Ayın Üyesi uygulamasının Kaldırılması&Revize Edilmesi Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Ayın Üyesi uygulamasının Kaldırılması&Revize Edilmesi Hakkında
Evet arkadaşlar son zamanlarda yaşanan sıkıntıyı site lehine avantaja çevirmemiz gereken kritik bir dönemeçteyiz.

Ayın Üyesi uygulaması malesef miadını doldurdu. Ayın Üyesi seçimi ve seçilen üyelerin geçen yılki aynı dönemin ayın üyesi ile karşılaştırılamayacak düzeyde üyeler arasından yapılması bu uygulamanın mevcut Üye Profili pozisyonunda sürdürülemeyeceğini ortaya koydu.

Mevcut durumda yönetim olarak bir karar almamız gerekiyor. Önümüzdeki ilk seçenek kolay yoldan bu uygulamaya son vermek. Tabi bu durumu sitemize avantaj sağlayacak güzel bir değişiklikle de lehimize çevirebiliriz.

Evet fikirleri alalım. Neler yapmalı ya da yapmamalıyız. Gördünüz,yurt içi yurt dışı forumlarda yapılan uygulamaları da inceleyebilir ve değerlendirmeye alabiliriz.

@Yönetici @Admin

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, Reşwan, bulutsuzgece ve 1 kişi daha

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Etiket bildirimi gelmedi ortak bu arada :cool neyse 2 saatten az kala beyin fırtınası yapalım :)

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Emektar üye, çalışkan üye, VIP üye, acemi üye vb. rütbe değişikliklerine gidilebilir belki :hmm
Ya da gerçek hayattan daha farklı rütbe alanları seçilebilir.
CEO, Genel Müdür, Genel Md. Yrd, Bölge Müdürü, Bölge Md. Yrd, Müdür, Müdür Yrd, Uzman, Şef, Eleman, Irgat vb :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: minoo ve Reşwan
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Emektar üye, çalışkan üye, VIP üye, acemi üye vb. rütbe değişikliklerine gidilebilir belki :hmm
Ya da gerçek hayattan daha farklı rütbe alanları seçilebilir.
CEO, Genel Müdür, Genel Md. Yrd, Bölge Müdürü, Bölge Md. Yrd, Müdür, Müdür Yrd, Uzman, Şef, Eleman, Irgat vb :kıskıs:
yok artık :D

• Beğen
Tepkiler: Reşwan ve bulutsuzgece
Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Bencede kaldirilmali diyorum gereksiz bir konu en azindan bu siralar kimse bunun icin calismiyor ama arada cok calisan olursa yonetimin gozune takilana yardimci mod olarak bir kac ay rutbe verebiliriz bence en azindan uyelere bir doping olabilir ve bu yardimciligi almak icin cabalarlar bu dusunulebilir :icelim:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Hacı bu akşam birini bulunda ondan sonrasına bireyler uyduralım ben biraz bakayım da bu aya uygun birini bulalım

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Hacı bu akşam birini bulunda ondan sonrasına bireyler uyduralım ben biraz bakayım da bu aya uygun birini bulalım
@Ozan şimdi verecek bir kaç kişi konuyu hazırladım zaten ismi verin yapıştırıp yatcam la sabah 5'te yola cıkıcam :cool :D

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Furkan Emekli derim, her türlü aktif. Davranışları da iyi

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: minoo, Mad EagLe, L-LumieRe ve 1 kişi daha
Ozan

Ozan

Admin
Kasım ve Aralık için de seçelim artık yeni yılla birlikte uygulamayı kaldıralım.

Kasım ayı seçimini hızlıca saatler içerisinde tamamlamamız için size bazı istatistik bilgileri veriyorum, en çok adı geçeni hemen açıp duyuracağız.

KONU SAYISI
username totalThreads
rzsrht 264
Bahadir_fb 239
anılbaran 146
ANIL 92
asigsasi 88
Nextman 75
UtkuGARIP 46
sasani12 35
ti14h53Fa 27
Alo_Azrail 24
Bab-ı Umut 24
muratalperr55 21
papakudioflu 18
YaşlıTaşCocuk54 17
BossNitroit 17
llKinGSTarll 17
HakanLJ 15
teknolojibaronu 15
SHS 15
mehsevim 14

Schook 421
SHS 277
@serhan 174
Furkan Emekli 164
MaxiCep 159
0MG90 157
Nextman 133
@@DiAbLo@@ 130
The Shadow 113
Anil-D 95
Alo_Azrail 95
@bluesky@ 83
Enes 83
teknolojibaronu 81
Dede 79
Revengeful 73
DrugHacker 72
Oğuzhan 68
.NeXuS. 66
muratalperr55 63

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
ANIL

ANIL

Admin
Bab-ı Umut olabilir. Android bölümünde türkçe uygulamalar paylaşıyor ve konuları düzenli.

asigsasi

asigsasi

Üye
Bahadir_fb olsun nasıl olsa kaldırılacak mış :)

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Bahadır'ı yaptık ya

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ben profilleri bir inceleyip öyle karar veriyim.
Gereksizler ve sohbet kısmında kasanları direk eliyorum.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bu ayın üyesi de seçildiğine göre, yılbaşına kadar şu konunun esası hakkında fikir yürütmeye başlasak iyi olur diye düşünüyorum.

Herkes aklına gelen değişiklik fikirlerini belirtsin.

Kararlaştırılıp uygulamaya konana kadar Aralık ayı da geçer zaten. @Admin @Yönetici

Şimdiden üzerine düşünelim ki Ocak sonunda uygulamaya konulabilsin.

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Üst Alt