Beraber Yazacağımız İlk Uygulamaya Karar Verelim!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
wp7.x deki counters benzeri bir uygulama olabilirmi acaba? bu arada bu yolda umarım başarılı olursunuz,Allah kolaylık versin...

• Beğen
Tepkiler: teAtalay
teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Desteğiniz için teşekkürler ancak başta da dediğim gibi oyun yazmayı düşünmüyorum. Uygulama daha verimli olacak gibi geliyor.

Yanlış anlamışım özür dilerim. Peki ne gibi eksikleri var Nokia'nın Counters'ının?

n000k

n000k

Üye
Desteğiniz için teşekkürler ancak başta da dediğim gibi oyun yazmayı düşünmüyorum. Uygulama daha verimli olacak gibi geliyor.
counters dedigi oyun degil.3g , WiFi gibi baglantilarin datalarini takip etme program.cok ihtiyacimiz var wp8 de :(
#..beyaz melegim L920..#

• Beğen
teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Pardon arkadaşlar ben oyun ile karıştırdım. O verilere erişim ile ilgili bilgiler araştırayım. Bu da gayet güzel bir fikirmiş. Nokia'nın counters'ının ne gibi eksikleri var?

orian

orian

Üye
maxicep for wp8 ? :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Pardon arkadaşlar ben oyun ile karıştırdım. O verilere erişim ile ilgili bilgiler araştırayım. Bu da gayet güzel bir fikirmiş. Nokia'nın counters'ının ne gibi eksikleri var?

ben kullaniyorum live tile'da verileri canli olarak gostermiyor. Onun dişinda cok iyi. Uygulama icinden tum kullanimlari takip edebilir aylik limitler belirleyebilirsin. Arayuz olarak daha hoş,gorsel olarak daha canli olabilirdi belki ama asil gorevini yapiyor.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Data Sense diye bir şey vardı ama :hmmm

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Datalara erişme ile ilgili herhangi bir kaynak bulamadım acaba bu da Nokia için özel bir erişim mi ki? :(

- - - Eklendi - - -

maxicep for wp8 ? :)
Çok tehlikeli :)

- - - Eklendi - - -

ben kullaniyorum live tile'da verileri canli olarak gostermiyor. Onun dişinda cok iyi. Uygulama icinden tum kullanimlari takip edebilir aylik limitler belirleyebilirsin. Arayuz olarak daha hoş,gorsel olarak daha canli olabilirdi belki ama asil gorevini yapiyor.

Datalara erişme ile ilgili herhangi bir kaynak bulamadım acaba bu da Nokia için özel bir erişim mi ki? :(

- - - Eklendi - - -

Data Sense diye bir şey vardı ama :hmmm

Bu yazılım ile ilgili bir olay değil. Data Sense WP8'de bulunan bir ayar sanırım.

papakudioflu

papakudioflu

Admin

- - - Eklendi - - -

Çok tehlikeli :)

- - - Eklendi - - -

evet data ve arama kaydi gibi verilere ulaşmaniz şimdilik imkansiz. Nokianin bu konularda ayricalikli yetkisi oldugunu daha once de soylemiştim. Fakat gdr2 guncellemesinden sonra muhtemelen haziran ayi sonunda yapilmasi planlanan microsoft geliştirici konferansinda SDK kit de guncellenicek ve bazi yeni apiler acilacak. Fakat bunlarin neler oldugunu bilmiyorum. Sadece kilit ekrani ve başlat ekranina yeni yetkiler tanimlanacagini biliyorum. Daha fazla ayrintiya veya notlara ulaşirsam paylaşirim.

Maxicep wp8 neden tehlikeli:D

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi

evet data ve arama kaydi gibi verilere ulaşmaniz şimdilik imkansiz. Nokianin bu konularda ayricalikli yetkisi oldugunu daha once de soylemiştim. Fakat gdr2 guncellemesinden sonra muhtemelen haziran ayi sonunda yapilmasi planlanan microsoft geliştirici konferansinda SDK kit de guncellenicek ve bazi yeni apiler acilacak. Fakat bunlarin neler oldugunu bilmiyorum. Sadece kilit ekrani ve başlat ekranina yeni yetkiler tanimlanacagini biliyorum. Daha fazla ayrintiya veya notlara ulaşirsam paylaşirim.

Maxicep wp8 neden tehlikeli:D

:) Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Web hakkında acemillikten çıkamadığımı 10 kez yazdım bu sefer farklı bir şey yazıyım dedim :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Vereceğin kararı merakla bekliyoruz kardeşim.
Umarım hepimiz için güzel ve faydalı olacak bir uygulamada karar kılarsın. :oke:

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Vereceğin kararı merakla bekliyoruz kardeşim.
Umarım hepimiz için güzel ve faydalı olacak bir uygulamada karar kılarsın. :oke:

Aslinda şu an beklememin sebepleri var.
Yapacagimiz uygulamanin orjinal olmasi,
Fikrin sadece bize ait olmasi,
Yeteneklerime uygun olmasi,
Kullanisli olmasi ve benzeri.

Bir de işleri yoluna koymak istiyorum şirkette oncelikle.

Ayrica bir şey danişmak istiyorum pişti oyunu sizde de oynanmiyor mu. 3 kişi oynanmadigini, cpu nun kart atmadigini soyluyor.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ayrica bir şey danişmak istiyorum pişti oyunu sizde de oynanmiyor mu. 3 kişi oynanmadigini, cpu nun kart atmadigini soyluyor.

Bir süredir oynamaya fırsatım olmadı ama ilk indirdiğimde 1-2 gün epeyce oynamıştım.
Öyle bir sorunla karşılaşmadım.
Şimdi bir kaç kez daha deneyeyim.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Denedim, herhangi bir sorun yok.
Oyun ilk başladığında kartları CPU dağıtıyor ve kullanıcı kart atarak oyuna başlıyor.
Kart dağıtma sırası kullanıcıya geldiğinde yine kartlar otomatik olarak dağıtılıyor ancak CPU'nun kart atarak ele başlaması için kullanıcının "başla" onayı vermesi ("Allow to start" butonuna basması) bekleniyor.

CPU'nun kart atmadığını söyleyen kişiler acaba "Allow to start" butonuna basmamış veya otomatik başlayacağını düşünerek bu butonu farketmemiş olabilirler mi? :hmmm

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
İlginiz icin cok teşekkurler umarim o butonu anlamayip bana bir yildiz vermemişlerdir.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
İlginiz icin cok teşekkurler umarim o butonu anlamayip bana bir yildiz vermemişlerdir.

Ne yorumlar var bazı uygulamaların altında bir bilsen.
Hatta kimi uygulamalar gerçekten çok kaliteli olmasına karşın, insanlar sırf uygulamayı anlamadıkları için olumsuz yorum yazıyor ya da bir yıldız veriyorlar.

Türkçeleştirirken butonu biraz daha görünür kılabilirsin belki.
:oke:

• Beğen
savaronajointed

savaronajointed

Üye
Eyvallah kardeşim sağolun
Sent from my Lumia920 using Board Express

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...