon

forcerecon

Üye
Çok güzel bir teklif. Ücret falan var mı bizim ödememiz gereken? Bende böyle birşey arıyordum.

---------- Eklendi @ 22:41:44 ---------- Yazıldı @ 22:41:10 ----------

Bir de gelişmiş istatistik var mı?

Maxicep üyelerine yapıyoruz madem siz üyelerden cfw için ücret talep etmiyorsunuz ben neden ücret talep edeyim ki :) İstatistik derken ne istatistiği ?

anılbaran

anılbaran

Üye
mediafire yetiryor ama :pro2:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Maxicep üyelerine yapıyoruz madem siz üyelerden cfw için ücret talep etmiyorsunuz ben neden ücret talep edeyim ki :) İstatistik derken ne istatistiği ?

Çok büyük iyilik yapmış olacaksınız. İstatistik derken, mesela dosyaların indirilme istatistiği falan. Diyelimki biri indirme linkine tıkladı. Direkt indirme başlayacak mı? Merak ettim :)

---------- Eklendi @ 06:19:38 ---------- Yazıldı @ 06:19:22 ----------

mediafire yetiryor ama :pro2:

Direkt indirme varsa sunucu kullanırız :)

Üst Alt