Haber Dinamik Kilit Ekranı Uygulaması Yayınlandı! (512 MB RAM destekli)

Sponsorlu Bağlantılar

Serhan

Serhan

Üye
Windows Phone'u kenara bırakmamın tek sebebi bu kilit ekranı uygulaması ve bu konuda bu adamlara güvenmiyorum açıkçası.

Nisan'da tanıtılıp aylar sonra bir kilit ekranı yolladılar, kasmasını geçtim kaldırsan bile sıkıntısı bitmiyor.

Bu kadar ay bekletip, böyle bir uygulama yolluyorlar ve BETA diyorlar. Bu beta bile değil. Hiç koymasa mağazaya daha iyi.
Resmen küfür ediyormuş gibi. Yani ben resmen hakaret olarak algıladım ve Android OS'a geçiş yaptım, pişman mıyım? HAYIR.

Eğer Windows Phone'a dönecek olursam bu bir kaç sene sonra olacaktır.
:bye: Valla çok üzüldüm.
İşte böyle sabırsız insanlar yüzünden microsoft müşteri kaybediyor.

Rainesto

Rainesto

Üye
Daha beta msnin uygulamasi bile bu kadar beta kalırken instagramin kalmasi çok normal

• Beğen
Tepkiler: emz ve hitafnalsa
csll

csll

Üye
Windows Phone'u kenara bırakmamın tek sebebi bu kilit ekranı uygulaması ve bu konuda bu adamlara güvenmiyorum açıkçası.

Nisan'da tanıtılıp aylar sonra bir kilit ekranı yolladılar, kasmasını geçtim kaldırsan bile sıkıntısı bitmiyor.

Bu kadar ay bekletip, böyle bir uygulama yolluyorlar ve BETA diyorlar. Bu beta bile değil. Hiç koymasa mağazaya daha iyi.
Resmen küfür ediyormuş gibi. Yani ben resmen hakaret olarak algıladım ve Android OS'a geçiş yaptım, pişman mıyım? HAYIR.

Eğer Windows Phone'a dönecek olursam bu bir kaç sene sonra olacaktır.
Bazen bende satıp kurtulmak istiyorum ama ayrı bi bağlılık var wp'ye :)

Son düzenleme:
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bu beta değil miydi

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
thanks

suyunsesi

suyunsesi

Üye
İngilizcesi sağlam birimiz Rudy e sorsak? Ne durumda bu kilit uygulaması?

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
ellimin kori

ellimin kori

Üye
Param olsa saniye durmayacam ama para yok. :(

4MaGuS

4MaGuS

Üye
İngilizcesi sağlam birimiz Rudy e sorsak? Ne durumda bu kilit uygulaması?
ben kendi çapımda bir şeyler yazdım sordum beta ne zaman kalkacak veya uygulamaya güncelleme gelecek diye dönüş yaparsa yazarım

• Beğen
Tepkiler: YkPkY ve suyunsesi
braayn

braayn

Üye
hevesim kursağımda kaldı bu uygulamayı kullanamayınca ama daha iyi gelecek diye bekliyoruz aceleye gerek yok bak MS aceleyle çıkardı ne oldu

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
hevesim kursağımda kaldı bu uygulamayı kullanamayınca ama daha iyi gelecek diye bekliyoruz aceleye gerek yok bak MS aceleyle çıkardı ne oldu
Aceleyle mi çıkardı?:kıskıs: programı tanıtımdan bir kaç ay sonra çıkardı bu programı ve oda berbat durumdaydı...

• Beğen
Tepkiler: emz

ArMaGeDdOn_87

Üye
Uygulama hâlâ beta rezillik ya ..

westmoreland

westmoreland

Üye
:bye: Valla çok üzüldüm.
İşte böyle sabırsız insanlar yüzünden microsoft müşteri kaybediyor.
2014 yılındayız, telefonlar su geçirmez özelliğini bırak, QHD ekran üretiyorlar ve bir ton özellik getirmeye çalışıyorlar.

Ben basit bir kilit ekranı uygulaması için mi sabredeceğim? Ayrıca bana windows phone'da sabırdan bahsetme. Geçen eylülden beri sabrediyorum yeterince. 14 nisan gecesi uyumadığımı bilirim. Üzülüp üzülmemen de pek bir şey kazandırmıyor bana

Ayrıca microsoft sabırsız insanlar yüzünden değil, hantallığı ve geri kalmışlığından kaybediyor.

braayn

braayn

Üye
herkes kendine göre haklı.

• Beğen
Tepkiler: emz
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
güzel :)

windman1981

windman1981

Üye
Ben sattım Windows Phone u ve kurtuldum. S4 aldım ve iyiki satmışım. Boşa 1,5 sene katlanmışım wp a. Android çok önde ve wp bu hızla asla yetişemez. Tavsiyem zaman kaybetmeyin boşa. Ya android yada ios a geçiş yapın.

• Beğen
Tepkiler: hajkhanx33
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Aynen herkes hangisi en iyise ona geçmek isticektir fakat wp binbböylelikle gelişmesiimkansizlasir ama cçabalayanbi sşirket olsaydi 2 yildaha destek verirdim resmen terbiyesizlik yaptiklari gmd ile yazmakta sikınti biraz yaw .d

• Beğen
Tepkiler: windman1981

Üst Alt