bada os 2.0 ın s8500 kesin geliyor müjde

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

senam38

Üye
    Konu Sahibi
bada os 2.0 ın s8500 kesin geliyor müjde
arkadaşlar bu güncelleme meselesi canınızı çok sıkıyor farkındayım bu konunun açılmasınıda istemeyen arkadaşlar var ama ben müjdeyi vereyim samsungun ceosu yani en yetkili kişinin ağzından duyuruldu bu haber bada 1.2 ve 2.0 yaklaşık aynı tarihlerde çıkacakmış şubata geleceğinihepimiz biliyoruz ama en geç mart gibi kullanmaya başlarız herhalde.....................

Will here is the latest news from samfirmware.

Today we found on twitter a new message from Justin Hong.
He give some other person a answer on his question.

The other person: badaOSinfo ask him this:
I have one question for You! Is the Samsung S8500 will be possible Wave software update to bada 2.0?? Thanks ~bada-os.info

Justin Hong answered him and say this:
Definitely, we're considering its upgrade in bada 2.0 design. Thanks.

So there is a new kind of bada OS coming for the Samsung Wave!
The Samsung Wave will get soon a bada OS update to 1.2.
In bada version 1.2 are 2 big changes.
- Browser lot faster.
- T9 Trace a king of Swype.

Because the new ''Wave II S8530 '' will get bada version 1.2 directly we can say to you also this device will get 2.0 later. Because the specs of this device are the same as the S8500 Wave.

For now we can say: All S8500 users will get bada version 1.2 soon.
There are already a lot of bada 1.2 firmwares.
But still no KIES release.
Bada version 2.0 will come allround end Q1 2011.

Olacak burada samfirmware en son haber.

Bugün heyecan Justin Hong yeni bir mesaj buldu.
O başka bir kişinin soru üzerine bir cevap vermek.

Kişi: badaOSinfo ona bu soruları sorun:
Senin için bir sorum var! Samsung S8500 Wave yazılım bada 2.0 güncelleme mümkün olacak mı? Teşekkür ~ bada-os.info

Justin Hong ona cevap verdi ve bu ki:
Kesinlikle, biz bada 2.0 tasarım kendi yükseltme düşünüyoruz. Teşekkürler.

Böylece Samsung Wave için geliyor bada işletim sisteminin yeni bir tür var!
Samsung Dalga 1,2 yakında bir bada işletim sistemi güncelleme alırsınız.
bada yılında sürüm 1.2 2 büyük değişiklikler var.
- Tarayıcı çok daha hızlı.
- T9 Trace Swype bir kral.

Yeni''Dalga II S8530''bada sürüm 1.2 alacaksınız Çünkü doğrudan bu cihaz daha sonra 2.0 alacaksınız da size söyleyebilirim. Bu cihazın özellikleri S8500 Dalga aynıdır çünkü.

söyleyebiliriz Şimdilik: Tüm S8500 kullanıcıları 1.2 yakında bada versiyonu alırsınız.
bada 1.2 yazılımlar bir sürü zaten vardır.
Ama hala Kies bırakın.
Bada sürüm 2.0 topyekun sonu Q1 2011 gelecektir.

ganster86

Üye
bada os 2.0 gelesiye oooo

HotBiber

Üye
Peki Samsung S7233E Wave 723'e Bada 1.2 geleceği hakkında bir bilginiz var mı yada bilgi alabilir misiniz birinden ?

senam38

Üye
    Konu Sahibi
Peki Samsung S7233E Wave 723'e Bada 1.2 geleceği hakkında bir bilginiz var mı yada bilgi alabilir misiniz birinden ?
vallaha kardeş samsungun ceosu justin hong a sorulan soru sadece s8500 a yönelik bi soru bu haberi duyduğum sitede s723 ile ilgili bir haber yok ama 2.0 ı kaldıracağını sanmıyorum ama senin cihaza uygun 2.0 çıkabilir beklemekten başka birşey gelmiyor aklıma

HotBiber

Üye
vallaha kardeş samsungun ceosu justin hong a sorulan soru sadece s8500 a yönelik bi soru bu haberi duyduğum sitede s723 ile ilgili bir haber yok ama 2.0 ı kaldıracağını sanmıyorum ama senin cihaza uygun 2.0 çıkabilir beklemekten başka birşey gelmiyor aklıma
hyr 2.0 demiyorum bada 1.2 diyorum ayrıca siz wave 723'e bada 1.2 nin gelip gelmiyeceği hakkında soru yöneltebilir misiniz?Çok sevinirim =)

senam38

Üye
    Konu Sahibi
hyr 2.0 demiyorum bada 1.2 diyorum ayrıca siz wave 723'e bada 1.2 nin gelip gelmiyeceği hakkında soru yöneltebilir misiniz?Çok sevinirim =)
pardon kardeş konu 2.0 olunca 1.2 yi 2.0 olarak okudum soruyu ben yöneltmedim yöneltememde o adama ulaşmam için samsung kore de üst yönetici birini tanımak lazım oda mümkün değil:aha:

HotBiber

Üye
pardon kardeş konu 2.0 olunca 1.2 yi 2.0 olarak okudum soruyu ben yöneltmedim yöneltememde o adama ulaşmam için samsung kore de üst yönetici birini tanımak lazım oda mümkün değil:aha:
Tmm onu anladım.1.2 hakkındada bilginiz yok değil mi yani wave 723 hakkında bilginiz yok kısaca :D

aybek1453

Üye
Bada 1.1 ile bada 1.2 arasında aman aman fark yok mutlaka gelecektir.
Hatta bada 2.0 da gelecektir.Şöyle söyleyeyim gelmezse süprüz olur.

hsahin4

hsahin4

Üye
arkadaşlar bu güncelleme meselesi canınızı çok sıkıyor farkındayım bu konunun açılmasınıda istemeyen arkadaşlar var ama ben müjdeyi vereyim samsungun ceosu yani en yetkili kişinin ağzından duyuruldu bu haber bada 1.2 ve 2.0 yaklaşık aynı tarihlerde çıkacakmış şubata geleceğinihepimiz biliyoruz ama en geç mart gibi kullanmaya başlarız herhalde.....................
Bada sürüm 2.0 topyekun sonu Q1 2011 gelecektir.

@senam38, bu haberin kaynağı nedir?

erem.qns

erem.qns

Üye
2011'in 1.Çeyreğinde 1.2 ve 2.0 bizlerle :)

Noks

Noks

Üye
- Haberin kaynagı

mavrick

mavrick

Üye
iyide kim gelmicek dediki zaten ama eksik kullanıcaz ,waven donanımı yetmiyo

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
bekleyelim

senam38

Üye
    Konu Sahibi
iyide kim gelmicek dediki zaten ama eksik kullanıcaz ,waven donanımı yetmiyo

kim diyo donanimi yetmiyo diye wavenin samsung 833 diye model cikariyo 800mhz 400mb ram var o bile destekliyor desteksiz konusmayin

HotBiber

Üye
wave 723 içinde bada 1.2 gelcek mi sırf IM'den palringoya güncel sürümle girmek için istiyorum

ganster86

Üye
kim diyo donanimi yetmiyo diye wavenin samsung 833 diye model cikariyo 800mhz 400mb ram var o bile destekliyor desteksiz konusmayin
aynen donanımı yetmez diye bişey yok sadece nfc donanımı yok gerisini destekleyecek donanıma sahip wave

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt