Bilgisayara Hoparlör Arıyorum Önerisi Olan?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayara Hoparlör Arıyorum Önerisi Olan?
Creative A300 Kullanıyodum Gayette Memnundum Bas Kalitesi Filan Güzeldi Fakat Yarı Çalışır Yarı Arızalı Durumda Köyde Bıraktım Onu.Şimdi Ankarayada Arıyorumda 2.Elden Başka Alternatif Yok Gibi 100 TL Piyasası.Sizin Önerdiğiniz Var Mı Sıfır Orta Bütçeli?

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov

karayel90

karayel90

Üye
Logitech Z213 2+1 Hoparlör

Creative SBS A120

Creative SBS A250

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
14 watt olan güzele benziyor. Beklentiye bağlı birazda iş görür.

ibrother

ibrother

Üye
Logıtech lerin bass kalitesi iyidir

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Logıtech lerin bass kalitesi iyidir
Model :hmmm + Creative A300 ü Aratmayacak Bişi Lazım :hmmm
Logitech Z-506 5+1 Buldum 200 TLye Birde
Creative A500 Var Oda 150 TL ?
Birisi 50 W Cıvarı Diğeri 75 W Ne Öneririsiniz?

PALA.

PALA.

Üye
Önerilen linkte 14 watt gücündeki ürün için söylemiştim. Fazla birsey beklemeyin ama iş görür.

Sağlam ses için en az 50watt subwoofer olması lazım. Zamanında bir arkadaşım logitec marka 2+1 almıştı 50 Watt gücü vardı subwoofer küçük bişeydi ama sesi müthişti hayret etmiştik.

Son düzenleme:
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Önerilen linkte 14 watt gücündeki ürün için söylemiştim. Fazla birsey beklemeyin ama iş görür.
Tşkler Fakat Bunda Hoparlörü Koruma Filan Yok Yani Tel Benzeri Bişey.Çocuklar Buna Bir Parmak Sokarsa Hallederler Bunu :)

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Tşkler Fakat Bunda Hoparlörü Koruma Filan Yok Yani Tel Benzeri Bişey.Çocuklar Buna Bir Parmak Sokarsa Hallederler Bunu :)
Malesef Koruması yok, zaten hoparlör uçacak sanırsınız o derece fırlıyor bunlarda.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Malesef Koruması yok, zaten hoparlör uçacak sanırsınız o derece fırlıyor bunlarda.
Çocuklar Rahat Bırakmıyor A300 De Bile Kaç KEz Denk Geldim Parmak Sokup Test Ediyorlar :D A500 İle Diğeri Arasında Kaldım Şu Anda

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Microlab 5+1 vardı bizde gri renkte idi . Subbowefer ı ise içine gömme idi . Model numarası hatırlamıyorum . 100 tl ye satmıştık.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
franklinda

franklinda

Üye
Bende Philips SPA7355/12 var özel bas girişli işimi görüyor :oke:

Son düzenleme:
  • Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
franklinda

franklinda

Üye
Çocuk işi zor tabi yalnız philips ürünlerinde bulunan bas giriş teknolojisi bayağı bir fark yaratıyor :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Çocuk işi zor tabi yalnız philips ürünlerinde bulunan bas giriş teknolojisi bayağı bir fark yaratıyor :)
Ben Bas Konusunda Bayaği Bayaği Bİr Memnunum.Köy Getirdim Bası Yere Koydum 4 KAtlık Evin Ta En Altından Bile Bası Duyabiliyorsun Bayaği Geniş Yayılıyor vede Net.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

franklinda

franklinda

Üye
Bahsettiğim şey SPDTM port teknolojisi :)
Philips Ses Arıtma Kanalı (SPD) bas portu teknolojisi, orijinal bas sesin pürüzsüz ve derin tonlarını üretir. Philips tarafından icat edilen, bas borusunun iç yüzeyinin işlenmesi sırasında SPD köpük malzeme kullanılmasına dayalı bu özel akustik durdurma sistemi ses türbülansını azaltır ve ayar frekansını dengeler. Philips teknik ve tüketici testleri bu sönümleme mekanizmasının daha az bileşen içeren, daha saf ve kaliteli bas ürettiğini doğrulamıştır.

Ayrıca bu modelin sevdiğim yanı 5 ayrı çalgı birde sanatçı yüksek ses bile dinlesem çok net ayrılması karışma olmaması her sesi tek tek en net şekilde alabilmem ki bunda pc üzerindeki veya ses çıkış aygıtındaki ses teknolojisi de önemli :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve DarkredBlue61
By_Casparov

By_Casparov

Üye
bendeki sistemi sana satayım kardeşim. 5+1
özelden numaranı ver whatsapp dan foto atayım sana

• Beğen
exp_l0it

exp_l0it

Üye
ses sistemi ne olursa olsun her bilgisayara bir viper4windows lazım :heyo2:

• Beğen
Tepkiler: The Pancar ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
O İş Tamam Arkadaşlar 150 TLye A500 Aldım Montajda Tamam.Tam İstediğim Gibi Sıfıra Yakın Sorunsuz İçi Açılmamiş Etmemiş. :) Herkese Tşikler.

Üst Alt