^^Baidu İnput Temaları ^^ [s60v5-s^3]

Sponsorlu Bağlantılar

ysnytgn

Üye
kardeş benim telefon nokıa c7 ben yapıyorum dediklerini ama mesaj yazıcağım zaman telefon kendini resetliyor yani klavye falan çıkmıyor ne yapmam gerekiyor ?

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
kardeş dediklerinin aynısını yaptımamaolduda belle klavyede sayılar özel harfler geliyo ama harfler gelmiyo

songoku35

Üye
Ben baidu kuruyorum fakat uygulamarda çikmiyor dayhand kuruyorum o çikiyor.baidu yüklü uygulamarda gözüküyor fakat uygulamalarin içinde göremiyorum lütfen yardim

Mufche

Mufche

Üye
çok teşekkürler :)

fLuke!

fLuke!

Üye
Çok çok çok teşekkür ederim konu mükemmel.:oke:

aga_0074

aga_0074

Üye
:tşk:

blackcemre

Üye
Kardeş Nokia Belle FP2'deki Klavyeyi'de Yapar mısın?

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
sağol Ethem :)

bayram b

Üye
ellerine saglik dostum :)

emre633

Üye
kardesim ben skinleri yukluyorum fakat baudiyi actigimda skinler gorunmuyor. sadece blackportrait diye birsey var onu secincede eskiden kullandigim wp7 klavyesi cikiyor. xploreden iphone skinini cikardim hafiza kartina fakat yine gormuyor program skinleri

emre633

Üye
bu sefer sorunu hallettim fakat baiudunun ayarları bozuldu :S skinleri yükledim kullanıyordum fakat bugün birden birşey oldu kopyala yapıştır hepsini seç vs o ekran geldi ve bi daha klavyeye geçemedim orada kaldı klavyeye geçmeye çalışsamda rakam ve sembollerde takıldı. Silip herşeyi tekrar yükledim fakat sorun aynı. Silip yüklediğim halde bozulan ayarlar hala bozuk kaldı ne yapmam gerek

- - - Eklendi - - -

Yok ne yaptıysam olmadi. Skinleri sildim, baiduyu sildim. Tekrar yükledim yine olmuyor. İphone-3 extrayı kullanıyordum yanlışlıkla bi yere bastım kopyala yapıştır kes hepsini seç falan o ekran açıldı. Bir daha klavyeye geçiremedim. Sildim yükledim ama baidunun ayarları hala bozuk. Ne yaptıysam klavyeye geçiremedim. Skinleri değiştiriyorum, sadece sayılar çıkıyor abc yazısına tıklıyorum kopyala yapıştır vs o ekran açılıyor. Diyeceğim şu ki bu baiduyu artık ne zaman yüklesem ayarları bozuk olarak yükleniyor. Ne yapmam gerek.

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
bu sefer sorunu hallettim fakat baiudunun ayarları bozuldu :S skinleri yükledim kullanıyordum fakat bugün birden birşey oldu kopyala yapıştır hepsini seç vs o ekran geldi ve bi daha klavyeye geçemedim orada kaldı klavyeye geçmeye çalışsamda rakam ve sembollerde takıldı. Silip herşeyi tekrar yükledim fakat sorun aynı. Silip yüklediğim halde bozulan ayarlar hala bozuk kaldı ne yapmam gerek

- - - Eklendi - - -

Yok ne yaptıysam olmadi. Skinleri sildim, baiduyu sildim. Tekrar yükledim yine olmuyor. İphone-3 extrayı kullanıyordum yanlışlıkla bi yere bastım kopyala yapıştır kes hepsini seç falan o ekran açıldı. Bir daha klavyeye geçiremedim. Sildim yükledim ama baidunun ayarları hala bozuk. Ne yaptıysam klavyeye geçiremedim. Skinleri değiştiriyorum, sadece sayılar çıkıyor abc yazısına tıklıyorum kopyala yapıştır vs o ekran açılıyor. Diyeceğim şu ki bu baiduyu artık ne zaman yüklesem ayarları bozuk olarak yükleniyor. Ne yapmam gerek.

Kopyala yapiştir klavye ekranini tut sağa doğru surukle

hakan__012

Üye
bu nasıl yuklenıyo bırı yardımcı olabılrmı ındryorum ama tkıladgım zaman dosya acılıo n8 de

mistasinner

Üye
c6-01 de baidu 3.01 çalışıyor fakat kendi klavyeleri sadece nasıl klavye yukleyecegim touchskine attım genede gözükmedi

indiriciio

Üye
ellerine sağlık güzel konu fakat c6 01 belle yükledim konudakileri de yaptım ancak yazı yazmak için tıkladığımda reset atıyo telefon lütfen yardım...

jesst123

Üye
saol kardeş çok iyi olmuş :tşk:

acelecem

acelecem

Üye
teşekkürler eline sağlık.

gutihaz1

gutihaz1

Üye
teşekkürler

Duran.Y

Duran.Y

Üye
güncelleştirme hatası veriyo hackli telefonum.

yusufyalcin

yusufyalcin

Üye
ya arkadsaşlar emeğinize sağlıkta nokıa n8 belle hacklı telefonumda kullanamıyorum bırısı lutfen yardım etsın

Üst Alt