Bu Tesekkuru Borc Bilirim ..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
    Konu Sahibi
Bu Tesekkuru Borc Bilirim ..
Degerli Yoldaslar, Abiler Ve Kardeslerim ..

Ben Bir Windows Phone Kullanicisiyim ..
Papakudioflu Abinin Bir Oyun Paylasinca, O Oyunu Gorup Indirmek Icin Magaza Linkine Gittimde ; 'Bu Uygulama Telefonunuzda Kullanilamiyor' Hatasi Alan .. Ve Gelistiricilere Ana Avrat Duz Giden Bir Windows Phone Kullanicisi .. =]

1 Sene Once Ali Abinin Telefonu Olan L900'u Goren, Kiskanan Tasarimina Asik Olan Biriyim Ben .. Daha Once Soylemistim ..
Alali 1 Sene Oluyor .. Cok Yere Dustu, Cizildi, Kufur Yedi Benden .. Ama Birgune Birgun Bana Misin Demedi .. =]
Tek Eksigi Uygulamaydi .. Ama Hiziyla Ve Calismasiyla Rakipkerine Tas Cikartan Bir Cihaz Sahibiyim .. =]

Wp8 Cikti .. Ali Abimiz, BulutsuzGece Yoldas (Abi) =] Kendilerine Wp8 Sistemli Cihazlar Alinca Iyiden Sogudum Telefonumdan ..

Neyse, Bunlar Derin Mevzular =]

Telefonu Aldigim Gunden Bugune Yardimlarini Esirgemeyen, Ilgilenen, Ustelik Karsilik Beklemeden Yapan 'Ali Abimiz, Papakudioflu, ArdaCumhur, Nanotex, Ecel54' Ve Isimlerini Hatirlamadigim/Bilmedigim Diger Degerli Insanlar ..

Hepiniz Burada Yardimlastiniz, Desteklediniz, Birbirinizi ..

Hepinize Once 'Kendi' Adima .. Sonrada 'Tum Maxicep' Windows Phone Kullanicilarina Tesekkuru Bir Borc Biliyorum ..

Telefon Felan Onemli Degil .. Onemli Olan Sizin Yardiminizdi, Ilgilenmenizdi ..

Sayenizde Cok Sey Ogrendik, Yeri Geldi Ogrettik .!

Konuyu Buraya Aciyorum .. Cunku Forumda En Cok Tikladigim Yer Burasi ..

Ali Abi Ve BulutsuzGece Yoldasimdan Konuyu 'Kisa Bir Sureligine' Tasimamalarini 'Rica Ediyorum' ..
Umarim Anlayis Gosterirler ..

Bu Konuyu Acmamin Diger Bir Sebebi Ise Forumdan Artik Tamami Ile Ayriliyor Olmam ..
Nedenini Bence Bilmeyin .. Ama Sunu Gordum .. Kardeslik Denen Birsey Yokmus Hala Bazi Insanlarda .. Insan Olmak Koyuyormus ..

Forumda Belki Son Gunum/Gunlerim ..

Degerli Hakkinizi Helal Edin .. :oke:

Saglicakla ..

• Beğen
Tepkiler: nanotex ve ardacumhur

Buğra

Buğra

Admin
başı güzel devam eden bir mesajın sonunun kötü bitmesine üzüldüm

ecel54

ecel54

Üye
en sevmediğim konuşmalar veda konuşmaları :( . Eğer hakkım varsa helal olsun.

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Hoşcakal:ağlarım:

komando04

komando04

Üye
hayırdır nereye gidiyorsun kardeşim

IVI-Elia

Üye
Görüşürüz :(

Türe

Türe

Üye
Selametle :bye2:

nanotex

nanotex

Üye
Çok doğru söylemişsin kardeşim.. Azınlık da olsak maxicepteki WP ailesi olarak her zaman birbirimize destek olduk.. (Bazen isyan etsem de..) ve bu aile çok iyi insanlardan oluşuyor.
Umarım sen de en kısa zamanda WP8 tarafına geçersin :) Kendine dikkat et yoldaş.. ara sıra uğra buralara ama :) :oke:

serinaga

serinaga

Üye
Tüm bu sözlere,
Henüz akşam izlediğim ve halen de etkisinden kurtulamadığım seksenler dizisindeki suskunun, suskunluğunu bozduğu şu dizelerle cevap vereyim ;

Hak bana bir ömür vermiş
Boşu boşuna boşu boşuna,
Vücuduma bir can girmiş
Boşu boşuna boşu boşuna,

Su akar deryaya varır,
Deryadan mahi çıkarır,
Gökyüzünde yağmur olur,
Damlaları boşu boşuna,

İsa Meryem'e mi kalmış,
Musa asasından ne bulmuş,
Süleyman sultan olmuş,
Saltanatı boşu boşuna,

Hak dostuyum gittim geldim,
Aradım kendimi buldum,
Bir mahzuni üye oldum,
Boşu boşuna boşu boşuna.

Kalın sağlıcakla ...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Gönül ister ki bu vedalar hiç olmasın. Olucaksa da arada kırgınlıklar kalmasın. Bir karar almışsın ve bizlerle veda etme geregi duymuşsan bu bu ortama verdigin degeri gosterir. Ama şunu bil ki sen de bizim için degerlisin. Kapımız her zaman sana acık olarak seni bekliyecek. Varsa hakkım helal olsun. :(

MrExpert

MrExpert

Üye
Selametle ...

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
    Konu Sahibi
Gönül ister ki bu vedalar hiç olmasın. Olucaksa da arada kırgınlıklar kalmasın. Bir karar almışsın ve bizlerle veda etme geregi duymuşsan bu bu ortama verdigin degeri gosterir. Ama şunu bil ki sen de bizim için degerlisin. Kapımız her zaman sana acık olarak seni bekliyecek. Varsa hakkım helal olsun. :(

Sagol Abim .. Aynen Sende/Sizlerde Degerlisiniz Her Zaman Benim Icin ..
Simanizi Bilmesemde Yardimlarinizi Hep Biliyorum/Bilecegim ..

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Emeklerin için bizde teşekkür ederiz bizden yana helal olsun.
Selametle işin rast gelsin herşey gönlünce olsun.
Kararını vermişsin artık değiştirmek istesekte vazgeçmeyeceğin belli.
Uygun gördüğün vakit talebini bildirirsin yerine getiririz. :-)

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
Gitmen kotu oldu yoldaş, sen her yerde yorumlarinla ben burdayim derdin resmen, tabi senin kararın ve doğruların, bilim ve bilgi seninle olsun yoldaş :(

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Sizinle tanışmadım ama zararınızı gormedım burada ki herkes gibi.Yolunuz açık olsun.
Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
güle güle

Legendary.

Legendary.

Üye
:bye2:

tarxhn

tarxhn

Üye
güle güle gidenin önünde dağ olsa dayanmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...