Tavsiye Başarı servis hk

Sponsorlu Bağlantılar

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm çok ilginç gerçekten. ben olsam deliririm herhalde :)
Çıldırmamak için zor durdum, Servis noktasının kapanmasına 1 saat vardı metro ile en az 30 dakikada gidiliyordu gittim görevlinin öyle birşey olamaz demesine ayrı, ekranı değiştirip kalibrasyon yapıldı demesine ayrı şaşırdım. belki şu yüzden olabilir şarj giriş yerinden de ses geliyor demiştim belki ekranı değiştikten sonra sadece onun için açıklama yazabilmişlerdir diyip polyannacılık oynayasım geldi bir an :D

Kalibrasyon kasıt ne yapmışlar bildiğim kalibrasyon ise kodu vardı onun onu giriyorsun kalibrasyon yapıyordu yanlış bilmiyorsam.

Diğer konudada saçmalamışlar birbirlerinden haberleri yok maalesef servis işi böyle türkiyede bunda suçluda Samsung kore deyil tamamen Türkiye içi sorumlu

Aynı olayıda Sony kol saati servisinde yaşadım üstelik tek servis, Sony Japon haberi bile yoktur dandik bir Türkiye ağı olduğunda

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen öyle, teslim aldıktan sonra tekrar aradım cihazın durumu nedir diye bana dediler ki onarımı bitmiş servis noktasından teslim alabilirsiniz. İlk temsilcinin hatası yüzünden olanlara bakın. Allahtan görevli de kibar ve nazik davrandı da tatsızlık çıkmadan halloldu yoksa şu anda vicdan azabı duyuyor olacaktım :)

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.

Üst Alt