Bada 1.2 hakkında Son Dakika !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
erem.qns

erem.qns

Üye
    Konu Sahibi
Bada 1.2 hakkında Son Dakika !!!
Arkadaslar bi kac gün önce samsung a mail attım.
Bada OS 1.2 ne çıkıcak gibisinden. Telefon ile geri dönüş yaptılar. Teknik destek ile konustum.
Bada 1.2 nin suan için sadece S8530 da kullanıldığı ve S8500 için yayınlanıp yayınlanmıcağının kesin olmadıgını veya 8500 için farklı bir işletim sistemi versiyonu geliceğini söyledi.
Ayrıca kafamda bir soru işareti daha vardı. Forumlarda bulunan 1.2 versiyonunu telefonuma yüklersem cihazın garanti dışı kalıcagını belirtti. Ve forumlarda ki 1.2 versiyonların orjinal samsung yazılımları olmadıgını söyledi..
Bada OS 1.2 den ümidimi kestim kesicem ..

Bilginize ..

Noks

Noks

Üye
bende 1.2 yüklü eski roma dönerim tekrar garantiye girer :) arkadasıma zaten wave II aldırcam 1.2 yimi beklicez oooo :D

erem.qns

erem.qns

Üye
    Konu Sahibi
bnde yüklemek istiyorum 1.2 ama tırsıyorum :D

mustekaslan

mustekaslan

Üye
Tamamiyle saçmalık Dostum o senin konuştuğun kişiler hangi akılla bunu söylerler, onların bildikleri yanıldılarına yetmiyorki zaten boşver onları tabiki yayınlanıyor kies ten ama şu an Türkiye deki güncelleme devam ediyor Almanya da yayınlanmış bir başka sitede gördüm bu da linki (kanıt):

erem.qns

erem.qns

Üye
    Konu Sahibi
Tamamiyle saçmalık Dostum o senin konuştuğun kişiler hangi akılla bunu söylerler, onların bildikleri yanıldılarına yetmiyorki zaten boşver onları tabiki yayınlanıyor kies ten ama şu an Türkiye deki güncelleme devam ediyor Almanya da yayınlanmış bir başka sitede gördüm bu da linki (kanıt):

Eyw ya valla sabah sabah moralim bozulmustu. Saol :yuru
Ve bi Forumda okudum az önce BADA 1.2 ilk önce almanyada yayınlanacakmıs

ganster86

Üye
valla ben samsungun yazılım konusunda basarız olduğunu düşünüyorum. umudumu kestim artık samsungtan bada 1.2 nin s8500 türkiye için geleceğini zannetmiyorum.
samsung badaya gerektiği önemi vermiyor.

Noks

Noks

Üye
bada os 2.0 cıktıktan sonra o zaman samsung coşacakta rakiplerinden geri kalmasa elini cabuk tutsa :)

byreal16

Üye
tırsmaya gerek yok dün gece 1.2 jj9'u yükledim gayette memnunum telefonum daha 1 aylık telefon orjinelinde olan sorunlar jj9 yüklememle ortadan kalktı birisiyle konuşurken bana gelen ses net degil ve kesinti oluyor du şimdi olmuyor eskisine göre hızlı ve mesaj yazma olayıda cok güzel bilgisayardan anlamama ragmet sorunsuz yükledim kiesi beklersek işimiz var hem oyun denen birşey yükleyemiyordum şimdi onlarla ugraşıyorum paralı oyunları beleş yükleme

mustekaslan

mustekaslan

Üye
Evet kesinlikle tırsmaya gerek yok yeni bilgiler buldum bakın:

yukarıdaki linke iyi bakın sayfanın sonuna kadar inceleyin malezyalı bir çocuk resimleriyle göstermiş orda da kiesten yeni Bada 1.2 yükleniyor, yavaş yavaş oluyor arkadaşlar az kaldı

cbalim

Üye
oyle bir sey Yapcaklarini sanmiyorum. ayrica su garanti disi muhabbetide yalan bada 1.2 yuklu iken servise yolladim herhangi bir sey demediler sadece orjinal roma dondurup yolladilar onuda arizanin bada 1.2den kaynaklandigini dusunmusler

erem.qns

erem.qns

Üye
    Konu Sahibi
Bu haftada bekliyim kies e gelmezse bende JJ9 yüklicem

nikotti

Üye
burayı inceleyin güncellem bu ay kesin geliyor.
"bada 1.2 Firmware update will be available soon(in this month) for European SIM free Wave first."

mustekaslan

mustekaslan

Üye
Şok Şok Şok işte son bomba Çek Cumhriyetindeki kullanıcılarda kiesten Bada 1.2 Güncellemesi yapıyorlar bilesiniz. İşte kanıt linki(resme bakmayı unutmayın):

emrahcoo

Üye
Kiesten bende biraz önce 1.2 jl2 yükledim.Telefonum yurt dışından gelme biraz kullanıp bakıcam bayadır bekliyordum :)

kizmayantepe

Üye

senam38

Üye
ya arkadaslar sacmalamayin bu tur seylere inanmayin kiesde olmayan 1.2 bada vs surumler orjinal nasil degil baska firmami cikariyor bunu bu diger ulkelerde yayinlanan guncellemeler samsung basindan atmak icin atiyor tutuyor inanmayin hepside orjinal surumler bada 1.2 ve 2.0 surumleri keise 1 1.5 aya kalmaz gelecek merak etmeyin gecikmesinin tek nedeni 1.2 ve 2.0 da spoofer olayini engeleyecek yontemler gelistiriliyor olmasi tek sebep budur bekleyin bada 3.0 bile gelecek wave ye rahat olun

erem.qns

erem.qns

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaslar sacmalamayin bu tur seylere inanmayin kiesde olmayan 1.2 bada vs surumler orjinal nasil degil baska firmami cikariyor bunu bu diger ulkelerde yayinlanan guncellemeler samsung basindan atmak icin atiyor tutuyor inanmayin hepside orjinal surumler bada 1.2 ve 2.0 surumleri keise 1 1.5 aya kalmaz gelecek merak etmeyin gecikmesinin tek nedeni 1.2 ve 2.0 da spoofer olayini engeleyecek yontemler gelistiriliyor olmasi tek sebep budur bekleyin bada 3.0 bile gelecek wave ye rahat olun

Samsung da tanıdıklarınmı var nasıl bu kdr rahat konusabılıosun :)

senam38

Üye
Samsung da tanıdıklarınmı var nasıl bu kdr rahat konusabılıosun :)
hepimiz bu durumdan sikayetci degilmiyiz kardesim biri 1.2 bada yuklerseniz garantiden cikmaz diyor digeri cikar bu kadar tutumsuz olunmaz arkadasim ben bada 1.0 da bili bir eksiklik gormedim hic yani bada 1.2 ve 2.0 cikip cikmamasi pekte umrumda degil aslinda ben gayet memnunum ama cikacak yakin zamanda hatta bada 1.2 2 3 hftaya kalmaz keise dusecek

erem.qns

erem.qns

Üye
    Konu Sahibi
hepimiz bu durumdan sikayetci degilmiyiz kardesim biri 1.2 bada yuklerseniz garantiden cikmaz diyor digeri cikar bu kadar tutumsuz olunmaz arkadasim ben bada 1.0 da bili bir eksiklik gormedim hic yani bada 1.2 ve 2.0 cikip cikmamasi pekte umrumda degil aslinda ben gayet memnunum ama cikacak yakin zamanda hatta bada 1.2 2 3 hftaya kalmaz keise dusecek

Umarız dediğin gibi olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...