Yardım Bir Teleservice Hikayesi Daha..

Sponsorlu Bağlantılar

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
Bir Teleservice Hikayesi Daha..
teleservice tecrübesi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var :)

telefonu 28 ekim'de maltepe ön böroya teslim ettim..29u tatildi malum..ayın 31'inde üst seviyeye transfer olduğunu gördüm..işlemleri 8 kasım da bitti ve yaklaşık bir haftadır ''Cihazınız son testleri başarı ile geçmiş kargo için beklemektedir'' ibaresi yazıyor..müşteri hizmetlerini arıyorum.henüz işlemleri tamamlanmamış diye o klasik cevabı alıyorum.sesli yanıt sisteminde cihazınız son test aşamasındadır diyor..kafam karıştı iyice..ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım..telefonun işlemleri bittiyse 1 haftada kargolanmaz mı üst servisten ön büroya? nasıl iş bu..servis dökümü aşağıdaki gibidir..

İş emri:M2497636
Kargo Giriş Tarihi:2013-10-31
Bitiş Tarihi:2013-11-08
Tamir Bilgisi:FIRMAMIZ ONARIM ICIN HERHANGI BIR GARANTI VERMEMEKTEDIR., MEKANIK PARCA/PARCALAR DEGISTIRILEREK ONARIM YAPILMISTIR, YAZILIM GUNCELLEME AYAR GENEL BAKIM YAPILMISTIR, CIHAZ AKTIF OLARAK TEST EDILMISTIR., CIHAZINIZIN TAMIR SURECI BASARI ILE SONUCLANMISTIR., HAFIZA KARTINIZI BILGISAYAR ORTAMINDA, FORMATLAMADAN KESINLIKLE CIHAZINIZA TAKMAYINIZ, GOZLENEN KOZMETIK HATALAR KULLANICI HATASI KAYNAKLI, OLUP, ISTENILDIGI TAKTIRDE SOZ KONUSU KAPAKLAR, UCRETLI DEGISIM ISLEMINE TABI TUTULABILINIR., CIHAZIN EKRANINDA ASIRI TOZLANMADAN DOLAYI KALICI LEKELER, OLUSMUSTUR. BU LEKELER KULLANICI KAYNAKLI OLUP ISTENILDIGI, TAKDIRDE UCRETLI DEGISIM GERCEKLESTIRILIR..
Durum:Cihazınız son testleri başarı ile geçmiş kargo için beklemektedir.
[TBODY] [/TBODY]