C7 Dead Flash Atamıyorum Az Önce Oluyodu Şimdi Batarya yada usb takınca telefon açılmaya çalışyo

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serkan_emp

Üye
    Konu Sahibi
C7 Dead Flash Atamıyorum Az Önce Oluyodu Şimdi Batarya yada usb takınca telefon açılmaya çalışyo
Arkadaşlar yurt dışından gelen bir c7 var. İçinde türkçe anna vardı. Nokia Suite de belleye güncelledim fakat onda türkçe seçeneği çıkmadı. Bende tekrar annaya düşmek için bu konudaki downgrade talimatlarını uyguladım. Sonra navifirmden 25.7 indirdim flashladım. Telefon açıldı ve " Telefon açılması hatalı lütfen satıcınızla görüşün " diye bir hata verdi. Şimdi en son sürüm belle indirdim navifirmden flashlamak istiyorum ama açık flash olmayacağı için dead flash atmam gerek fakat bataryayı taktığım anca bilgisayarın görmesi gerekirken kendiliğinden telefon açılıyor ve yeniden aynı hatayı veriyor. Yalnızca batarya değil usb kablosunu takıncada telefon açılıyor flash aygıtı olarak tanınması gerekirken.

Lütfen yardım edin. Durum çok ciddi.

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Defalarca dene arkadaşım banada oluyodu böyle

u_cosar

u_cosar

Üye
Çok basit telefon kapalı iken usb bağla dead flasha başla sonra sadece telefonun açma tuşuna bas birde phoneix 2011 miydi neydi onu kuldan benimde başıma aynısı geldi

serkan_emp

Üye
    Konu Sahibi
Her türlü kombinasyonu denedim ama yok. Batarya veya USB kabloyu takınca telefon direk açılmaya çalışıyor. Anlamadım gitti. Dead bile atamaz oldum.

u_cosar

u_cosar

Üye
Her türlü kombinasyonu denedim ama yok. Batarya veya USB kabloyu takınca telefon direk açılmaya çalışıyor. Anlamadım gitti. Dead bile atamaz oldum.

bak ben benim yöntemle atabildim ama öncesinde 4 saat uğraştım

serkan_emp

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun açma tuşuna basıp çeksemde basılı beklesemde telefon açılıyor :S

- - - Eklendi - - -

telefon kapalı iken usb bağla dead flasha başla

Telefon kapalıyken bağladığım zaman açılıyor. Sonra açma tuşuna bassam olumu ki?

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
önce bataryanı sök. tak ama bu sırada kapağını takma. sürekli dene bataryayı çıkarıp elbet bi yerde görücektir

ANIL

ANIL

Admin
refurbishe bastıktan sonra küçük bir pencere geliyor tam o sırada usb kablosunu bağlayarak deneyebilirsin.

spaeders

Üye
dostum öncelikle 2010.36 yada 48 olan phoenix kur sonra iskandinav fv indir yukle sonra 2011 phoenix kur sonra 2011 phoenixle 14.02 anna fv indir kur son olarak 25.07 guncelle gerekirse yardımcı olurum istanbul esenlerde :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt