Çin Malı Telefonlar İle İlgili Sorunlarınızı Yazın Yardımcı Olalım

Sponsorlu Bağlantılar

yalkaya

Üye
Arkadaslar benim tvmobile best d2000+ telim var intenet nasıl bağlıcam buna bi cevap yazarsanız sevinirim
hattım turcel

--------------- Ekleme ---------------

bu aksama kadar bildirirmisiniz

PELE_FB_66

Üye
Telefonumun markası ( dıgıphone ) vodafone mms yarını bilen varmı varsa yardım lutfen

aytachhh

aytachhh

Üye
s.a bende bi surgusuz 8800 carbon 8 megapiksel telefon var bunun tema ve oyun uzantılarını bana bulabılırmsnz arkadaslar?
şimdiden tesekkurler

fearfactoryyy44

Üye
yha arkadaşlar anycool f988 için msn programı bulan warsa yardımcı olsun şimdiden teşekkür ederim

erdemko

Üye
s.a arkadaşlar sar değerleri simkartlamı alakalı yani simkart takmadan bu çin telefonlarından sadece tv izlemek için yararlansak zararları ne derecededir bileniniz varmı konu hakkında pek bilgim yokta şimdiden teşekkürler

maxi.trk

Üye
ben bu n99i kadar iğrenç bir telefon görmedim sayarak getirmişler herhalde menüsünü sanki ilkokul çocukları çizmis. gibi tavsiyem si,ze sakın almayın!!:)

murat_000

Üye
slm anycool t818 var bende *#3646633# yi girdim ordan diğer ayarlar dan bi yere girdim ve telefon kendiliğinden kapandı ve birdaha açılmadı ve de şarz almıyo bi çözümü varmı acaba cevaplarsanız sevinirim

pasuli

Üye
yaw kardeş şu wentto dg699 a tema uygulama falan yokmu biii yardımcı olsan

--------------- Ekleme ---------------

hadi be bii yardım eedin

pasuli

Üye
hadi hadi...

gencsara

Üye
ben bir çin malı iphone aldım onun için orjinal program derken gercek apple kullandıgı yazılım bulabiliriyim
yada cep office ve media player programları varmı ilgilendiginiz iiçin teşekkur ederim

akmansss

Üye
abi senin yazdıgın menüden bi yere girdim unutttum nere girdimi bişe vardı deiştirdim tel kapandı açılmıyo ne yapcaz

f2f

Üye
Arkadaşım , GM GF'F model telefonda yüklü bir oyun yok "java dovnload "diye bir seçenek var. Oyun oynamak istiyorum ne yapmalıyım yardımınız için teşekkürler.

icep

icep

Üye
F 999 (anycool) telefon var bu tel oyun nasıl yuklebilirmiyim yöntemi ile anlatırsanız sevinirim yardımlarınız i(çin) şimdiden teşekkürler...

burak_61

burak_61

Üye
arkadaşlar bende nokia 6500 slide çin malı var. Benim sorunum şu biri beni aradığı zaman tel kendi kendine daha çalmadan açılıyor. fabrika ayarlarınada döndüm düzelmedi. yardımlarınızı bekliyorum..teşekkürler.

erayeray12

Üye
N99i ye Nasıl Format Atılır Lütfen Acil Cevap Bekliyorum. Telefon Kapalı AÇılmıyo Güvenlik kodunu Bilmediğimden

atakan00

Üye
Evet ya bosuna teelefonları kirletiyor.1 senedir kullanıyorum N99i yi hiç birşey olmadı sesi en sona çıkartınca cızırtı yapıyor sadece kamerası 1.3 Tv kartıda var dhaa ne istiyimki sadece oyun bulamıyorum...

slmcoo

Üye
n99 safir abeo çin malı telefona nasıl msn yükleyebilirim.. lütfen acillllllllllll cvp

yuasu6807

Üye
benimde digiphone dg66 telefonum var sesi ve tema nasıl yüklerim yardımcı olurmusun cevabını bekliyorum

avcı280

Üye
anycool t828 in bilgisayar bağlantı driver ı var mı
varsa bana verebilir misiniz

Burak_can

Üye
benim çin 6300 var ingilizceye döndü türkçe olmuyo yazılım varsa yardımcı olurmusunuz teşekkürler

Üst Alt