^^Baidu İnput Temaları ^^ [s60v5-s^3]

Sponsorlu Bağlantılar

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
I-phone 3 de kücük bi reklam mı görüyorum.. :ehe

Kardeşim benim yatay sorunu devam ediyor.
Yatay klavyeyi kurmak icin tıklıyorum fakat program acılır gibi oluyor acılmıyor. Skinlerin yerine atıyorum programdan secmeye calısıyorum yine secilmiyor :dry:

Kardeş valla senin sorununu nasıl çözerim bilemiyorum.Tek çare telefona bir format at.Sonra tekrar baidu'yu kur.İllaki çalışması lazım.

arkadaşım nem iphone 2 yi yükledim ama başka klavye yüklenmiyo acill yardım

- - - Eklendi - - -

arkadaşım nem iphone 2 yi yükledim ama başka klavye yüklenmiyo acill yardım

Başka klavye derken skinden mi bahsediyorsun ? Başka skin yüklemek içinde indirdiğin skin hafıza kartının üstüne çıkart.Üstüne bir kere tıkla ve bekle otomatik kendisi yüklenecektir.

Kardeş dediklerinin aynısını 250.000 defa denedim dün akşam çalıştı bugün ne olduysa klavye gitti iphone 3 wp gravity hepsini deniyorum bütün anlattıklarını tek tek yapıyorum kalvye geliyo ama yazmıyo çince çıkıyo yazılar bi yardım et lütfen

Sen büyük ihtimal sözlüğü açmışsındır.Şunları yap.

İlk olarak ayarlardan 1.'nin 4. bölümünün hepsini abc([][][][]) yap.Sonra İlk paylaştığım iphone skinini yükle ve dünya resmine bas.Sorun düzelecektir.Sonra başka skin kullanabilirsin :oke:

ertu15

Üye
telefon hackli olması gerekiyo mu

umur ada

umur ada

Üye
dostum ben de s'3 kullanıcısıyim bende de mesajlara gelince res atıyor.(n8 için vermiş olduğun uygulama da buna dahil,aynı sorun onun içinde geçerli)

myumak80

Üye
Arkadaslar oncelikle su programi turkce yada ingilizceye cevirsek super olacak. civi yazisi gibi nereye tikladigim belli degil (cince yazi karakter destegi var bende) emegine saglik.

- - - Eklendi - - -

Arkadaslar oncelikle su programi turkce yada ingilizceye cevirsek super olacak. civi yazisi gibi nereye tikladigim belli degil (cince yazi karakter destegi var bende) emegine saglik.

ayrica tum ayarlari yapinca mesaji cevapla kisminda duzenleme secenekleri acilmiyor. telim n8

Nonagram

Üye
belle klavyesine benzer bişey yapamazmısın kardeş :)

kiralik186

kiralik186

Üye
Güzel çalışma olmuş ben uzun zamandır baidu kullanıyordum değişik temalar hoşuma gitti sağol emeğin için ve emeği geçen herkese :)

eneseren1

Üye
sertifika hatası veriyorr onu nasıl halledicezz

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi

karabay1905

Üye
her şeyi doğru düzgün yaptım ancak bişey yazmak istesem klavye gelmeden telefon kendini resetiyor :S

mythpeer

mythpeer

Üye
çok sağol şu an kuruyorum :aha:

Fur-kan.12

Fur-kan.12

Üye
kurdum arkadaşım çok sağol :)

memoli1996

Üye
su default skini modifiye etseniz cok iyi olur. baya hosuma gidiyor ama space tusu kucuk. simdiden tesekkurler

ahmetkaya1991

ahmetkaya1991

Üye
n8 olumsuz! Kolay gelsin

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
ahmetkaya1991

ahmetkaya1991

Üye
n8 için S^3 uyumlu baidu input programı bulunması lazım. Eğer bulabilirsen bu skinleri kullanabilirsin. Benim s^3 cihazım olmadığı için yardım edemiyorum

eyv. CTÜRK. N8belle kullanıyorum. Baidu yükledim buradan ben. orada sıkıntı Yok..sıkıntı ayarlarını yapmama rağmen reboot atması..klavye açılmıyor restart atıyor otomatik. Eyv.

Jitou

Jitou

Üye
:tşk:

mc.a

mc.a

Üye
Merhaba kardeşim yine ben geldim :ehe
Artık illallah ettin ama beceremeyip geldim :(
Neyse direk geçiyim konuya kardeşim resimde gördüğün 12345... onların altındaki kopyala kes yapıştır falan filan . Onları ı-phone 3 useful'a yapabilir misin acaba ? Yada yeni bi dizayn yaratman için resim faydalı olmuştur umarım :)
Kolay gelsin şimdiden uğraşırsan :)

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba kardeşim yine ben geldim :ehe
Artık illallah ettin ama beceremeyip geldim :(
Neyse direk geçiyim konuya kardeşim resimde gördüğün 12345... onların altındaki kopyala kes yapıştır falan filan . Onları ı-phone 3 useful'a yapabilir misin acaba ? Yada yeni bi dizayn yaratman için resim faydalı olmuştur umarım :)
Kolay gelsin şimdiden uğraşırsan :)

yapilir yapilmasina da telefonun ekran zaten kisa birde bu sayilar eklenirse ekranin yarisi gider. Klavye duzenlemek icin azcik photoshop bilgin yeterlidir.Yakin zamanda nasil yapildigini yayinlama calisicam :D

Üst Alt