İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
Rubino bu defa derin bir yaraya parmak basmış, çok geç olmadan Lumia 925'in halefi gelmeli diyor ve ekliyor:
  • 5" fu ll HD ekran (LCD ya da Amoled Göz Atma'yı vermeli),
  • Snapdragon 801 ya da 805 dört çekirdekli işlemci,
  • 16 ya da 20 MP Pureview kamera,
  • 32 GB dahili hafıza ya da 16 GB dahili hafıza ve microSD desteğiyle birlikte,
  • Qi kablosuz şarj,
  • İnceliği sağlayın.
Diyerek sanırım artık o da sıkılmış olacak ki, Lumia 935 olabilecek cihaz için öneride bulunmuş. Bu defa bir çok kullanıcının istediği ama bir türlü tam olarak gelemeyen cihazdan bahsetmiş.

Bu cihaz çıksın 925 e de benzesin valla param olunca ilk alacağım telefon olur bu.

Tost Makinası ile gönderildi.

skynet

Üye
Bing translator da sorun mu var ?
Mağazadan güncelle dediğimde beklemeye alıyor sildim yükledim bu seferde yuklenmiyor

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

luckysleven

luckysleven

Üye
Rubino bu defa derin bir yaraya parmak basmış, çok geç olmadan Lumia 925'in halefi gelmeli diyor ve ekliyor:
  • 5" fu ll HD ekran (LCD ya da Amoled Göz Atma'yı vermeli),
  • Snapdragon 801 ya da 805 dört çekirdekli işlemci,
  • 16 ya da 20 MP Pureview kamera,
  • 32 GB dahili hafıza ya da 16 GB dahili hafıza ve microSD desteğiyle birlikte,
  • Qi kablosuz şarj,
  • İnceliği sağlayın.
Diyerek sanırım artık o da sıkılmış olacak ki, Lumia 935 olabilecek cihaz için öneride bulunmuş. Bu defa bir çok kullanıcının istediği ama bir türlü tam olarak gelemeyen cihazdan bahsetmiş.

Aynen gelsin boyle birsey de bizde yavas yavas terfi edelim 925 den ama 4-5 ay falan beklesinler 925i eskitmek o kadar kolay olmamali neyseki hala 925i sattiracak bir wp yok ortalikta : )

mansono

Üye
Merhaba, ben Lumia 820 kullanıcısıyım. Bir sorum olacak. Acaba biz oyun ya da uygulamalarımızı telefon hafızasına değil de hafıza kartımıza yükleyebilir miyiz? Yardımcı olursanız sevinirim.

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Windows Phone 8.1 Preview for Developer yüklü mü?

mansono

Üye
Hayır daha değil. Beceremeyeceğimden korkuyorum.

Berkkk2375

Üye
Wp 8.1 prewiew yuklu ise akıllı depolamaya gir aşağıya in yenilerin nereye yukleneceğini seç oncekiker için telefon->uygulamalar-> tumunu seç-> hafıza kartını taşı dersin bu arada hepsi taşınamaz

Uygulamaaaaa

mansono

Üye
Anladım, teşekkür ederim. O halde ben 8.1 güncellemesine bir bakayım.

Aysti

Üye
Selamun Aleykum

Arkadaşlar benim bir sorum olacaktı. Lumia 1520'de bir video çekerken koyu alanları kaydederken sanki böyle karıncalanıyor gibi. Bu sorun acaba dedim telefonda mı görünüyor laptopa atıp izledim aynısı burdada görünüyor. Yani Lumia 920'nin fotoğrafı ve videosu bundan kat kat güzel bunu ben mi kullanmayı bilemedim? Yani bu videonun bu sıkıntısı giderilir mi? yani çok canımı sıktı benim bu olay. Bir bilen varsa size zahmet.

Son düzenleme:
4MaGuS

4MaGuS

Üye
Selamun Aleykum

Arkadaşlar benim bir sorum olacaktı. Lumia 1520'de bir video çekerken koyu alanları kaydederken sanki böyle karıncalanıyor gibi. Bu sorun acaba dedim telefonda mı görünüyor laptopa atıp izledim aynısı burdada görünüyor. Yani Lumia 920'nin fotoğrafı ve videosu bundan kat kat güzel bunu ben mi kullanmayı bilemedim? Yani bu videonun bu sıkıntısı giderilir mi? yani çok canımı sıktı benim bu olay. Bir bilen varsa size zahmet.
çok karanlık ortamlarda bende de oluyor onu onu engellemek için flas açmanız gerekiyor veya video parlaklığını biraz düşürmeniz birde vieo çekerken ekran parlaklığınada dikkat edin oda sizi yanılta bilir, bu arada 1080p ayarını yapmışsınızdır

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
daha önceden uygulama bölgeyi desteklemediği zaman mağazada bu yazıyor muydu?
"Ne yazık ki bu uygulama sizin pazarınızda mevcut değil."
yoksa ben mi yeni farkettim :)

Son düzenleme:
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Satya Nadella, Windows OS'lerin birleştirlmesi konusunda:
"This means one OS that covers all screen sizes." demiş, yani tüm ekran boyutlarını kapsayan tek işletim sistemi anlamına gelir demiş. Bekleyip görelim nasıl bir şey çıkacak.

2016 da görüyor oluruz bence :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Daha önce bu tip şeyleri gören arkadaşlar varmı bilmiyorum ama ben ilk kez gördüm 930 kullanılmış burada

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: yunus-emre-6606
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
evde patates stoğu yapayım da elektrik gittiğinde bu şekilde teli şarj ederim bari :islik

nükleer_müh

nükleer_müh

Üye
arkadaşlar benide listeye ekleyin Lumia 930 SİYAH

• Beğen
Tepkiler: ceza87

tgoksen1

Üye
lumia 630 bır guncellme geldı onu yapıyorum nedır acaba?

mehmet_001_

Üye
arkadaşlar lumıa 920 de ayarlardan tema seçerken fotoğraf seçmeyi nasıl yapıyoruz bende öyle bir seçenek yok.

Bay H

Bay H

Üye
arkadaşlar lumıa 920 de ayarlardan tema seçerken fotoğraf seçmeyi nasıl yapıyoruz bende öyle bir seçenek yok.

Windows Phone 8.1 ile birlikte gelen yeni bir özellik. Windows Phone 8.1 Geliştirici Ön İzleme Sürümü olarak forumda ararsanız ilgili konuya ulaşabilirsiniz.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
tatile çıkmadan önce DC-16 şarj ünitesini de almış bulunmaktayım. malum gün ortası 820min beni yarı yolda bırakacağından şüphem yok, bu da destek olsun ona :)

• Beğen
Tepkiler: luckysleven

Üst Alt