Beats audio Android ve İos a geliyor..

Sponsorlu Bağlantılar

Megandroid

Megandroid

Üye
    Konu Sahibi
Beats audio Android ve İos a geliyor..
Bildiginiz uzere daha once beats audio adinda bir program vardi ve bu konuda paylasimlar yapildi. Fakat program orjinal degildi ve hicbir lisans hakkida yoktu. Beats audio firmasi boyle bir program cikarmamisti. Baska birileri sahte bir program yapmisti..

Neyse..
Beats Studio modellerinin yeni ve farkli gorunusunu Eylul ayinda piyasaya surecek olan firma Android ve İos cihazlar icin birde Beats Audio ve Beats Audio Plus adinda programlar cikaracaklarini ileri surdu. Bu sayede sesi kulaklik kalitesine gore artirip ozelliklede beats kulakliklarin frekans araligini tam verimle ortaya cikaracaklarini acikladi.
Bildiginiz uzere android ve ios cihazlarin bass kalitesi ve muzikteki vuruslari %36-48 arasinda oldugundan yan sesler ya hirildiyor yada kulaginizda buyuk bir atmosfer olusturmuyor. Bir telefonla muzik dinleyip guzel bulabilirsiniz fakat ardindan piyasadaki en iyi mp3 calar vb cihazlarla muzik dinlediginizde arada ucurum oldugu ortaya cikiyor.

Ayrica program eger elinizde bir beats kulaklik varsa sahte olup olmadigi ortaya cikacak.

Fiyatini henuz belirlemediklerini aciklayan Dr. Dre Yeni cikacak Beats Studio() ile birlikte appstore ve google playde yer alacagini belirtti...
İyi birsey ortaya koyarlar insallah..

Not : Konu alintidir..

Kefelon

Üye
Acaba dikkate deger bi fark yaratirmi bendede 90 tl ye aldigim bi sony kulaklik var telefonumla kullanirken tam verim aldigimi dusunmuyorum umarim kaliteli bir program olur.

0MG90

0MG90

Üye
Umarım çıkar bekleyelim bakalım. Aslında benim telefonumda var ama 2'si birden nasıl olur merak ediyorum :)

MaxipmaN

Üye
güzel olur böyle bir uygulama

Megandroid

Megandroid

Üye
    Konu Sahibi
Acaba dikkate deger bi fark yaratirmi bendede 90 tl ye aldigim bi sony kulaklik var telefonumla kullanirken tam verim aldigimi dusunmuyorum umarim kaliteli bir program olur.

Aynen oyle. Beats Pro var. Arkadasimin ipod una taktim yok oyle bir ses yaa. Diger kulakliklar icinde oyle. Vudugu basslar,yan sesler ve yanki ipodda o kadar guzeldiki neredeyse ver benim olsun diyecektim :D

Eve geldim telefonuma taktim ve muzikten neredeyse nefret edecektim. Bir ses seviyesi bu kadar mi duser.

İyi bir program olsunda

enterneoll

enterneoll

Üye
s3'de gerekli ayarlamaları yaparsanız son performans iphone ve ipod'daki gibi kullanırsınız kernel değiştirin ;)

Megandroid

Megandroid

Üye
    Konu Sahibi
s3'de gerekli ayarlamaları yaparsanız son performans iphone ve ipod'daki gibi kullanırsınız kernel değiştirin ;)

Kernel degismeyle bitmiyorki. Kerneli duzenleyip rom uzerindeki guc tasarrufunu duzenlemen lazim ki biz muhendis degiliz :) Onu yapinca zaten hizdan,ekran parlakligindan,renk yogunlugundan vb bircok seyden kisima yapiyor malesef

mcnpl4

mcnpl4

Üye
s3 icin siyah kernelde ses yukseltme ayari var ama yukseltmekle biter mi bilmiyorum. ince ses ayarlari yapmak lazim kalitelu bi muzik icin

Megandroid

Megandroid

Üye
    Konu Sahibi
s3 icin siyah kernelde ses yukseltme ayari var ama yukseltmekle biter mi bilmiyorum. ince ses ayarlari yapmak lazim kalitelu bi muzik icin

Aynen oyle. Bass artirsan tizler kotu. Onu artirsan digeri kotu

frk uzn

frk uzn

Üye
Dr.dre yaparsa sağlam yapar :)

Megandroid

Megandroid

Üye
    Konu Sahibi
Dr.dre yaparsa sağlam yapar :)

Tabii ki :). Fakat ucret konusundada en iyisinide onlar yapar :D. Google play disindan indiremememiz icin gmail e programin ozel ****** kodunu yollayacaklar

frk uzn

frk uzn

Üye
Tabii ki :). Fakat ucret konusundada en iyisinide onlar yapar :D. Google play disindan indiremememiz icin gmail e programin ozel ****** kodunu yollayacaklar

İyi taktik yani apk bulup yükliyemiceksiniz :) bizde 25pp den yükliyemicez :)

avcitalip

avcitalip

Üye
şimdi duydum Note 3'üme bekliyorum :eller: hemde yanında beats audio kulaklık almayı düşünürken :)

Anil-D

Anil-D

Üye
s4 e gelirmi

Anil-D

Anil-D

Üye
:hmmm saol

avcitalip

avcitalip

Üye
İyi taktik yani apk bulup yükliyemiceksiniz :) bizde 25pp den yükliyemicez :)

zaten benzeri bir uygulamanın mağazada rootlu kullanıcılara sunulan ücretsiz bir sürümü var bunda reklamlar var ücretlisinde sadece reklamlar yok sırf reklam istemediğim için s3'te ücretli olanını netten bulup kurmuştum ancak bedava olanda sesler daha iyidir yani kısaca her telefona ayrı çıkıyor belli ki bu yüzden orijinalini almamız gerekecek ancak gerçekten denildiği gibi işe yararsa seve seve veririm :eller:

- - - Eklendi - - -

:rica: :hmmm

HAKAN.TN

HAKAN.TN

Üye
Beats audio ya HTC kullanıcıları zaten sahip ve gerçekten fark yaratıyor özellikle flac dinliyorsanız. Eğer söylediğiniz gibi herkes indirip kullanırsa bir fark kalmaz, yani diyeceğim şu HTC ile Beats arasında bir anlaşma vardır, bu nedenle bu ihtimal düşük çok umutlanmayın derim ben.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Aynen oyle. Bass artirsan tizler kotu. Onu artirsan digeri kotu

beats audio modu kurmustum bass sesi bozmadan artti ama ben fazla bass sevmedigim icin cok kullanmadim. slow sarkida bile bass oluyo bas agrisi yapiyo bi yerden sonra

avcitalip

avcitalip

Üye
beats audio modu kurmustum bass sesi bozmadan artti ama ben fazla bass sevmedigim icin cok kullanmadim. slow sarkida bile bass oluyo bas agrisi yapiyo bi yerden sonra

fazla bass sesi bozuyor ya :(