Bada OS 1.2 Downgrade Hakkında

 • 2 Mayıs 2011
 • 2302 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arkadaşlar Wave 2 Custom ROM+Spoof+Orjinal Rom'a Geri Dönme başlığındaki sistemle telefonu Downgrade yapabilirmiyim. Cihazın sistem özellikleri aşağıda belirttiğim gibidir.

  Model Number
  GT-S8530
  Software version
  bada 1.2 8530JVJL3

  Spoof sistemini kullanmam için Downgrade yapmam gerekirmi ? Yoksa üzerindeki versiyon ile Uygulama veya Oyun yükleyebilirmiyim. Yani FW mi yapmam lazım Yada mevcut FW'yi Patch'lememmi? Nasıl bir yol önerirsiniz. Bada OS hakkında tecrübem olmadığından konuda uzman arkadaşların önerilerini bekliyorum.
   


  Yazan: ercancagil
 2. Öncelikle konuda verdiğim yazılımları yüklersen versiyon düşürme değil tam tersine güncelleme yaparsın. Oradaki versiyonlar Wave 2 için Dünya üzerinde çıkan en son versiyonlardır. Orjinal yazılım için bir patch şimdilik yok oturup yazılabilir mi onunla ilgili hiç fikrim yok en azından şimdilik. Orjinal yazılım ile satın almadan ücretli oyunları çalıştıramazsın.
   
 3. Anladım hocam şimdi ben yazdığın dökümandan faydalanmam için hiçbir sebeb yok herhalde telefonuma uyan hangisidir ordan hangisini seçmeliyim

  S8530XEJL4

  Yukarıdaki versiyonu direk yükleyebilirmiyim. İhtiyaçlarımı karşılarmı.


   
 4. Direkt yükleyemezsin. Konuda gerekli açıklamalar mevcut. XXJK2 önce ardından da XEJK4 yüklemen gerekiyor.
   
 5. evet dengesis kardeşimin dediği gibi yolları sırayla takip etmen gerekir
  ben yaptım oldu :oke:
   
 6. Akşam işten dönünce deneme yapacağım Resimdeki Konfigurasyonun aynısını yapacağım, bu işlemleri yaparken cihazda simkart vb hafıza kartı olmayacak herhalde.
   
 7. evet bende yaptim 1 aya yakin kullaniyorum hicbir sorun yook canavar gibi... oyun uygulama derken tel manyak oldu herseyi spooflayip attim tele inan simdi sybien ve androide hic mi hic donup bakmiyorum
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/01/2019 - 11:07