Nokia 5800 CFW {01.12.2012} "gold Star" C6v42 'a-& S'

Sponsorlu Bağlantılar

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Hiç zor değil aslında. Yaptığım anlatımı uygulaman kafi. Sadece 5 dklık iş. Karar senin.

Quintana

Quintana

Üye
güzel olmuş :tşk:

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

Ene524

Ene524

Üye
Hocam küçük bir sıkıntı var.Auto Installer'de yüklemeyi başlat deyince atıyor.Yardımcı olabilecek misiniz ?

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartında daha önceden oluşturulmuş thinkchange klasörü varsa şayet uygulamalar fazla geldiği için yapıyordur. Ya da siz yazılım yükledikten sonra o klasöre uygulama koyduysanızda olabilir. Onlardan birkaçını silin öyle yüklemeyi deneyin

Ene524

Ene524

Üye
Thinkchange klasöründe 11 tane var.Ama 16 tane de olduğu zaman oldu.Hemen deniyorum dediğini.

Hocam 3'e indirdim yüklemeye başladı artık maksimum değeri deneme yanılmayla bulacağım.Teşekkür ederim

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
max 7 veya 8 olması lazım. Daha üstüne yüklemeye çalıştığın zaman atıyor programdan. Güle güle kullanın :oke:

Fatih.33

Üye
x6 icin cıkıcak mı hocam.yada rofs2 icerigini x6 ya kurdugum herhangi bi c6v42 cfw ile degstrsem olur mu ?

beatboxqwe

Üye
fwde hatalar var wlan a girmiyor

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
fwde hatalar var wlan a girmiyor
karalama yapmaya gerek yok kardeşim. ben fwyi yaptığımdan beri kullanıyorum hiçbir hata ilede karşılaşmadım. Hatayı ilk önce kendinde aramalısın. Tüm yükleme talimatlarına uyarak yap. Eğer hala hata alıyorsan başka fw kullanırsın :)

beatboxqwe

Üye
Abi estağfirullah ne karalaması saygı duyuyorum uzun süredir fwler yüklüyorum telefonuma bi hata yapmadığımdan eminim wlan a girdiğimde menüye dönüyor bilmiyorum belki de donanımsaldır ama sadece bunda o sorunu veriyor

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Abi estağfirullah ne karalaması saygı duyuyorum uzun süredir fwler yüklüyorum telefonuma bi hata yapmadığımdan eminim wlan a girdiğimde menüye dönüyor bilmiyorum belki de donanımsaldır ama sadece bunda o sorunu veriyor
Gold Star belleyi mi indirdin?
Belle Hoşçakal ı denedin mi ondada var mı aynı hata?

beatboxqwe

Üye
Evet abi goldstar belle yi indirdim onda hata var belle hoşçakal ı daha denemedim onu da deniycem

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Evet abi goldstar belle yi indirdim onda hata var belle hoşçakal ı daha denemedim onu da deniycem
o zaman belle modundan dolayı olabilir. ama girmeme gibi birşey yapmaz. Fakat bazen atabilir.

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Hocam forumda bulamadım kaldırıldı mı acaba yada zahmet olmazsa link atabilirmisin ?
Haklısın bende bulamadım galiba kaldırılmış. Üst konuda symbian belle cfwsinin yapımcısına sorabilirsin. O uyarlamayı biliyor sanırsam.

Üst Alt