Püf Noktası Desteklenmeyen Cihazlara Redstone Yapılarını Yüklemek

Sponsorlu Bağlantılar

mami_61_29

mami_61_29

Üye
s
Telefonu sıfırlayıp mağazadan glance ı güncellemeden bu işlemi yapın ve evet değerleri tek tek girmeniz gerek
sıfırlamadan olmaz mı şimdi uygulamalardan glanceyi kaldırdım eski sürümü yukleyemem mi,bir de ara ara instagrama girilmiyor uygulama menusunde instagramın altına beklemede yazıyor ve tıklıyorum girilmiyor instagrama ne yapmam gerek

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar yüklediğim şu uygulama (DHTUpgradeAdvisor),

açılınca Allow Update düğmesine tıkladığımda sisteme telefonu 950XL olarak gösteriyor. Restore Backup düğmesini tıkladığımda da hemen tekrar L920 olarak gösteriyor. Ben bu sayede telefonu 950XL gösterip redstone sürümlerini yükleyebiliyorum. Ancak L920 olan telefonumu 950XL değil de, onun yerine 830 olarak tanıtmak daha doğru ise nasıl yapabilirim? Bu uygulama gibi çok kolay bir yolu var mıdır?

mami_61_29

mami_61_29

Üye
uygulamayı paylaşır mısın,uygulamanın görevi ne

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Arkadaşlar yüklediğim şu uygulama (DHTUpgradeAdvisor),

açılınca Allow Update düğmesine tıkladığımda sisteme telefonu 950XL olarak gösteriyor. Restore Backup düğmesini tıkladığımda da hemen tekrar L920 olarak gösteriyor. Ben bu sayede telefonu 950XL gösterip redstone sürümlerini yükleyebiliyorum. Ancak L920 olan telefonumu 950XL değil de, onun yerine 830 olarak tanıtmak daha doğru ise nasıl yapabilirim? Bu uygulama gibi çok kolay bir yolu var mıdır?
Herhangi bir kayıt defteri düzenleme programı ile 830 ya da isteğiniz telefonun bilgilerini yazabilirsiniz. Tek ihtiyacınız rm kodu ve diğer bilgiler ama muhtemelen bir fark olmaz

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar yüklediğim şu uygulama (DHTUpgradeAdvisor) ile 920 olan telefonu sisteme 950XL olarak gösteriyorum. Şu an telefonda bu sayede en son redstone yapısı kurulu. Hal böyle iken ayarlardan sıfırlarsam yine son yapı mı kurulur? Yoksa Windows 10 kararlı yapı mı? Yoksa Win 8.1 mi?

og1907

og1907

Üye
Arkadaşlar yüklediğim şu uygulama (DHTUpgradeAdvisor) ile 920 olan telefonu sisteme 950XL olarak gösteriyorum. Şu an telefonda bu sayede en son redstone yapısı kurulu. Hal böyle iken ayarlardan sıfırlarsam yine son yapı mı kurulur? Yoksa Windows 10 kararlı yapı mı? Yoksa Win 8.1 mi?
Ben sayfada anlatılan başka yöntemle yüklemiştim 1320,ye sıfırlama sonrası Windows 10 kalıyor ancak kayıt defteri ilk ayarlara döndüğü için yeni güncellemeleri alamıyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Ben sayfada anlatılan başka yöntemle yüklemiştim 1320,ye sıfırlama sonrası Windows 10 kalıyor ancak kayıt defteri ilk ayarlara döndüğü için yeni güncellemeleri alamıyorsunuz.
Teşekkürler. Benim telefonda donmalar başladı. Malum, sonuçta bir 920. Başka bir sorun da, haritalar uygulaması bozuldu. Bir başka sorun da kamerası çalışmıyor. (Resetleyince çalışıyor fakat ön kamera hariç). Kameranın bağlantılarında donanımsal bir sorun mu var diye şüpheleniyorum. Bakalım. Bu kadar arıza sonrası bir sıfırlama artık şart oldu.

og1907

og1907

Üye
Teşekkürler. Benim telefonda donmalar başladı. Malum, sonuçta bir 920. Başka bir sorun da, haritalar uygulaması bozuldu. Bir başka sorun da kamerası çalışmıyor. (Resetleyince çalışıyor fakat ön kamera hariç). Kameranın bağlantılarında donanımsal bir sorun mu var diye şüpheleniyorum. Bakalım. Bu kadar arıza sonrası bir sıfırlama artık şart oldu.
sıfırlama iyi olur daha sonra kayıt defterini interop Tool uygulamasıyla değiştirirsin.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bu sıfırlama benim cihazda hiç bir işe yaramadı. Haritalar yine bozuk, kamera yine çalışmıyor. :)
Cihaz AT&T cihazı. Kesinlikle eminim ki, bu cihazın donanımı ile win10 sürümleri uyuşmazlık yaşıyor. :( Windows 10'un hem Redstone, hem de önceki sürümlerinden birkaç farklı yapı yükleyip sıfırlayıp denemişliğim var. Bir kablo bulursam 8.1 e kadar geri döndürmeyi planlıyorum. :(

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bu sıfırlama benim cihazda hiç bir işe yaramadı. Haritalar yine bozuk, kamera yine çalışmıyor. :)
Cihaz AT&T cihazı. Kesinlikle eminim ki, bu cihazın donanımı ile win10 sürümleri uyuşmazlık yaşıyor. :( Windows 10'un hem Redstone, hem de önceki sürümlerinden birkaç farklı yapı yükleyip sıfırlayıp denemişliğim var. Bir kablo bulursam 8.1 e kadar geri döndürmeyi planlıyorum. :(
Evet arkadaşlar. L920 telefonum ile aylardır yaptığım savaşlar sonunda üzülerek söylüyorum ki kaybettim. Telefonumu defalarca sıfırladım, yeni yapılar kurdum, hatta L920'yi Redstone'un son sürümüne kadar çıkardım. Olmadı eski yapılara geri döndürdüm. kayıtlı başlangıçlar yaptım, yeni sıfırdan başlangıçlar yaptım. Şu an telefon Lumia Denim sürümünde ve kamerayı hiç bir şekilde çalıştıramadım. Kamera adına hiç bir uygulama çalışmıyor. Buradan da anladım ki, donanımsal sıkıntı var. :(
Desteklenmeyen eski cihazlarda Redstone son birkaç sürümü için yorum yapacak olursam. Benim telefonun kendi sıkıntısı olan kamera harici bir tek haritalar bozulmuştu. Geri kalan her şey sorunsuz çalışıyordu. Ha nedir, 8.1 Denim sürümünün akıcılığının yanına yaklaşamaz :) Ekranı kaydırırken bile takılıyordu.

Üst Alt