Haber Dinamik Kilit Ekranı Uygulaması Yayınlandı! (512 MB RAM destekli)

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
Herkese hayırlı olsun.

Güzel yalnız biraz kasma oluyor ve şu yuvarlak çemberli noktalı kilit ekranı anlamış değilim.

lumia 525'den gönderildi.
onun en dıştaki halkası saniye bi içerdeki yelkovan yani dakika bi içerdeki akrep yani saat :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
kilit ekranı zor açılıyor biraz yukarı zor kayıyor biraz 1,2 sn

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Şimdi benim anlamadığım beta yayınlanmış bir özellik ve bizim bu özelliği kullanıp test etmemiz geri bildirim yapmamız gerekir.Burada yakınmanın kimseye yararı yok.Ya yararınız dokunsun ya da herkesin dile getirdiği aynı lafları burada konuşmayın.
Şuan için adresiniz Microsoft !

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: MrtAltg
4MaGuS

4MaGuS

Üye
bu arada ben normalde kilit ekranına eklenebilen hava durumu yazılar gibi bir çok uygulama veya hava durumu programları vardı onlar şimdi nasıl bir değişikliğe gidecekler en çok onları merak ediyorum ben

alical33

alical33

Üye
yayınlanan uygulamada bi tema vardı çekerken sağa sola panjurlar gidiyordu o yokmuş :\

dakamon

dakamon

Üye
Şimdi benim anlamadığım beta yayınlanmış bir özellik ve bizim bu özelliği kullanıp test etmemiz geri bildirim yapmamız gerekir.Burada yakınmanın kimseye yararı yok.Ya yararınız dokunsun ya da herkesin dile getirdiği aynı lafları burada konuşmayın.
Şuan için adresiniz Microsoft !

Nerede konuşalım? O zaman cümbür cemaat Microsoftun açacağı bir foruma kaydolalım? 1.5 senedir biz burada hep bu şekilde konuşuyoruz tartışıyoruz sorunları söylüyoruz. Belkide birileri bu forumları izleyip bilgiler topluyordur haberimiz olmayabilir. Bilemeyiz! Bu yüzden bence bu tarz insanların şevkini kıracak şeyler söylemeyiniz. Sonuçta forum sitesi fikirlerimiz yaşadıklarımızı konu dahilinde söylemek hakkımız. İsteyen beğenir isteyen beğenmez. Kurallara aykırı bir durum olmadığını düşünüyorum.
yayınlanan uygulamada bi tema vardı çekerken sağa sola panjurlar gidiyordu o yokmuş :\
O fake bir uygulamaydı nasıl ki eskiden çıkan fake uygulamalar vardı ya 8.1 için onun gibi. Ama ilerde 3. parti kilit ekranı uygulamaları gelince bu tarz animasyonlar gelmesi kesinlik taşıyor :) uygulama yapımcısının hayal gücüne kalmış artık :)

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Nerede konuşalım? O zaman cümbür cemaat Microsoftun açacağı bir foruma kaydolalım? 1.5 senedir biz burada hep bu şekilde konuşuyoruz tartışıyoruz sorunları söylüyoruz. Belkide birileri bu forumları izleyip bilgiler topluyordur haberimiz olmayabilir. Bilemeyiz! Bu yüzden bence bu tarz insanların şevkini kıracak şeyler söylemeyiniz. Sonuçta forum sitesi fikirlerimiz yaşadıklarımızı konu dahilinde söylemek hakkımız. İsteyen beğenir isteyen beğenmez. Kurallara aykırı bir durum olmadığını düşünüyorum.

Kurallara aykırı bir konuşma geçtiğini söylemedim fakat çok acık ki 50 defa bu özellikte sıkıntı var yapamamış şu bu demek yerine 50 defa mail at geri bildirim yap.Yani bu yazılım işini çok basite alıyorsunuz.

alical33

alical33

Üye
O fake bir uygulamaydı nasıl ki eskiden çıkan fake uygulamalar vardı ya 8.1 için onun gibi. Ama ilerde 3. parti kilit ekranı uygulamaları gelince bu tarz animasyonlar gelmesi kesinlik taşıyor :) uygulama yapımcısının hayal gücüne kalmış artık :)
biliyorum fake olduğunu da hoşuma gitmişti :)

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Bence benimde bu konu üstüne konuşmam artık manasız kalır ,sorun yaratmak yerine sorun çozmeliyiz , çozum uretmeliyiz.En hayırlısı bu olur

luckysleven

luckysleven

Üye
Bir guncelleme ile harika olur bu uygulama ama 512 ler icin ne kadar stabil yaparlar bilinmez baya sade bir hale getirirler herhalde.. Suanda sadece kilidi actiktan sonraki 2-3 saniyelik beketmeyi cozseler tamamdir.

osilost

osilost

Üye
htc 8s te 2-3 saniye geçikiyor onuda beta olmasına veriyorum genede iyi oldu

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Hocam ya anlayamıyor insanlar yada anlamamakta ısrar ediyorlar. Bir kasmadan takılmadan bahsetmiyorum bariz bir şekilde kilit ekranını açtıkran en az 3 sn sonra dokunmatik algılamaya başlıyor belki 50 defa test ettim aynı sorun twtterda bir Türk kullanıcı tarafından da dile getirilmişti Mesut Çevik tarafından retweet edilmişti. Cevapta yazmıştım şu an beta nihai sürüme kadar bunu hızlı hale getirirler dedim ama şu an dediğim sıkıntı var. Gözümle gördüğüm için bir başkasının ne dediği pek umrumda değil. Birileri de gaza gelmiş kimseyi memnun edemezsin diyor. Kendi kendinize savunma gazına gelmeyin arkadaşlar bir sorundan bahediyoruz hakaret etmiyoruz serzenişte bulunmuyoruz Microsofta bu kadar koruyucu olmayın.

Ben de öyle bir dokunmatik sorunu yok :hmmm
Yalnızca glance ekranından kilit ekranına geçince saatin görünmesinde çok küçük bir gecikme var.
Kilit ekranını açtıktan sonra da hemen açabiliyorum uygulamaları.
Dokunmatikle ilgili bir sıkıntıyla karşılaşmadım. (Lumia 920)
Zaten önceki sayfadaki eklediğim videoda da her şey ortada.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Rainesto

Rainesto

Üye
Başta 2-3 sn bekliyor

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, skynet ve ogzhnoTr

Üst Alt