iPhone Mini Qwert Klavye v1.20 Türkçe [ - Selim Şener Farkıyla - ]

Sponsorlu Bağlantılar

yunus486

yunus486

Üye
dostum hala bi çözüm bulamadın mı?

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Gravity klavyesinin gelmesi her an olabilir şu an tamamn bitti test aşamasında ancak bu forumda paylaşmayacagım artk büyük başlaması ise benden kaynaklanmıyor tamamen yüklediğin program ile alakalı programını düzelt
Nasıl yani gravity nerede paylaşacaksın ? Ve neden burada paylaşmıyorsun ?:bilmm

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
dostum hala bi çözüm bulamadın mı?

Dostum senin bu sorunun üzerinde bir sürüm yabancı ve yerli forumlara baktım fakat bu sorun sadece sende değil C5 kullanan birçok kullanıcı için aynı bir durum. Bu sorunun çıkması ise senin daha önce bu progam yada Dayhan Input programını kurman ve gerektiği gibi telefonundan kaldıramamandan kaynaklanmış. Yani telefonunda bu veya buna benzer programların ufak bir dosyası kalmış olduğundan güncelleştirme hatası alıyorsun. Bu sorun program yapımcı firmasının programın UID numarasını değiştirmediği sürece sende de giderilmeyecektir büyük ihtimalle. Dostum ben sana 'Baidu Input'un resmi sitesinden orijinal olarak indirdiğim 'Baidu Input v2.00.2' programını aşağıdaki linkte paylaşıyorum. Umarım sorunun bununla düzelir. Düzelmezse dostum dediklerimden başka yapacak birşey yok.

Link : Şifre : SELİM ŞENER

Yapacağın İşlemler:

1 - Telefonun arama ekranına *#7370# yazarak gelen uyarıya evet diyip kilit kodunu gir. Daha sonra telefon yeniden başlayacak ve telefona 'Soft Format' atmış olacaksın. Bu işlem işe yaramazsa ;

2 - Telefonundaki ve Hafıza Kartındaki mesajlar, bilgi, müzik ve programlarını vs. gibi dosyaların bilgisayarda bir yedek oluşturup, hafıza kartını biçimlendir.

3 - Telefonun kapalı konumda tut.

4 - Hafıza Kartını telefona tak ve dediğim tuşlara aynı anda bas ve NOKIA yazısı gelene kadar (15 - 20 sn) bekle. Elini NOKIA yazısı gelmeden bırakırsan işlem başarısız olur.

5 - Basacağın tuşlar ; Arama Tuşu (Yeşil Tuş), Menü İptal Tuşu (Kırmızı Tuş), Kamera Açma Tuşu (Sağ Yandaki Alt Küçük Tuş) ve Sağ Üstteki Kapatma Tuşuna aynı anda basarak Hard Format işlemini gerçekleştir.

6 - NOKIA yazısı geldikten sonra işlemin başarılı olduğunu san şehirleri, saati ve tarihi sorduğu zaman anlaki işlem başarılı sonuçlanmıştır.

NOT: İşlem tamamlandığı zaman güvenilir ve en iyi çalışacağına güvendiğin 'Baidu Input' programını yükle ardından bu forumdaki detaylı şekilde resimli olarak anlattığım kullanımını dikkatli şekilde programa uygula ve forumda paylaştığım 'iPhone v1.20 Türkçe' klavyesini telefonuna kur.
Sorun devam ederse bu eğer CFW kullanıyorsan ondaki bazı bileşenlerden dolayı kaynaklanıyor olabilir. Ben yine buralardayım sonucu bana bildir bekliyorum. Elimden geldiği kadarıyla yine yardımcı olurum sana dostum...

Dostum inş. yardımım dokunur sana sorunun çözülür... HAYIRLISI

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
dostum eve gittiğimde sana bi program atacağım şu an dışardayım

- - - Eklendi - - -

Dostum bu forum böyle paylaşimları hak etmiyor diye düşünüyorum neyse

Yapma be dostum simdi biz gravity klavyesini kullanamiyacakmiyiz :(

juristokrat

juristokrat

Üye
selim kardeşim bence nerede paylaşıp paylaşmayacagndan önce ne zaman paylaşacağının kararını versen daha iyi olur.zira klavye bitti diyorsun sürekli ama bir tarih de vermiyorsun.Insanların zihni bulanır yakında.bence bi tarih ver beta da olsa yayınla.

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
selim kardeşim bence nerede paylaşıp paylaşmayacagndan önce ne zaman paylaşacağının kararını versen daha iyi olur.zira klavye bitti diyorsun sürekli ama bir tarih de vermiyorsun.Insanların zihni bulanır yakında.bence bi tarih ver beta da olsa yayınla.

Ben bu klavyeyi özenle hazırlıyorum ve her bir harfe ihtiyacınız olan tüm karakterleri ekliyorum ve şu an bitti diyorum amatest sürecinde olduğunu da söylüyorum dikkat et ve test aşamasında bir sürü hataçıktı bende düzeltiyorum bu konuda eleştiri almak istemiyorum

juristokrat

juristokrat

Üye
Ben bu klavyeyi özenle hazırlıyorum ve her bir harfe ihtiyacınız olan tüm karakterleri ekliyorum ve şu an bitti diyorum amatest sürecinde olduğunu da söylüyorum dikkat et ve test aşamasında bir sürü hataçıktı bende düzeltiyorum bu konuda eleştiri almak istemiyorum

Sen bilirsin tabi ama süre uzadıkça eleştirilerde artacaktır sen almak istesen de istemesen de.yine de sen bilirsin.kolay gelsin.

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
Sen bilirsin tabi ama süre uzadıkça eleştirilerde artacaktır sen almak istesen de istemesen de.yine de sen bilirsin.kolay gelsin.

Saol dostum önerilerin için yayınlamama çok az süre kaldı

yunus486

yunus486

Üye
dostum baidu input programını yükledim ama ayarları yaptm ama iphone klavyesine yüklemek için bastığımda özellik desteklenmiyor diyor.

juristokrat

juristokrat

Üye
dostum baidu input programını yükledim ama ayarları yaptm ama iphone klavyesine yüklemek için bastığımda özellik desteklenmiyor diyor.

frkndgr in paylaştığı baidu yu dene.bende de ayni sorun vardı onu kurdum çalıştı.gerçi benim vazgeçilmezim klavye değil alfasayısal tuş takımı.

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye

Bunu yükle sona iphone klavyesinin üstüne bas.Bu programda sorum çıkması mümkün değil:

yunus486

yunus486

Üye
yüklenemiyor diyor.

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
Dostum öncelikle programı yüklediğine sevindim. Şimdi bu iPhone klavyesini X-Ploreden yüklüyor da sorun yaşıyorsan bir de şimdiki anlatacaklarımı uygula..
Yapacakların Dostum;
1 - Resimde anlattığım ayarların hepsini eksiksiz olarak uygula ve yüklediğin programın kendi orijinal klavyesini aktif et. Hem dikeydekini, hem de yataydakini..
2 - iPhone klavyesini hafıza kartına at.
3 - X-Plore uygulamasını aç, iPhone klavyesinin üzerine kopyala de ve seçeneklerden mesajları aç ve mesajlara kopyala.
4 - Şimdi X-Plore uygulamsından çık.
5 - Telefonundan mesajlara gir ordan gelen kutusuna gir ve şimdi iPhone klavyesine tıkla ve yüklensin dostum.
İnş. bu anlatımda sorunsuz çalışır.

Şimdiden kolay gelsin..

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Hocam gravity klavyesi ne zaman gelecek?Net bir tarih alabilir miyim?Köye gidicemde :D:scooter:

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
Hocam gravity klavyesi ne zaman gelecek?Net bir tarih alabilir miyim?Köye gidicemde :D:scooter:
Dostum senin açtığın konulara baktım ve en çok sorun yaşadıkların mini qwert klavyeler olmuş. Belli ki sen çok seviyorsun bu klavyeleri. Merakını anlıyorum ve bu klavye işi için senin ve diğer paylaşımımı bekleyip konu hakkında yorum yapan arkadaşlarıma çok teşekkür eder, bu konuyu bu kadar uzun tuttuğum için hepinizden özür dilerim fakat bu klavyedeki harflerin çok fazla işlevleri oldukları için test aşaması uzun sürdü. Gravity klavyesi hakkında yeni konu açtım yönetim onaylarsa o konudan kesin tarihe bakabilirsin dostum. AMA ŞUNU DİYORUM Kİ BEKLEDİĞİNİZE DEĞECEK BİR KLAVYE OLDU.. GERÇEKTEN BEKLETTİĞİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM HEPİNİZDEN... BU ARADA YENİ KONUM AÇILDIĞI ZAMAN İLK YORUMLARDAN BİR TANESİNİ SENDEN BEKLİYORUM BU KONUDA BANA DESTEK ...

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Dostum senin açtığın konulara baktım ve en çok sorun yaşadıkların mini qwert klavyeler olmuş. Belli ki sen çok seviyorsun bu klavyeleri. Merakını anlıyorum ve bu klavye işi için senin ve diğer paylaşımımı bekleyip konu hakkında yorum yapan arkadaşlarıma çok teşekkür eder, bu konuyu bu kadar uzun tuttuğum için hepinizden özür dilerim fakat bu klavyedeki harflerin çok fazla işlevleri oldukları için test aşaması uzun sürdü. Gravity klavyesi hakkında yeni konu açtım yönetim onaylarsa o konudan kesin tarihe bakabilirsin dostum. AMA ŞUNU DİYORUM Kİ BEKLEDİĞİNİZE DEĞECEK BİR KLAVYE OLDU.. GERÇEKTEN BEKLETTİĞİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM HEPİNİZDEN... BU ARADA YENİ KONUM AÇILDIĞI ZAMAN İLK YORUMLARDAN BİR TANESİNİ SENDEN BEKLİYORUM BU KONUDA BANA DESTEK ...

Evet gerçekten forumdaki özgeçmişime bakmışsın :utan Beklemedeyim :)

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
:d: Desteklerinizi bekliyorum...

- - - Eklendi - - -

Dostum bu klavyeleride önceden istek olarak istemişsin şu anda elimde 10'a yakın klavye var bunları bitirip paylaşımlarınıda yaptığım an bu klavyeyide faaliyete geçiririm inş..

KAFAYIMI7N

Üye
selim şener yazdım büyük harfler ile ama indirilecek bir klasör çıkmadı karşıma aksine kodlanmis şekilde yazılı uzunca bir liste çıktı nasıl iş anlamadım bundan önce klavye konusundada başarısız çıktım:(

Üst Alt