hakiki bada 1.2 hakkında :))

Sponsorlu Bağlantılar

lider

Üye
    Konu Sahibi
hakiki bada 1.2 hakkında :))

Samsung S8500 Wave Bada 1.2 güncellemesi yıl başında Yazan:
12-28-2010
Samsung'un Bada OS işletim sistemi bir yaşında ve daha şimdiden sürüm 1.2 güncellemesi çıktı. Son sürümü yeni telefonlar kullanılabilir ama orijinal olan Samsung S8500 Wave de Avrupa'da önümüzdeki yıldan itibaren bu sürümü kullanabilecekler. Bada sürümü 1.2 bazı UI değişiklikleri ve T9 Trace giriş yöntemi (Swype rakip) ile birlikte önemli güvenlik geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri getirdi. Bada 1.2 SDK Bu ayın başlarında ortaya çıktı ve daha kolay oynamak için geliştiriciler daha iyi bir grafik desteği eklendi.

Samsung S8500 Wave için v1.2 güncellemesi halen hazırlanıyor Avrupa'daki kullanıcılar önümüzdeki yılın başlarında bu güncellemeden yararlanabilecekler. S8500 Wave geri kalanı telefonlar (Tam zaman ülkeye ve operatöre göre değişir) gelecek yılın ilk çeyreğinde bir ara güncelleme alacak. Bada 2.0 Ayrıntılar ama son zamanlarda gösterdi yükseltme yolu üzerinde küçük bir ayrıntı vardı. Samsung S8500 Wave Bada 1.2 güncellenmiş iyi bir başlangıç olduğunu ama onu lansmanında destek verdiler OS sonraki sürümde görecek mi hala belli değil.

12-28-2010
Samsung'un Bada OS işletim sistemi bir yaşında ve daha şimdiden sürüm 1.2 güncellemesi çıktı. Son sürümü yeni telefonlar kullanılabilir ama orijinal olan Samsung S8500 Wave de Avrupa'da önümüzdeki yıldan itibaren bu sürümü kullanabilecekler. Bada sürümü 1.2 bazı UI değişiklikleri ve T9 Trace giriş yöntemi (Swype rakip) ile birlikte önemli güvenlik geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri getirdi. Bada 1.2 SDK Bu ayın başlarında ortaya çıktı ve daha kolay oynamak için geliştiriciler daha iyi bir grafik desteği eklendi.

Samsung S8500 Wave için v1.2 güncellemesi halen hazırlanıyor Avrupa'daki kullanıcılar önümüzdeki yılın başlarında bu güncellemeden yararlanabilecekler. S8500 Wave geri kalanı telefonlar (Tam zaman ülkeye ve operatöre göre değişir) gelecek yılın ilk çeyreğinde bir ara güncelleme alacak. Bada 2.0 Ayrıntılar ama son zamanlarda gösterdi yükseltme yolu üzerinde küçük bir ayrıntı vardı. Samsung S8500 Wave Bada 1.2 güncellenmiş iyi bir başlangıç olduğunu ama onu lansmanında destek verdiler OS sonraki sürümde görecek mi hala belli değil.

12-28-2010

Samsung S8500 Wave Bada 1.2 güncellemesi yıl başında
Samsung S8500 Wave için v1.2 güncellemesi halen hazırlanıyor Avrupa'daki kullanıcılar önümüzdeki yılın başlarında bu güncellemeden yararlanabilecekler. S8500 Wave geri kalanı telefonlar (Tam zaman ülkeye ve operatöre göre değişir) gelecek yılın ilk çeyreğinde bir ara güncelleme alacak. Bada 2.0 Ayrıntılar ama son zamanlarda gösterdi yükseltme yolu üzerinde küçük bir ayrıntı vardı. Samsung S8500 Wave Bada 1.2 güncellenmiş iyi bir başlangıç olduğunu ama onu lansmanında destek verdiler OS sonraki sürümde görecek mi hala belli değil

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar gördüğünüz gibi haber yeni bu ay içerisinde orjinal 1.2 mize kavuşuruz inşallah ama bada 2.0 hakkında hiçde olumlu yazılmamış

--------------- Ekleme ---------------

kusura bakmayın biraz fazla kopyala yapıştır yapmışım :))

• Beğen
Tepkiler: Trackmania

teoalp

teoalp

Üye
oh be gelsin artık.cünkü kies haricinde firmware güncelleme taraftarı değilim .kies e girmemiş hali eksikler ve hatalar ile dolu olabiliyor ;)

Http

Http

Üye
arkadaşlar ben hala bada 1.1 kullanıyorum. hiç yükseltme ihtiyacıda duymadım. ne farkları var bunları anlatıcak biri varmı ? yüklesem ne kazanırım yüklemesem ne kazanırım. ben bi çok şeyi 1.1dede yapıyorum :) şimdi yükleyenlerin hep telefonlarının serviste kaldıgını duydum. yok yükleme yarım kaldı yok yükledim şunu yapamıyorum. saçma sapan muhabbetler oluyor hep. bide benim telefonum kaçak garantisiz başıma iş alımıyım sonra :D

teoalp

teoalp

Üye
arkadaşlar ben hala bada 1.1 kullanıyorum. hiç yükseltme ihtiyacıda duymadım. ne farkları var bunları anlatıcak biri varmı ? yüklesem ne kazanırım yüklemesem ne kazanırım. ben bi çok şeyi 1.1dede yapıyorum :) şimdi yükleyenlerin hep telefonlarının serviste kaldıgını duydum. yok yükleme yarım kaldı yok yükledim şunu yapamıyorum. saçma sapan muhabbetler oluyor hep. bide benim telefonum kaçak garantisiz başıma iş alımıyım sonra :D

yeni çıkan uygulamaların birçoğu sadece 1.2 yi destekliyor. :oke: o yüzden güncelleme gerekli.ve telefon daha hızlı ve stabil çalışıyor.güncellemeleri yarıda kalıpta servise gidenler,daha orjinali yayınlanmamış beta sürümünü kies haricinde farklı yollarla yüklemeye çalışanlarda olan bir sorun.

srkn0834

srkn0834

Üye
valla ben jk1 firmwaresini yükledim bada 1.2 kullanıyorum oldukca stabil ve hızlı heycanla bada 2 firmware sinin cıkmasını bekliyorum.

ganster86

Üye
en iyisi beklemek derim ben kiese nasıl olsa 1.2 düşecek ozman yükleyin.

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
bende iç güncellemedim kies le yüklerim artık

zmatyar

zmatyar

Üye
Bada 1.2 xxjj9 supeeeeerrrrrr

omaray

Üye
kies harici yükleme yapmayın millet aha az galdı zaten. Teller pahalı oyuncak yazık günah ha parası çok olan yapsın ona bişi demem.

silver021

silver021

Üye
XXJJ9 çok iyi. :) aslında bekleyen beklesin elbetteki. ben JH1 sürümünüde çok sorunsuz kullandım. fark yok arada. :) ha 1.0 ha 1.2. bada baştan itibaren mükemmel bi yazılım.

lider

Üye
    Konu Sahibi
XXJJ9 çok iyi. :) aslında bekleyen beklesin elbetteki. ben JH1 sürümünüde çok sorunsuz kullandım. fark yok arada. :) ha 1.0 ha 1.2. bada baştan itibaren mükemmel bi yazılım.
bende sorun var aslında sabrediyorum dengine getireyim servise verecem sorunlarım saymakla bitmez konu açsam paylaşsam kime oralı olmuyor.arsız olup tekrar yazacam
1. en büyük sorunum durduk yere kapanıp açılıyor sıkça tekrarlıyor teli cebimden cıkarıyorum birde bakıyorumki pin kodu isteme kısmında yardım lütfen
2.hiç birşey açık değil iken yeterli kaynak yok diyor be bataryayı cıkarana kadar düzelmiyor
3.cok gıcık olduğum bi hata veya ben mi bilmiyorum yardımcı olun .yeni mesaj geldiğinde bazen ortalara bazen arkaya yani kafasına göre yere atıyor hangisinin yeni oldugunu bilmek imkansız
4. aspalt oyununu oynarken takılmalar oluor oyüzden çok hata yapıyorum ve düzelmedi bende sildim sizin cihazlardada böyle bişey oldumu ve
5. her denileni yaptım ama ben bu telefona şarj dayandıramıyorum biraz oyun oynayıp internete girsem akşamı zor ediyor şarjı
cevaplarınızı bekliyorum

Http

Http

Üye
bende sorun var aslında sabrediyorum dengine getireyim servise verecem sorunlarım saymakla bitmez konu açsam paylaşsam kime oralı olmuyor.arsız olup tekrar yazacam
1. en büyük sorunum durduk yere kapanıp açılıyor sıkça tekrarlıyor teli cebimden cıkarıyorum birde bakıyorumki pin kodu isteme kısmında yardım lütfen
2.hiç birşey açık değil iken yeterli kaynak yok diyor be bataryayı cıkarana kadar düzelmiyor
3.cok gıcık olduğum bi hata veya ben mi bilmiyorum yardımcı olun .yeni mesaj geldiğinde bazen ortalara bazen arkaya yani kafasına göre yere atıyor hangisinin yeni oldugunu bilmek imkansız
4. aspalt oyununu oynarken takılmalar oluor oyüzden çok hata yapıyorum ve düzelmedi bende sildim sizin cihazlardada böyle bişey oldumu ve
5. her denileni yaptım ama ben bu telefona şarj dayandıramıyorum biraz oyun oynayıp internete girsem akşamı zor ediyor şarjı
cevaplarınızı bekliyorum

bence bi güncelleştirme yap düzelebilir. bide şarj için baglantılardan konuma gir konum servislerini etkinleştirme pasif yani kapalı olsun şarjın daha uzun süre gider.

nıqq

Üye
Samsung S7233 Wave 723 Bada 1.2 yi destekliyor mu ?

silver021

silver021

Üye
cevaplarınızı bekliyorum

GPS i kapalı konuma getir. !
xxJJ9 sürümüne geçmeni öneriyorum geçmek zorunda değilsin elbette.
telefona widget yüklerken dikkat et. bazen widgetlar sen cebine el sürmesende şarj harcamaya devam ediyor. CPU kasıyor binevi. Ne kadar CPU o kadar çok azalan batarya süresi demek. :) ben cebi kendince bırakırsam sadece msjlaşma internet 3 günü gördüm.
Ayrıca sorun halen devam ediyorsa tüm bunlara rağmen *2767*3855# yi tuşla kesin ve pratik çözüm :D
dediğin kapanma sorunu hiç başıma gelmediği için birşey diyemiycem. belki orjinal kılıfın biraz dar olması bunları tetikliyordur kılıfın ucundan biraz yırt ben öyle yaptım şahsen :D
aspaltta en küçük donma yaşamadım JH1 sürümünü kullanıorken. bilmiyorum herhalde daha önce bahsettiğim widgetların etkin CPU kullanımı oyunada yansıyor illaki.