Haber Dinamik Kilit Ekranı Uygulaması Yayınlandı! (512 MB RAM destekli)

Sponsorlu Bağlantılar

Rainesto

Rainesto

Üye
öyle bir çalışma olduğunu özgü bey haber vermişti bir ihtimal gdr1 ile sisteme gömülü olarak görebiliriz diye klasör uygulamasını ve kilit ekranını
klasör var da kilit ekranı yok heralde

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
öyle bir çalışma olduğunu özgü bey haber vermişti bir ihtimal gdr1 ile sisteme gömülü olarak görebiliriz diye klasör uygulamasını ve kilit ekranını

Klasörler uygulaması gömülü olacak sadece.
Kilit ekranı ise uygulama olarak kalacak ama geliştirilip düzeltildikçe sisteme gömülüymüş gibi hissettirecektir.
Uygulama API'leri geliştiricilere açılınca çok güzel kilit ekranı temaları göreceğimize eminim.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386 ve 4MaGuS
ÖEY

ÖEY

Üye
Arkadaşlar bu uygulamayı sildiğimizden beri eşimin telefonunda ekran kilidini açtığımızda "sürdürülüyor" yazısı çıkıyor ondan sonra kilit ekranı çıkıyor ve ekran hafiften kararıyor. Bu hatayı alan var mı? Çözümü nedir?

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
narnia16

narnia16

Üye
Arkadaşlar bu uygulamayı sildiğimizden beri eşimin telefonunda ekran kilidini açtığımızda "sürdürülüyor" yazısı çıkıyor ondan sonra kilit ekranı çıkıyor ve ekran hafiften kararıyor. Bu hatayı alan var mı? Çözümü nedir?
Çocuk odasını aç kapat düzelir abi :)

• Beğen
Tepkiler: ÖEY
orian

orian

Üye
Arkadaşlar konuyu açmamın sebebi daha çok kişi tarafından görünmesi ve daha çabuk çözüm. Lumia 925 kullanıyorum. Ne olduysa telefonun tuş kilidini açmaya çalıştığımda yani güç düğmesine bastığımda ekrana ''sürdürülüyor'' yazısı geliyor ve 3-4 saniye sonra ekran yerine geliyor. ''Soft reset'' attım düzelmedi. Son yüklediğim uygulamaları kaldırdım yine olmadı. Ekran görüntüsü almaya çalışıyorum. ''Ekran görüntüsü alınamadı'' diyor. Ne yapmam gerekiyor?

beats

beats

Üye
Çözüm:
Sistemin özelliği.
Çocuk odası aktifken "canlı kilit ekranı" kullanılamıyor.

Şimdi birkaç ay öncesine geri dönelim.
Eminim pek çok kişi unutmuştur.
Hatırlarsanız WP8.1 Preview henüz verilmemişti ve yayınlanmış olan SDK ile WP8.1'e ilişkin sızıntılar artık iyice artmaya başlamıştı. Hatta bazı geliştiriciler SDK'nın içindeki sistem dosyalarını açarak içlerindeki bilgi ve komut satırlarından sistemin neler getireceğine dair ipuçlarına ulaşmışlardı.
Oradaki satırlarından birinde yanılmıyorsam şöyle diyordu:
"You have to disable Kid's Corner to use Live Lock Screen".
Çocuk odasını aktif edin.

orian

orian

Üye
nasıl aktif edeceğim

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Hiç böyle mi sorun yaşamadım, Lumia 925.

Çözümü söylemiş arkadaş, ayarlara girip çocuk odasını açın.

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Yeni kilit ekranını kullanıyorsan o herkeste öyle:)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

orian

orian

Üye
Allah razı olsun kardeşler :) Valla bunalıma girmiştim..

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
:cool Sanırsam sorun çozuldu

4MaGuS

4MaGuS

Üye
konu ismini değiştirip "kilit ekranı sürdülüyor yazısı sorunu" diye yazıp cevabı olarak da ben yazayım "çocuk odasını aktif edip kapatın" başka bir şeye gerek yok çok soruluyor bu soru, böyle yaparsak en azından millet başka konu açmaz veya başka yere yazmaz

OzkDmr

OzkDmr

Üye
arkadaşlar çocuk odasını açıp kapatmak surduruluyor sorununa değil uygulamayı kapatamama sorununa çozumdur. kullanıcılar bu uygulamanın sıkıntılı olduğunu görüp kapatmak istediklerinde kapatamıyolardı.çocuk odasını açtığınızda kilit ekranı uygulamasını devre dışı bırakır. sürdürülüyor sorununa çozum olamaz yani. programın kendi hatası bu. beta olduğu için düzelecektir ilerde.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Bay H

Bay H

Üye
Kilit ekranında yaşanan bir hata

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Sistemin içinde olmalı uygulama olarak yüklenmesine karşıyım

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor

• Beğen
Tepkiler: Serhan, byibo ve Rainesto
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Arkadaşlar uygulama ve beta olduğu için donması normal bu kadarda kasmayın

İman Gücü ile gönderildi.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
İnteraktif kilit ekranının yazıları %50 şeffaf olsa arka plandaki resim çok güzel görünürdü. Bu fikri Rudy'e ulaştırmak sizce de İyi olmaz mı arkadaşlar? @bulutsuzgece @papakudioflu

Dumanla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
İnteraktif kilit ekranının yazıları %50 şeffaf olsa arka plandaki resim çok güzel görünürdü. Bu fikri Rudy'e ulaştırmak sizce de İyi olmaz mı arkadaşlar? @bulutsuzgece @papakudioflu

Dumanla gönderildi.

Aynen öyle arka resim görünmüyor

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

Dumanla gönderildi.

Bu mesele zaten yabancı forumlarda da konuşuluyor.
Merak etmeyin Rudy'nin kulağına çoktan gitmiştir bile.
Zaten bildiğim kadarıyla kolları sıvayıp çalışmaya başladı bile hemen ilk geri bildirimlerin ardından :oke:

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nasıl olmuş :islik

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, OnurYurdakul, beats ve 2 diğerleri

Üst Alt