Haber Dinamik Kilit Ekranı Uygulaması Yayınlandı! (512 MB RAM destekli)

Sponsorlu Bağlantılar

braayn

braayn

Üye
kasma yok ama açılınca 2ile 3 sn ekran dokunmatiği iptal bn uygulamayı beğendim ayrı bir hava kattı o nedenle bu bugu gözardı ederek kullanıyorum zaten güncelleme ile duzeltilecek bir şey

• Beğen
Tepkiler: versino2
4MaGuS

4MaGuS

Üye
bende tam onu yazacaktım çoçuk odası nasıl olucak diye merak edip ona geçtiğimde dinamik kilit ekranını kapatıyor normale dönüyor, birde daha fazla seçenek gelicek yayınlanan diğer programda 2 tane daha farklı seçenek vardı onlarda güzeldi

dakamon

dakamon

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Rudy kilit ekranının çok daha hızlı açılması be beklemenin ortadan kaldırılması için yoğun bir şekilde çalışıyormuş :pc:

Rudynin bu açıklaması bazı arkadaşlara cevap niteliğinde. Bu beklemelerin olduğunu söyleyince bende kasma yok diyorlardı bizde kasma pek yok diyoruz bekleme yapıyor. Kiliti açınca 3-4 sn ekran dokunması algılamıyor

• Beğen
Tepkiler: kaygisiz43 ve ArMaGeDdOn_87
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

:pro: @papakudioflu @Mr.H @Sensation

• Beğen
Tepkiler: Sensation ve Bay H
DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
parola var bende onu yazıyorum hemen açılıyor en ufak sorun yok :)

• Beğen
Tepkiler: drangela61
PureFood

PureFood

Üye
Microsoft ne yapsa yaranamaz buradaki bazı arkadaşlara. BETA diyor kocaman, adamlar RAM sınırlaması var dedi, uygulama tam tersiyle geldi, ama insanoğlunun gözü doymuyor hiçbir şeye.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve bulutsuzgece
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Microsoft ne yapsa yaranamaz buradaki bazı arkadaşlara. BETA diyor kocaman, adamlar RAM sınırlaması var dedi, uygulama tam tersiyle geldi, ama insanoğlunun gözü doymuyor hiçbir şeye.

512MB Ram'li cihazları bilmiyorum ama benim 1GB Ram'li Lumia 920'de öyle rahatsız edici bir durum yok.
Saatin ekrana gelişindeki "saniye'nin yarısı ya da dörtte biri kadar" bir gecikme o kadar rahatsız etmemeli diye düşünüyorum.
Video hemen 2 mesaj yukarıda.

PureFood

PureFood

Üye
512MB Ram'li cihazları bilmiyorum ama benim 1GB Ram'li Lumia 920'de öyle rahatsız edici bir durum yok.
Saatin ekrana gelişindeki "saniye'nin yarısı ya da dörtte biri kadar" bir gecikme o kadar rahatsız etmemeli diye düşünüyorum.
Video hemen 2 mesaj yukarıda.
Dün geceden beri kullanıyorum, o gecikme beni de hiç rahatsız etmedi abi. Ama yaranılmıyor yine de.

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
pirenuri

pirenuri

Üye
Yahu bu kilit ekranı hiç beklediğim gibi gelmedi. Videolarda farklı temalar vardı. Onları neden bulamıyorum?

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Yahu bu kilit ekranı hiç beklediğim gibi gelmedi. Videolarda farklı temalar vardı. Onları neden bulamıyorum?

Onlar bir geliştiricinin yaptığı önizleme uygulamasında vardı. (Bkz. )
Gerçek kilit ekranı değildi :kıskıs:

pirenuri

pirenuri

Üye
Onlar bir geliştiricinin yaptığı önizleme uygulamasında vardı. (Bkz. )
Gerçek kilit ekranı değildi :kıskıs:
Ama ben başta Ms tarafından 630da tanıtıldığında da gormuştum farklı şeyler

ademoz05

ademoz05

Üye
Çok çakma duruyor, entegre bişey yapsalar bari

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Çok çakma duruyor, entegre bişey yapsalar bari

Güncellemelerle biraz daha stabil hale gelince ve yeni efektler eklenince çok daha güzel olacaktır.
Şu an için sisteme değişiklik katması açısından gayet hoş oldu bence.

• Beğen
Tepkiler: PureFood

ErenMSC

Üye
Hayırlı olsn

SonyXperia

SonyXperia

Üye
Stabil değil geliştiği zaman çok zevkle kullanabileceğiz :)

dakamon

dakamon

Üye
Güncellemelerle biraz daha stabil hale gelince ve yeni efektler eklenince çok daha güzel olacaktır.
Şu an için sisteme değişiklik katması açısından gayet hoş oldu bence.
Hocam ya anlayamıyor insanlar yada anlamamakta ısrar ediyorlar. Bir kasmadan takılmadan bahsetmiyorum bariz bir şekilde kilit ekranını açtıkran en az 3 sn sonra dokunmatik algılamaya başlıyor belki 50 defa test ettim aynı sorun twtterda bir Türk kullanıcı tarafından da dile getirilmişti Mesut Çevik tarafından retweet edilmişti. Cevapta yazmıştım şu an beta nihai sürüme kadar bunu hızlı hale getirirler dedim ama şu an dediğim sıkıntı var. Gözümle gördüğüm için bir başkasının ne dediği pek umrumda değil. Birileri de gaza gelmiş kimseyi memnun edemezsin diyor. Kendi kendinize savunma gazına gelmeyin arkadaşlar bir sorundan bahediyoruz hakaret etmiyoruz serzenişte bulunmuyoruz Microsofta bu kadar koruyucu olmayın.

• Beğen
Tepkiler: ArMaGeDdOn_87
MixRadio

MixRadio

Üye
Herkese hayırlı olsun.

Güzel yalnız biraz kasma oluyor ve şu yuvarlak çemberli noktalı kilit ekranı anlamış değilim.

lumia 525'den gönderildi.

Üst Alt