Samsung'dan Bada 2.0 için cevap!!!

Sponsorlu Bağlantılar

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
Arkadaşım çok güzel bir konuşma diliyle cümlelerini ifade etmişsin ama karşındaki firma bozuntusu ve özelliklede Türkiye satış temsilcileri vs.. müşteri temsilcileri kadar beceriksiz müşterilerden gelen sıkıntıları çözmede bu kadar aciz olduğu için hiç bir anlam ifade etmiyor.

ısrarla vurguluyorum SAMSUNG DENEN BİR FİRMA BOZUNTUSU ve saz ekibi varken bu telefonları sadece görünüş ekran vs.. donanımsal özelliğini beğendiğiniz için ve bozulduğunda telefon ya da diğer ürünlerden ben ümidimi keserim diyebilmeyi kabul edebiliyorsanız alın :)

yazılımsal destek
müşteri ilişkileri
kullanıcı problemleri çözümleri
müşteri memnuniyeti

bu maddelerin hiç bir önemi yok amaç sadece allyıp pullayıp ürünü müşteriye satmak

odysse_73

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım çok güzel bir konuşma diliyle cümlelerini ifade etmişsin ama karşındaki firma bozuntusu ve özelliklede Türkiye satış temsilcileri vs.. müşteri temsilcileri kadar beceriksiz müşterilerden gelen sıkıntıları çözmede bu kadar aciz olduğu için hiç bir anlam ifade etmiyor.

ısrarla vurguluyorum SAMSUNG DENEN BİR FİRMA BOZUNTUSU ve saz ekibi varken bu telefonları sadece görünüş ekran vs.. donanımsal özelliğini beğendiğiniz için ve bozulduğunda telefon ya da diğer ürünlerden ben ümidimi keserim diyebilmeyi kabul edebiliyorsanız alın :)

yazılımsal destek
müşteri ilişkileri
kullanıcı problemleri çözümleri
müşteri memnuniyeti

bu maddelerin hiç bir önemi yok amaç sadece allyıp pullayıp ürünü müşteriye satmak

Yani aslında Samsung veya herhangi bir başka firma; aslında tüketiciyi düşündüklerini varsaymak isteriz, fakat kesinlikle ve maalesef öyle değil durum... Olması gerekir diye düşünüyoruz; tabi olma gerekçesi de yine ürünün pazarlanması ve satışının artması için tüketiciye kaliteli hizmet sunmaktır...
Ancak anladığım kadarıyla Samsung sadece "Satış ve Pazarlama" kısmıyla ilgileniyor; evet satmakla uğraşıyor, satabildiği sadece ürünleri değil, tüketiciyi de satmaktan çekinmiyor...

furkey

Üye
Aynı yer daha önce 12 aralık diyordu. Puf oldu uçtu. Ben artık inanmıyorum. Bi daha da samsung almam zaten. Galaxy S e 4.0 ı da getirmiceklermiş mesela. Bundan sonra samsung hayatta almam. Belki super amoled ekran için alırım ama büyük ihtimalle almam yinede...

odysse_73

Üye
    Konu Sahibi
Adamlar gerçekten de trajikomik bir haldeler aslında arkadaşlar; örneğin dikkat ettiyseniz ben şikayet yazımda "Bada 2.0 istiyorum..!" gibi bir istekte bulunmuyorum, yani aslında halihazırda kullandığım yazılımın eksiklerinden ve iyileştirilmesinden bahsediyorum...
Oysa nasıl bir aymazlık içindedirler bilinmez ama, bana "...ürünün Ocak ayı içerisinde Bada 2.0'a güncellenmesi planlanmaktadır..!" diye yazıyorlar...
Sanki "Ne olur Bada 2.0 bağışlayın bize!" demişim gibi; bu ileri (!) zeka müşteri temsilcileri aslında şöyle diyorlar galiba...
..."Tamam, çok konuşmayın yapacağız Bada 2.0.."
Veya...
..."Bu Bada 2.0 işini uzattınız, bekleyin işte, öldünüz mü?"...
Veya aslında Bada 1.2.1 gibi bir güncellemeyle dahi sorun çözmek yerine, aptalca kamuoyunu gereksiz yere Bada 2.0 güncellemesi yapacaklarına söz verip sonra tutmamaktan utanç duyup ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar...
Veya belki de şikayet yazısında yazdığım sorunların ne olduğunu ya bilmiyorlar veyahut umursamıyorlar...
Sonuç itibariyle gerçekten de adam olmaz bunlar; hem dikkat ettiyseniz şikayet yazımın sonunda alaycı bir dille telefonumu takas yapmama yardımcı olmalarını istiyorum fakat onu bile anlamaktan acizler...
E yazık..!

|SEÇKiN|

|SEÇKiN|

Üye
wave3'ün satılmasını bekliyorlar, güncellemeyi yapmak için ya... nah satarlar diyorum ben de. (affınıza sığınarak) kalsın, onların artık ne güncellemesini istiyorum, ne telefonunu... elimdeki telefonla biraz daha idare ettikten sonra yeni çıkan modellerden biriyle androide terfi etmeyi düşünüyorum. cehenneme kadar yolu var, bada'nın da, sahiplerinin de... umurumda değiller artık.

azK

Üye
Wave 3 neden alalım ki zaten? Eşime LG Optimus 3D aldım o fiyata, kargoya verilmesini bekliyorum. (Sabırsızlıkla). LG bu ayın sonunda Android 4.0'a terfi edeceğini de açıkladı. Bada 2.0 gelse ne olur gelmese ne olur? 2.0 eksiklerimizi giderecek mi? Bu güvensizlik ortamında programcı Samsung Apps'a Bada uygulaması mı yazacak? 1.2'de S8500 kullanıyorum, eski versiyon 1.0.2 miydi neydi ona dönmeyi düşünüyorum. Ne güzel dolfin browser'ın çubukları gizlenebiliyordu. Zaten 3.3 inç ekran ufak geliyor artık.

Bir şey daha beğenmediğimiz Nokia'yı bile özlemeye başladım. En azından N82'm Carl Zeiss mercek ve Xenon flaş kullanıyordu:) Yemişim HD video çekmeyi:P