DLNa Veya Cast Programı Arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

nakata417

nakata417

Üye
    Konu Sahibi
DLNa Veya Cast Programı Arıyorum
Arkadaşlar samsung note 3 kullanıyorum. Yabancı alt yazılı dizi izliyorum. 1080p kalıtede ızlemek ıcın torrent sıtelerınden fılmlerı ındırıyorum. Altyazılarınıda forumlardan telefon alt yazıyı ve fılm dosyalarını atarak
" Mx player pro " üzerinden filmi açıp, alt yazıyı çağırıp telefonda sorunsuzca izliyorum.

Evde dlna özelliği olan arçelik led tv var. Kendi odamda samsung led tv var. Samsunga wi-fi direct ile bağlanıyorum ama mx playerin videolarını telefondan tv'ye gönderim özelliği yok

Mecburen samsugun kendi " video " programında açıyorum. Ama bu sefer alt yazı çağıramıyorum.
Zaten samsungun video paylasım programı berabet. İleri geri sardıma olayı çok sinir bozucu....

Aradığım program google playe baktım. Ücretli programlarada baktım. Video aktarımı yapıyor ama altyazı çağırmıyor.

Yada video aktarımı yapsa bile ileri-geri sarma programı çok berbat. MX player pro gibi ekranda parmağımızı ileri geri yapınca 1-2 saniye atlatmıyorlar.

Bu tarz bir program kullanan varsa yardımcı olsun lütfen. Paralı uygulama vs farketmez.

Torrent sitelerinden filmi indirip altyazıyı gömeyim diyorum. Hem alt yazısı senkronu hemde görüntü kalitesi kaybı bir okadarda zaman kaybı olacağı için türk yerli sitelerden altyazılı gömülü indiriyorum yada " dizixhd" apk kurdum ondan ındırıyorum hazır alt yazılı ama göruntu kalıtesı tatmın edıcı degil :(

nolan_bros

nolan_bros

Üye
Web video caster kullaniyorum tarayici gibi film sutelerine girip istedigim filmi acip wifi uzerinden tvye gonderip tvden izliyorum

nakata417

nakata417

Üye
    Konu Sahibi
ama ben tarayıcında gırmek ıstemıyorum ıste hafıza kartına atıyorum fılmlerı oradan alt yazıcı cagırııp ızlemek ıstıyorum

nolan_bros

nolan_bros

Üye
Anladim bakalim yardimci olabilcek birileri yazar illaki

Üst Alt