^^Baidu İnput Temaları ^^ [s60v5-s^3]

Sponsorlu Bağlantılar

mc.a

mc.a

Üye
Sayılar değil kardeşim . Sadece kopyala kes yapıştır falan var sayıların altında. Onları qwert nin altı boş oraya alabilirmiyiz diye demiştim yani güzel olur sola çekmek le uğraşmayız klavyeyi :hmmm

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
GRAVİTY MİNİ QWERTY

Yatay ekran hala yok mu
:hmmm

aldemirenes

Üye
bu temalari nasil yaptiginizi da anlatirsaniz cok guzel olur ayrica baidu yeni surumunde uzantiyi degistirmis bu yuzden buradaki temalari kullanamiyorum yardimci olabilirseniz sevinirim

rpala

Üye
c6 01 im var. belco 2 nin en son yazılımı kurulu programı kurdum denilenleri yaptım klavyeye geşince reset atıyor tel neden olabilir :good:

prorespect

prorespect

Üye
Eline koluna sağlık kardeşim. Teşekkür
ler.

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
c6 01 im var. belco 2 nin en son yazılımı kurulu programı kurdum denilenleri yaptım klavyeye geşince reset atıyor tel neden olabilir :good:

Symbian Belle de boyle bir sorun var anlayamadım :( Symbian belle uyumlu bir baidu input bulunması lazım.Sonra bu temaları kullanabilirsiniz. Benim s'3 cihazım olmadıgı için fazla ilgilenemiyorum.

- - - Eklendi - - -

Eline koluna sağlık kardeşim. Teşekkür
ler.
Rica ederim güle güle kullan :)

asd220

Üye
bende içbir yatay ekran yuklenmiyor nasıl yaparız ?

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
bende içbir yatay ekran yuklenmiyor nasıl yaparız ?

Yatay seçenekleri var temaların onları da yüklemelisin.Sensör açıkken yan çevirince yatay klavye çalısır biliyosundur.

asd220

Üye
Yatay seçenekleri var temaların onları da yüklemelisin.Sensör açıkken yan çevirince yatay klavye çalısır biliyosundur.

biliyorum ama mesela iphone 3 ün yatayı yüklenmiyor basıyorum dosyaya program açılıyor '' dosya açılamıyor '' doyor kapanıyor nasıl olacak

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
biliyorum ama mesela iphone 3 ün yatayı yüklenmiyor basıyorum dosyaya program açılıyor '' dosya açılamıyor '' doyor kapanıyor nasıl olacak

İphone 3'ün yatayını ben kullanıyorum sorunsuz sekilde.

Kullandıgın baidu versiyonu farklı ve dosyalarla uyumsuz bir versiyon olabilir eger farklı bi uygulama kullanıyosan sen konu basında verilen baidu input'u kullan ve tekrar yüklemeyi dene.

asd220

Üye
İphone 3'ün yatayını ben kullanıyorum sorunsuz sekilde.

Kullandıgın baidu versiyonu farklı ve dosyalarla uyumsuz bir versiyon olabilir eger farklı bi uygulama kullanıyosan sen konu basında verilen baidu input'u kullan ve tekrar yüklemeyi dene.

konu başında olanı kullanıyorum

danqerpeach

danqerpeach

Üye
arkadas su wp7 de ki yon tuslarini ve gulucugu tr karakter olann yatayna eklesene ya cok makbule gecef vallaaa ama su liominst e yatay icinde tr karakter olsa ii olur su an wp7 ile yaziyorum

- - - Eklendi - - -

gercekten çok güzel ama türkçe karakteri yatay olana eklemelisin bence çünkü genelde yatay kullanılıyor

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
arkadas su wp7 de ki yon tuslarini ve gulucugu tr karakter olann yatayna eklesene ya cok makbule gecef vallaaa ama su liominst e yatay icinde tr karakter olsa ii olur su an wp7 ile yaziyorum

- - - Eklendi - - -

gercekten çok güzel ama türkçe karakteri yatay olana eklemelisin bence çünkü genelde yatay kullanılıyor
Valla su aralar vaktim yok unverste hazirliginda olduğum icin calisamiyorum.Vaktim olursa yaparım.

Fur-kan.12

Fur-kan.12

Üye
arkadaşın yaşadığı sorunu bende yaşadım ama hallettim. Rardan x plore ile çıkarma freeunrar gibi bir programla çıkart yükle büyük ihtimalle sorun kalmaz. X plore çoğu sis dosyasınıda bozuyor.

haqn26

Üye
kullandığım yazılımda küçük qwerty klavye olmadığı için kullanamıyorum :/
emeğin için sağol

NeCSeR

NeCSeR

Üye
c7 kullaniyorum programi yukledim ama skinleri yukleyemedim. skinleri rardan cikartip hafiza kartina atiyorum ama calistiramadim.

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
c7 kullaniyorum programi yukledim ama skinleri yukleyemedim. skinleri rardan cikartip hafiza kartina atiyorum ama calistiramadim.

c7 de bu program calişiyor mu ? Yani belle de ? Skin yüklemek kolay asıl önemli olan prgramın çalışıp çalışmadığı ?

NeCSeR

NeCSeR

Üye
c7 belle kullaniyorum hatta su anda baidu uygulamasiyla yaziyorum.

Üst Alt