htc accord with beats audio

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
htc accord with beats audio

Bildiginiz uzere htc bir sure once dr dre beats audio ses sistemini android cihazlarina engegre etmişti. Bugun gelen bir haberle ogrendikki htc wp8 cihazi olan accord modelinde beats audio destegi olacak.

• Beğen
Tepkiler: n000k

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
İyi güzel ama beats kulaklık olmadıkça bir işe yaramıyor.Gerçi olsa bile pek önemli değil kaliteli bir müzikçalar varken tercih etmem :) Ama tıpkı Nokia'nın pureview'i gibi HTC için güzel bir avantaj.

Ayrıca haber için
:tşk:

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Iyi Bakalim WP8 Bi Ciksin ..

Piyasa Calkalanacak .. :)

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
İyi güzel ama beats kulaklık olmadıkça bir işe yaramıyor.Gerçi olsa bile pek önemli değil kaliteli bir müzikçalar varken tercih etmem :) Ama tıpkı Nokia'nın pureview'i gibi HTC için güzel bir avantaj.

Ayrıca haber için
:tşk:

İki etti.Htc'nin bir de ImageSense'i var.
Sağol hünkarım.

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Aslinda htc sense ui icin microsofttan izin alabilseydi baya avantaji olurdu.

Evet.Nokia'nın arayüzü değiştirme hakkı var bildiğim kadarıyla bu yetkiye sahip tek şirket diye biliyorum ama neden arayüzü değiştirip diğer firmalara karşı hiper süper avantajlı moda geçmiyor anlayamıyorum :kıskıs: Mesela çift arayüz desteği koyarsa hem Metro'yu beğenenler pişman olmaz hemde MeeGo, Symbian arayüzünü beğenenler :hmmm

- - - Eklendi - - -

İki etti.Htc'nin bir de ImageSense'i var.
Sağol hünkarım.

Doğru ama fotoğraf alanında daha iyisi varken pek öne çıkamıyor.Nokia kamera konusunda HTC'den daha iyi olduğundan ImageSense gibi avantajlar en azından Wp platformunda pek avantaj olmuyor kanımca :hmmm

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Evet.Nokia'nın arayüzü değiştirme hakkı var bildiğim kadarıyla bu yetkiye sahip tek şirket diye biliyorum ama neden arayüzü değiştirip diğer firmalara karşı hiper süper avantajlı moda geçmiyor anlayamıyorum :kıskıs: Mesela çift arayüz desteği koyarsa hem Metro'yu beğenenler pişman olmaz hemde MeeGo, Symbian arayüzünü beğenenler :hmmm

- - - Eklendi - - -

Doğru ama fotoğraf alanında daha iyisi varken pek öne çıkamıyor.Nokia kamera konusunda HTC'den daha iyi olduğundan ImageSense gibi avantajlar en azından Wp platformunda pek avantaj olmuyor kanımca :hmmm

Nokia nın arayüzde değişiklik yapıp yapmadığını henüz bilmiyoruz :)

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokianin wp platformunda cok avantajli bir anlasmasi var. Hatta subat ayiydi galiba klasor olusturma konusunda bir anket yapmislardi. Bu sekilde kullanici taleplerini ve isteklerini toplayip sisteme yeni ozellikler katacaktir.

• Beğen
symbian.forever

symbian.forever

Üye
şu wp8 bi çıksa varya :aha:

- - - Eklendi - - -

pardon cümle yanlış oldu. :islik
Şu wp8 bi çıksın varya :aha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt