Nokia 603 S^3 Fp2 Klavye destek Baidu Input

qweratomic

qweratomic

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar şuan telefonum garantide size klavye ile ilgili sorularım var
S^3 Cihazlar Dikey Qwerty Klavyeye Sahip Değil! Bu program sayesinde cihazınıza dikey qwerty (Türkçe Destekli) klavye desteği kazandırabilirsiniz. diye bir şey var bu prog hakkında bilgisi olan var mı
Baidu Input

yada

Kolay mesaj yazmak için bir klavye var mı (5800xm den geçtin 603 tuşları çok yakın )

Bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin
 

MaxipmaN

Üye
603 alarak daha doğrusu symbian alarak bu zamanda büyük hata etmişsin
 
qweratomic

qweratomic

Üye
    Konu Sahibi
603 alarak daha doğrusu symbian alarak bu zamanda büyük hata etmişsin
2.el almıştım :) istediğim bir telefondu :)

- - - Eklendi - - -- - - Eklendi - - -

ARKADAŞLAR BİLGİSİ OLAN YOK MU YARDIM ETSİN LÜTFEN..................
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt