Haber WP8.1 Güncellemesi Başladı [Tüm Lumia Cihazlar İçin]

Sponsorlu Bağlantılar

saynesim

saynesim

Üye
Lumia 1020 8.1 betadan 8'e döndüm acaba 8.1 beta olmayan kesin ne zaman gelir bekleyimi yoksa betaya tekrar dönümü

onursarii

Üye
akışına bırakın arkadaşlar, bu güncellemeyi hiç duymamış gibi hayatınıza devam edin bir gün telefonunuz size güncellemek istiyor musunuz diye sorarsa yükler geçersiniz. Her gün bu stres çekilmez, yaşlandırıyorsunuz kendinizi :)

• Beğen
Tepkiler: alasulumurat ve The Benefit
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
@papakudioflu @bulutsuzgece @Sensation hocam sizde bilgiler saklı durur ama genelde acaba instagramla alakalı bir bilginiz var mı? 8.1 resmi sürüm dağıtılmaya da başladı. Kulağınız deliktir sizin :)

pissed26

pissed26

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

beyler selam cyan yükledikten sonra kameradaki performansa bakın .Video çekiminden sonra kameraya geçiş ne kadar bekletiyor .Çektiğin resme bakmak istediğinde siyah ekranda uzun bir süre bekletiyor 1.8 betada bu sorunlar yoktur ne zaman 8.0a geçtim sonra cyanı update ettim olanlar oldu :) fabrika ayarlarınada çevirdim cihazı aynı Gdr1 betayı bekliyorum bakalım bendeki bu sorun sanırım kişisel genel L1520'lerde bu sorunların olduğunu sanmıyorum

Ciddi sıkıntı var gibi kardeşiç

Lumia 925'le gönderildi.

pissed26

pissed26

Üye
Cyandsn sonra kilit tuşuna bastığımda surduruluyor deyip 2 sn sonra goruntu geliyor,can sıkıcı

Kardeşim banada oldu bulutsuzgece çocuk odasını aç dedi açtım düzeldi ama alaka ne onu anlamadım :)

Lumia 925'le gönderildi.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim banada oldu bulutsuzgece çocuk odasını aç dedi açtım düzeldi ama alaka ne onu anlamadım :)

Lumia 925'le gönderildi.

Sistemin özelliği.
Çocuk odası aktifken "canlı kilit ekranı" kullanılamıyor.

Şimdi birkaç ay öncesine geri dönelim.
Eminim pek çok kişi unutmuştur.
Hatırlarsanız WP8.1 Preview henüz verilmemişti ve yayınlanmış olan SDK ile WP8.1'e ilişkin sızıntılar artık iyice artmaya başlamıştı. Hatta bazı geliştiriciler SDK'nın içindeki sistem dosyalarını açarak içlerindeki bilgi ve komut satırlarından sistemin neler getireceğine dair ipuçlarına ulaşmışlardı.
Oradaki satırlarından birinde yanılmıyorsam şöyle diyordu:
"You have to disable Kid's Corner to use Live Lock Screen".

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Esendağlı

kartal-78

Üye
Wp8.1 güncelleme si ne zaman gelecek lumia 920 yenilgisi olan var mı arkadaşlar

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Forumda herkes Preview sürümü kullandığı için, şimdi güncelleme gelse kimsenin haberi olmayacak :)

• Beğen
Tepkiler: Aytaç-01, YkPkY, emz ve 3 diğerleri
Serhan

Serhan

Üye
Ama yeter hala bana niye gelmedi yaa !!!!!

kartal-78

Üye
L920 de şuan güncelleme yok ne zaman gelir acaba

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

dark_13

Üye
8.0 sürümünde az da olsa olanlar var

cinaski12

Üye
Sistemin özelliği.
Çocuk odası aktifken "canlı kilit ekranı" kullanılamıyor.

Şimdi birkaç ay öncesine geri dönelim.
Eminim pek çok kişi unutmuştur.
Hatırlarsanız WP8.1 Preview henüz verilmemişti ve yayınlanmış olan SDK ile WP8.1'e ilişkin sızıntılar artık iyice artmaya başlamıştı. Hatta bazı geliştiriciler SDK'nın içindeki sistem dosyalarını açarak içlerindeki bilgi ve komut satırlarından sistemin neler getireceğine dair ipuçlarına ulaşmışlardı.
Oradaki satırlarından birinde yanılmıyorsam şöyle diyordu:
"You have to disable Kid's Corner to use Live Lock Screen".
teşekkürler gerçekten işe yaradı ama ne alakası var çocuk odası ile anlamış değilim işin enteresan yanı canlı kilit ekranını telefonumdan kaldırmama rağmen bu sorunun devam etmesi

The Benefit

The Benefit

Üye
akışına bırakın arkadaşlar, bu güncellemeyi hiç duymamış gibi hayatınıza devam edin bir gün telefonunuz size güncellemek istiyor musunuz diye sorarsa yükler geçersiniz. Her gün bu stres çekilmez, yaşlandırıyorsunuz kendinizi :)
Malesef öyle. Bunlardan güncelleme falan beklemeyin. Yani beklenti içine girmeyin. Yoksa sabır falan kalmıyor insanda.

• Beğen
Tepkiler: emz

Üst Alt