Haber Dinamik Kilit Ekranı Uygulaması Yayınlandı! (512 MB RAM destekli)

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
ahhaha :D bende dıyorum 630dan haberi yok mu bu adamın :D

Araba muayenesinden geldim.
Sıcakta beklerken beyin de melemen oldu haliyle, normaldir :kıskıs:

İnşallah önümüzdeki hafta içi herkese gelir güncelleme.

• Beğen
Tepkiler: dark_13, Heimdalll, tgoksen1 ve 1 kişi daha
ellimin kori

ellimin kori

Üye

Bu da bende olsun yuvarlak saat ile kullanın arka planı bunu ekleyin.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, ceza87 ve bulutsuzgece
ykd96

ykd96

Üye
Kilit açıldığında yarım saniyeden az takılıyor bende. Sonra açılıyor. Bide bazen ekranın karrıp parlaması bendede var. Olsun böylede güzel :D inşallah en kısa zamanda betadan çıkar uygulama :D

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

ihsan.snmz

Üye
Çin malı gibi oldu bende sildim :D

braayn

braayn

Üye
benim 1520 kasmaya başladı şuanlık kullanmayacağım güncelleme ile duzelince vazgeçilmez olacak

dakamon

dakamon

Üye
Ben de öyle bir dokunmatik sorunu yok :hmmm
Yalnızca glance ekranından kilit ekranına geçince saatin görünmesinde çok küçük bir gecikme var.
Kilit ekranını açtıktan sonra da hemen açabiliyorum uygulamaları.
Dokunmatikle ilgili bir sıkıntıyla karşılaşmadım. (Lumia 920)
Zaten önceki sayfadaki eklediğim videoda da her şey ortada.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

O videoyu bende izledim benim yaşadığım bu sorunu sizin videoda görme şansımız yok şöyle yapmanız lazım kilit ekranına şifre koymayın ve kilidi kapatın açtıktan sonra hemen ekranda işlemler yapmaya çalışın bende boyle iken 3 sn en az hiçbir tepki vermiyor

• Beğen
Tepkiler: luckysleven
luckysleven

luckysleven

Üye
O videoyu bende izledim benim yaşadığım bu sorunu sizin videoda görme şansımız yok şöyle yapmanız lazım kilit ekranına şifre koymayın ve kilidi kapatın açtıktan sonra hemen ekranda işlemler yapmaya çalışın bende boyle iken 3 sn en az hiçbir tepki vermiyor

Aynen tam o bekleme sirasinda video bitiyor : )

Krnl386

Krnl386

Üye
Ozgur hocam benim kilit ekranında sorun var. Şu saatli olanı yaptığımda rakamlar gözükmüyor. O kucuk dairelerin içinde. Varmı aynı sorunu yaşayan arkadaşlar?

dakamon

dakamon

Üye
Ozgur hocam benim kilit ekranında sorun var. Şu saatli olanı yaptığımda rakamlar gözükmüyor. O kucuk dairelerin içinde. Varmı aynı sorunu yaşayan arkadaşlar?

Zaten rakam yok yani en azından bende de yok :)

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
O sorun değilki zaten rakam yok normaldede

Krnl386

Krnl386

Üye
Wpcentral de sanırım kilit ekranı ile bir şey açıklanmış. Ne olduğunu tam anlayamadım

remzi33

remzi33

Üye
Arkadaşlar ilk baştaki temayı kullanıyorum. Whatsapp'dan msj geldiğinde whatsapp işareti değil de bi yıldız çıkıyor bildirim kısmında. Sizde de mi böyle?

Uzaydan gönderildi.

• Beğen
Krnl386

Krnl386

Üye
Arkadaşlar ilk baştaki temayı kullanıyorum. Whatsapp'dan msj geldiğinde whatsapp işareti değil de bi yıldız çıkıyor bildirim kısmında. Sizde de mi böyle?

Uzaydan gönderildi.
Evet bende öyle kardeşim

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

Ventasoft'un yaptığı uygulamadaki (Animated Lockscreen Preview uygulamasındaki) "yuvarlaklı temada" rakamlar vardı.
Orjinal uygulamada rakamlar yok. Yani bir sorun değil, herkeste öyle.

• Beğen
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

Öyle de denedim.
Bende gecikme süresi 1 saniyeden az.

Üst Alt