^^Baidu İnput Temaları ^^ [s60v5-s^3]

Sponsorlu Bağlantılar

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
c7 belle kullaniyorum hatta su anda baidu uygulamasiyla yaziyorum.

İlginç genelde bazı belle'lerde telefona mesajlarda res atıyor diye bir sorun çıkarmış millette.Sende çalışıyorsan ala.Şimdi gelelim skin yüklemeğe.İlk yöntem işe yaramadı ise bunu dene kesin işe yarayacaktır.
İlk başta rar.'dan iki tane dosya çıkacaktır.Bunlardan biri dikey biri yatay moddur.Dikey modu şuraya taşıyacağız:

C->Baidu Input->baudi->input->TouchSkin'
e taşıyoruz.
Sonra bunlardan yatay moduda buraya taşıyacağız:

C->Baidu Input->baudi->input->TouchSkinW

Bu işlemleri yaptıktan sonra baidu inputu açıyoruz. İlk sayfada paylaştığım resmin 3. bölmesinde skin seçme bölümü resimli olarak gösterilmiştir.Resme bakarak skin seçme bölümünü açıyorsun.Orada kopyaladığımz skinleri (dikey,Yatay) seçip baidu'dan çıkıyoruz.İşlem tamamdır.

kiralik186

kiralik186

Üye
temalar çok güzel emeğine sağlık ve opera temasını nereden bulabilirim veya sende var mı? bu arada Allah yardımcın olsun üniversite hazırlığı çok dert iş ben kurtuldum Allah sanada nasip etsin :D

mavidiyarkentli

Üye
nokia 700 Uyar mı?

tnsel

Üye
güncelleştirme hatası yazıyor Baıdu input'u yuklerken kardeşim ne yapmalıyım ?=

telefonum c5-03 iphone skin kullanacam da.

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
güncelleştirme hatası yazıyor Baıdu input'u yuklerken kardeşim ne yapmalıyım ?=

telefonum c5-03 iphone skin kullanacam da.

Eski baidu'yu sil.Kullan yada telefonun hackli deilse hackle.

- - - Eklendi - - -

Yeni Belle Klavyesi yayında güle güle kullanın :)

Fur-kan.12

Fur-kan.12

Üye
s.a İPHONE-3 eXTRa KARAKTER kullaniyorum ama dikey modda kare ve yıldız yok onları bi şekilde ekleyebilirmisin? yani arama yaparken sadece sayısal mod var ondada kare ve yıldız yok.

SLH.55

SLH.55

Üye
Hocam belle klavye süper ellerine sağlık...

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
:tşk: kaçtır indiriyom bi teşekkür edem :D

danqerpeach

danqerpeach

Üye
bellenın t9ıle yazılan bı klavyesı var onu da yapabılır misn lütfen

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
t9 malesef

nice_legend

nice_legend

Üye
harikalar dostum emeğine sağlık

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Belle keyboard i sorunu düzeltildi.Sözlük problemi halledildi.Link tekrar eklenmiştir.Güle Güle kullanın :)

danqerpeach

danqerpeach

Üye

tamamm galiba çözdüm sen var olanı güncelliyon aslında elinde tek bi klavye var ve bu klavyenin her harfi bi resm gibi sen bu resimleri değiştiriyosun o yüzden 2468 falan onlar ve t9u orjinal gibi yapamıyon dimi ya da benzer bısey galiba

SLH.55

SLH.55

Üye
Belle keyboarddaki üstdeki taşıma okunu kaldıra bilirmiyiz ?

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Belle keyboarddaki üstdeki taşıma okunu kaldıra bilirmiyiz ?

kardes o tasima oku skinle alakali değil.Programla alakali o yuzden olmaz

- - - Eklendi - - -

tamamm galiba çözdüm sen var olanı güncelliyon aslında elinde tek bi klavye var ve bu klavyenin her harfi bi resm gibi sen bu resimleri değiştiriyosun o yüzden 2468 falan onlar ve t9u orjinal gibi yapamıyon dimi ya da benzer bısey galiba

o ayri sozlukle alakali deil o.Turkce sozluk koyamamim sebebi programin cince olmasi anlamiyorum cinceden :D senin dedigin su yonden dogru elimde var olan bir skin var ben bunun klavyenin calismasi icin icin belli olanini kullaniyorum.Panel ve tus takimlari bana ait.uzun is iste istersen biraz ugras kaparsin isi ;)

danqerpeach

danqerpeach

Üye
yok yaa okul var hem zaten bukadarı neyme yetmiyo

By.zKn

By.zKn

Üye
her seyi yaptim ama iphone skinlerde harf cikmiyo yardim ederseniz sevirim...

atknay

Üye
kardeş harikasın su an belle klavyeyi yükledim sorunsuz. ve görsellik olarak muhteşem cooook tessekurler :)

Üst Alt