Püf Noktası Desteklenmeyen Cihazlara Redstone Yapılarını Yüklemek

Sponsorlu Bağlantılar

YkPkY

YkPkY

Üye
L925 14393.3 yüklü..bi türlü şu glance screen i yükleyemedim...glancescreen.xap yükledim sadece menüsü açılıyor ama menü içeriği de boş..
Bende çalıştırmayı başaramadım bi türlü

mTalk'tan gönderildi

gardi

gardi

Üye
Glance ekranının çalışması için şu kayıtları kayıt defterine girmeniz gerekiyor.
Telefonunuzdaki glance screen uygulamasının güncel olmamasına dikkat edin :)

Glance için kayıt girdileri

Dizin >> HKLM\Software\OEM\Nokia\lpm
{
Anahtar >> Enabled (dword)
değer >> 1
}

Dizin >> HKLM\Software\OEM\Nokia\lpmSDK
{
Anahtar >> CurrentFooterProvider (string)
değer >> 106e0a97-8b19-42cf-8879-a8ed2598fcbb

Anahtar >> StandbyScreenActive (dword)
değer >> 0
}

Dizin >> HKLM\Software\OEM\Nokia\NokiaSvcHost\Plugins\NsgExtA\NlpmService
{
değer >> 1

Anahtar >> Path (string)
değer >> NlpmService.dll
}

Dizin >> HKLM\Software\OEM\Nokia\SIAgent\StandbySettings\{106e0a97-8b19-42cf-8879-a8ed2598fcbb}
{
Anahtar >> OfferId (string)
değer >> {0abdb051-e3b0-4312-9f8b-a35a51890cd9}

Anahtar >> InstanceId (string)
değer >> {f98dc1de-64c6-4159-9097-50c82e099901}

Anahtar >> Status (dword)
değer >> 100

Anahtar >> Installed (dword)
değer >> 2
}

Hocam dizin 3 ten sonraki değerleri kayıt defterine girerken değerlerdeki parantez işaretlerinide giriyormuyduk ?

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
  • Beğen
Tepkiler: gardi
YkPkY

YkPkY

Üye
Glance ekranının çalışması için şu kayıtları kayıt defterine girmeniz gerekiyor.
Telefonunuzdaki glance screen uygulamasının güncel olmamasına dikkat edin :)

Glance için kayıt girdileri

Dizin >> HKLM\Software\OEM\Nokia\lpm
{
değer >> 1
}

Dizin >> HKLM\Software\OEM\Nokia\lpmSDK
{
Anahtar >> CurrentFooterProvider (string)
değer >> 106e0a97-8b19-42cf-8879-a8ed2598fcbb

Anahtar >> StandbyScreenActive (dword)
değer >> 0
}

Dizin >> HKLM\Software\OEM\Nokia\NokiaSvcHost\Plugins\NsgExtA\NlpmService
{
değer >> 1

Anahtar >> Path (string)
değer >> NlpmService.dll
}

Dizin >> HKLM\Software\OEM\Nokia\SIAgent\StandbySettings\{106e0a97-8b19-42cf-8879-a8ed2598fcbb}
{
Anahtar >> OfferId (string)
değer >> {0abdb051-e3b0-4312-9f8b-a35a51890cd9}

Anahtar >> InstanceId (string)
değer >> {f98dc1de-64c6-4159-9097-50c82e099901}

Anahtar >> Status (dword)
değer >> 100

Anahtar >> Installed (dword)
değer >> 2
}
Bu yemiyor ustam.redsoneler artık uygulamaları içinde güncel barındırıyor.

mTalk'tan gönderildi

serbest1944

Üye
Merhaba arkadaşlar. Belki biliyorsunuzdur Microsoft artık insider yolunu da x2x serili eski tellere kapadı. Artık win 10 yukleyemiyoruz... Aranızda bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı? Windows Phone 8.1 den windows 10 yuklemenin bir yolu var mı? Bu konu hakkında çozumu olan bir konu açsa yada burdan yazsa inanın çok çok yardımcı olur. Çünkü çoğu kişi bunun çözümünü arıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

furyzer0

furyzer0

Üye
Merhaba arkadaşlar. Belki biliyorsunuzdur Microsoft artık insider yolunu da x2x serili eski tellere kapadı. Artık win 10 yukleyemiyoruz... Aranızda bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı? Windows Phone 8.1 den windows 10 yuklemenin bir yolu var mı? Bu konu hakkında çozumu olan bir konu açsa yada burdan yazsa inanın çok çok yardımcı olur. Çünkü çoğu kişi bunun çözümünü arıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Desteklenmeyen cihazlara redstone yükleme konusuna bakabilirsin ya da kullandığın modelinin wpinternals ile windows 10 dayken yedeği alındıysa o yedeği flashlayabilirsin cihazlara

mTalk'tan gönderildi

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Bu yemiyor ustam.redsoneler artık uygulamaları içinde güncel barındırıyor.

mTalk'tan gönderildi
Evet sanırım öyle oldu daha öncesinde yapmıştım ama 14393.3 de denedim olmadı bende de

• Beğen
Tepkiler: YkPkY
YkPkY

YkPkY

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
serinaga

serinaga

Üye
Desteklenmeyen cihazlara redstone yükleme konusuna bakabilirsin ya da kullandığın modelinin wpinternals ile windows 10 dayken yedeği alındıysa o yedeği flashlayabilirsin cihazlara

mTalk'tan gönderildi

L820 Romu olan var mı arkadaşlar Windows 10 olarak acaba ? Ya da Redstone yükleyen var mı şu durumda ?

serbest1944

Üye

mTalk'tan gönderildi

Hocam yapmaya çalışıyorum olmuyor. Bilgisayar Windows 8.1 ile çalışıyor her yaptığımda .xap uzantılı o registry değiştirmeye yarayan programların hiçbiri deploy olmuyor. 0x8.... İle başlayan bir hata veriyor.

furyzer0

furyzer0

Üye
Hocam yapmaya çalışıyorum olmuyor. Bilgisayar Windows 8.1 ile çalışıyor her yaptığımda .xap uzantılı o registry değiştirmeye yarayan programların hiçbiri deploy olmuyor. 0x8.... İle başlayan bir hata veriyor.
Telefonun modeli ne ve windows surumu ne

mTalk'tan gönderildi

serbest1944

Üye
Telefonun modeli ne ve windows surumu ne

mTalk'tan gönderildi
Nokia Lumia 820 ve Windows Phone 8.1 denim kullanıyorum... Aynı zamanda PCde de Windows 8.1 kullanıyorum. Bazı yerlerde Windows 7 ye geçip öyledenemek gerektiği konusunda şeyler gordum ama pek guvenemedim

furyzer0

furyzer0

Üye
Nokia Lumia 820 ve Windows Phone 8.1 denim kullanıyorum... Aynı zamanda PCde de Windows 8.1 kullanıyorum. Bazı yerlerde Windows 7 ye geçip öyledenemek gerektiği konusunda şeyler gordum ama pek guvenemedim
cihazını unlock ettin mi

Sent from mTalk

tanyyy

Üye
920'de deneyen var mı performans nasıl?

gardi

gardi

Üye
destek kesilmiş olan eski telefonlar için son önizleme yapısının sürüm küçülterek yükleme yöntemi anlatılmış ama ingilizce :) belki birileri türkçeye çevirir.

• Beğen
Tepkiler: furyzer0
KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
destek kesilmiş olan eski telefonlar için son önizleme yapısının sürüm küçülterek yükleme yöntemi anlatılmış ama ingilizce :) belki birileri türkçeye çevirir.
Bir yere kadar çevirdim paylaşacaktım ama 10.adımdan sonra iş biraz karıştı gibi geldi o yüzden bıraktım. İşlemleri deneme şansım yok o yüzden kimseyi yanlış yönlendirmekte istemem.

• Beğen
Tepkiler: furyzer0

Üst Alt