Çin Malı Telefonlar İle İlgili Sorunlarınızı Yazın Yardımcı Olalım

Sponsorlu Bağlantılar

fatihiletisim

Üye
bu konuyla ılgılı size yardımda bulunabılırım forumları dolasırken çin malı cihazlara artık oyun atabılıyoruz vs. gibisinden bi başlık adı altında konu gordüm ve girdim adam denendi dedi ama bende daha denemedım usb ile telefona bağlanılıp games varmıs onun içine desteklıyen oyunları atınca telefon cok guzel bır sekılde calıstırıyormus 50 den fazla oyun var bende çin malına ait ilk denememden sora sizi aydınlatıcam sonuç nedir diye hayırlı işler...

manyak35

Üye
bana trident ck2008 oyunu bulabilirseniz sevinirim aradım hiç biryerde bulamadım:oke:

bluemaviks

bluemaviks

Üye
anycool t828i var gprs mms ayarlarını nasıl yapabılırım yardımcı olurmusunuz?

mimali70

Üye
arkadaşlar gittigidiyor.com dan anycool t 848 serisi bir telefon almıştım ancak 5 ay sonra imei numarası kopya diyerek hattımın birisi kapandı aldığım kişide ortada yok şimdi kullanmadığım bir tek hatlı eski bir telefonumun imei numarasını bu telefona kaydetsem olur mu olursa nasıl kaydederim yardımcı olursanız sevinirim mail adresim [email protected]

ayna111

Üye
merhabalar okudum tüm yazılanları ama tam olarak istediğim cevabı bulamadım. NEOX ıs21 modelinin kitapçığında oyun simülatörüdür yazıyor ama onun dediği klasöre oyunları attığımda hiçbir işlem yapılmıyor. özellikle bu model için java veya kitapçığnda yazdığı gibi *nes, *.gbc oyunlarını nasıl atabilir. teşekkürler

zelli

Üye
kardeş ya bende cin malı var ama format kodlarının hic biri işe yarabıyor bir yardımcı olurmusun any cool t838

kanunsuz_09

Üye
arkdasım bnm platinium pm-01 telefonum var mp4 oynatıyor normalde ama oynatmıyor özelliklerini gerçekleştirmiyor bana lütfen yardım edersen sevinirim şimdden tşkkrler

xwp

xwp

Üye
arkadaşım benim n99i best 2000+ die tek hatlı bi telefonum var telefonda sim kart kaydı yapılmadı dedi bende telefoncuya götürdüm adam telefonu açmadan programla işi halletiğini söyledi galiba usb kablasuyla pcdeki bi programdan hallediliyormuş program nedir öğrenebilir miyim yada önereceğiniz program

srdrdrml

Üye
selam bende digiphone dg66 telefon var bu telefon piyasada iphone i909 veya ttnmobile m6 diye degeçiyor bu telefonlara yeni menü görünümü veya yatay ekran mesaj yazma flaşı arıyorum vede yükleme şeklini yardım edermisiniz

knight rider

knight rider

Üye
Merhabalar:) Vertice bt-2009 marka telefonumda zil olarak melodi ve titreşim ayrı ayrı seçenek olarak var ama ben melodi+titreşim aynı anda olan bir seçenek istiyorum..Telefonuma böyle bir seçeneği eklemek yüklemek bir şekilde mümkün olabilir mi?Teşekkürler...

ahmet1791

ahmet1791

Üye
kardeş n99 a nasıl oyun yüklnir?
:(

kusbunar

Üye
arkadaşlar benim imeiler gümledi iki hatta kapalı ne yapmam gerekiyor telefon SPREADTONE_Z998

erhan060606

Üye
anycool st88 tvden az ses çıkıyor nasıl yükseltirim

pasuli

Üye
yaw ben çin malı wentto dg699 kullanıyorum oyun arıyorum yardımcı olçabilirmisin

--------------- Ekleme ---------------

vede sesini yükseltmek istiyorum yardımcı olurmusun

erhan060606

Üye
güncel

MadloveR2

Üye
erhan 060606 ve pasuli *#3646633# kare tuşlayın telefon bekleme modunda iken. açılan menüden sesi seçin ordan normal modu seçin ve açılan menüden melody i seçerek ses değerlerini yükseltebilirsiniz. ama sakın high speed sim yazısını seçmeyin tel kapanır. ha bide ses seviyesi en fazla 255 olur fakat 255 te ses çok net çıkmıyor.

mehmet_grgh

Üye
bende bir tane DIGI PHONE D99 marka ve modelinde bir tv mobile çin malı telefon var bunun mms ve internet wap ayarlarını nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz...

matrock_02

Üye
bu n 99i lere msn yükleme imkanımız yok mu?

srdrdrml

Üye
digiphone dg 66 için e250 mms ve wap ayarları uyuyor arkadaşlar

kemalcik1

Üye
pil kademesi örnegin 4 den 3 e düşerken telefon kendi kendine reset atıyor nedenini bilen var mı

Üst Alt