Bada OS 1.2 Downgrade Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ercancagil

ercancagil

Üye
    Konu Sahibi
Bada OS 1.2 Downgrade Hakkında
Arkadaşlar Wave 2 Custom ROM+Spoof+Orjinal Rom'a Geri Dönme başlığındaki sistemle telefonu Downgrade yapabilirmiyim. Cihazın sistem özellikleri aşağıda belirttiğim gibidir.

Model Number
GT-S8530
Software version
bada 1.2 8530JVJL3

Spoof sistemini kullanmam için Downgrade yapmam gerekirmi ? Yoksa üzerindeki versiyon ile Uygulama veya Oyun yükleyebilirmiyim. Yani FW mi yapmam lazım Yada mevcut FW'yi Patch'lememmi? Nasıl bir yol önerirsiniz. Bada OS hakkında tecrübem olmadığından konuda uzman arkadaşların önerilerini bekliyorum.

dengesis

dengesis

Üye
Arkadaşlar Wave 2 Custom ROM+Spoof+Orjinal Rom'a Geri Dönme başlığındaki sistemle telefonu Downgrade yapabilirmiyim. Cihazın sistem özellikleri aşağıda belirttiğim gibidir.

Model Number
GT-S8530
Software version
bada 1.2 8530JVJL3

Spoof sistemini kullanmam için Downgrade yapmam gerekirmi ? Yoksa üzerindeki versiyon ile Uygulama veya Oyun yükleyebilirmiyim. Yani FW mi yapmam lazım Yada mevcut FW'yi Patch'lememmi? Nasıl bir yol önerirsiniz. Bada OS hakkında tecrübem olmadığından konuda uzman arkadaşların önerilerini bekliyorum.

Öncelikle konuda verdiğim yazılımları yüklersen versiyon düşürme değil tam tersine güncelleme yaparsın. Oradaki versiyonlar Wave 2 için Dünya üzerinde çıkan en son versiyonlardır. Orjinal yazılım için bir patch şimdilik yok oturup yazılabilir mi onunla ilgili hiç fikrim yok en azından şimdilik. Orjinal yazılım ile satın almadan ücretli oyunları çalıştıramazsın.

ercancagil

ercancagil

Üye
    Konu Sahibi
Anladım hocam şimdi ben yazdığın dökümandan faydalanmam için hiçbir sebeb yok herhalde telefonuma uyan hangisidir ordan hangisini seçmeliyim

S8530XEJL4

Yukarıdaki versiyonu direk yükleyebilirmiyim. İhtiyaçlarımı karşılarmı.

dengesis

dengesis

Üye
Anladım hocam şimdi ben yazdığın dökümandan faydalanmam için hiçbir sebeb yok herhalde telefonuma uyan hangisidir ordan hangisini seçmeliyim

S8530XEJL4

Yukarıdaki versiyonu direk yükleyebilirmiyim. İhtiyaçlarımı karşılarmı.

Direkt yükleyemezsin. Konuda gerekli açıklamalar mevcut. XXJK2 önce ardından da XEJK4 yüklemen gerekiyor.

nescafe656

Üye
evet dengesis kardeşimin dediği gibi yolları sırayla takip etmen gerekir
ben yaptım oldu :oke:

ercancagil

ercancagil

Üye
    Konu Sahibi
Akşam işten dönünce deneme yapacağım Resimdeki Konfigurasyonun aynısını yapacağım, bu işlemleri yaparken cihazda simkart vb hafıza kartı olmayacak herhalde.

mkarakas058

mkarakas058

Üye
evet bende yaptim 1 aya yakin kullaniyorum hicbir sorun yook canavar gibi... oyun uygulama derken tel manyak oldu herseyi spooflayip attim tele inan simdi sybien ve androide hic mi hic donup bakmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...