Çin Malı Telefonlar İle İlgili Sorunlarınızı Yazın Yardımcı Olalım

Sponsorlu Bağlantılar

zupper

Üye
bende suan anycool f988 var ve simdilik gayet memnunum hicbir sorun cıkarmadı alalı tam bir sene oluyor ne sarj nede diger cihazla ilgili sorun yok hatta ve hatta gecenlerde uc defa yere dusurdum yine bişey olmadı

--------------- Ekleme ---------------

tek bir sorun var onuda bilmedigim icin yapamiyorum program yuklmek egerki program yuklenirse ozaman bu kullandıgım telefon benim icin cok guzel

sametyelman

sametyelman

Üye
Ya arkadaşlar bu çin malı telefonlara bu kadar siteminiz neden?yok elimde plastik kokusu var yok radyosyon çok fazla yayıyor,güzel araştırma yapmışsınız doğru ama şu yöndende düşünün Nokıa ve diğer bilindik markalar bu kadar özellikte telefonları bu kadar düşük maliyete sunuyormu tabikide hayır.Örneğin tüm nokıa telefonların batarya ve şarj alaetlerinin orjinalleri çin malı,ayrıca elinde n95 marka telefonun var yere düştü kapak kırıldı telefoncuya gıttığında alacağın kapak %90 çin malı olcaktır.ayrıca oyuncaktan tutun çatal kaşıktan tutun telefona kadar herşey çin malı ,çin malı hayatımızda arkadaşlar sağlığımız tehtit altındaysa bunu cep telefonu almayarak önleyemeyiz.Daha cep telefonu dışında hergün kullandığımız bir sürü çin malı eşya bulunmakta. . .elimde şuan N73 ve anycoll t828 var ikisindende memnunum.şarj sorunun bende yaşadım,şöyle bir bilgim var çin malı telefonların batarylarını diğer telefonlar gibi tamamen bitirirseniz telefon bir daha ne şarj olur nede açılır bu yüzden bataryayı tam olarak bitirmeden şarja takın.bunun çözümüde var bütün telefoncular 10 ytl karşılığı batarya şokluyorlar ve sorun ortadan kalkıyo.Ayrıcada çin malı cep telefonları kapanacak diyede korkmayın benımkı kayıtlı orjinal ürün 2 seneden beri iki sim kartıda aktif kullanımda.ama yinede bu telefonlar çok hassas ve bozulmaya elverişli aletler nede olsa çin malı alacak arkadaşlara benden tavsiye ne alın derim,nede almayın karar sizindir. . .

parmakkıran

Üye
benim digiphone dg 66 'ım var çift hoperlörü var ama çoook az sesi çıkıyor eğer ses yükseltme şiresiveya programı varsa lütfen yardım edin...teşekkürler.

dıgıphone dg66 kullanıyorum sesiçok az çıkıyor eğer ses yükseltme şifresi veya programı varsa lütfen yardım edin....

ihsan_emre

Üye
Benim Telefonum Orite Ms-2 Cift simkart lı tlf amam sesi çok az çıkıyo bunun sesini açabilecek bi kod felan var mı????

Strestr

Üye
Elimte çin işi :P~~ Digiphone T828+TV çift hat bir telefon var bu aletim yazilim güncellemesi varmi birde ben buna kendinden farkli bir fiml seyretme programi yüklemek istiyorum codeclerden dolayi sorun yaratiyor yada yavas oynatiyorda bu konu hakkinda bilgisi olan birisi varsa yardimci olursa cok sevinirim kolay gelsin video oynatici program istiyorum var ise kisacasi.

visali

visali

Üye
valla tek bi hayırı var bu çin tellerinin televizyon geri yanı tırrrrrrrrrrrrrzzz yani ivenç

olgunay52

Üye
Dıgıphone e711 telefon aldım kullanışı güzel ama mms ayarlarını yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Dıgıphone e711 mms ayarlarını bilen varsa yardımcı olsun.

Bahri_Csn_06

Üye
arkadaş ben trident t828 alacam da bilgi verir misin kamera fln

alobenburak

Üye
registry mercury sorunum var anycool t618 çokg üzel telefon ama açılışta registry mercury dioyor ve hiçbir işlem yapmıoyr telfon odun gibi ne yapmama gerekio?

wait4u

wait4u

Üye
hocam merhaba..ßenim maruzatım çin malı nokia 8800 carbon arte aldım fakat kulaklık sesi cok az cıkıyor.seslı ßır ortamda hıc ßırsey duyamıyorum.ßu sorunumla ılqılenırsenız cok memnun kalırım.Şimdiden cok tesekur ederım kolay qelsın..

hocam merhaba..ßenim maruzatım çin malı nokia 8800 carbon arte aldım fakat kulaklık sesi cok az cıkıyor.seslı ßır ortamda hıc ßırsey duyamıyorum.ßu sorunumla ılqılenırsenız cok memnun kalırım.Şimdiden cok tesekur ederım kolay qelsın..

kafkas_07

Üye
çin m100 için norveççe dil programı acil

oyok

oyok

Üye
arkadaşlar benim çin malı n96 tım var nasıl formar atarım acaba tşkler

bedirhan1994

Üye
merhaba abi.
ben n99 safir alacağım da özelliklerini tam olarak bilemiyorum.yazılanlara güvenemiyorum.bazıları çok iyi diyor bazıları çok kötü diyor.neye güveneceğimi şaşırdım.siz bu telefonun iyi ve kötü yanlarını yazarsanız sevinirim. bide bu telefonlara 2-3 ay sonra kapanıyor diyorlar ne yapmam lazım.
:bilmem::bilmem::bilmem:

Odysseus

Odysseus

Üye
Sahte olan herşey problemlidir. Anycool (orjinal olanından), Trident, My Phone gibi ürünleri tercih edin. Herhangi bir markanın adının kullanıldığı telefonlar sahtedir. N99 , iPhone Mini gibi...

osman_1601

Üye
merhaba benim annem ng k300 kullanmaya başladı.
telefonu şarja taktıktan yaklaşık 2-3 saat sonra ekranda UYARI. KÖTÜ ŞARJ ALETİ BAĞLANTISI yazıyor.
bu durum normalmi değilse çözümü nedir

kanaryavcisi

kanaryavcisi

Üye
sA arkadaşlar bende CECT E 72 MARKA TEL VAR..

benim telefonum cect e72 tvli fln,
1.si bunun Tv sinin ayarı nasıl olacak yani nasıl daha net ve guzel tv izleecek sanırım uydudan fln 1 seyler oluyomus
2.si de bu telefonda java destegi varmıs. buna nasıl tema,oyun,program fln atacagım şimdiden teşekkurler..

Odysseus

Odysseus

Üye
sA arkadaşlar bende CECT E 72 MARKA TEL VAR..

benim telefonum cect e72 tvli fln,
1.si bunun Tv sinin ayarı nasıl olacak yani nasıl daha net ve guzel tv izleecek sanırım uydudan fln 1 seyler oluyomus
2.si de bu telefonda java destegi varmıs. buna nasıl tema,oyun,program fln atacagım şimdiden teşekkurler..

PM atmışsınız yanıtladım.

adhikmet

Üye
Merhaba ben geçen gün digiphone t 828 aldım ve pc den birr kaç video yükledim.videolar avi uzantılıydı.ve telefon vidoyu oynatmadı.bu durumda bir program yüklemem gerekiir diye düşündüm.Acil yardımcı olursanız sevinrim.

Odysseus

Odysseus

Üye
Total Video Converter ve benzeri uygulamalarla formatı 3GP'ye dönüştürün. Bu sayede videoları izleyebilirsiniz.

murtimits

Üye
teşekkürler eline sağlık

Üst Alt