Duyuru Ayın Üyesi Uygulaması Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

SHS

SHS

Üye
Bence tam tersi ayın üyesi olabilecek kimse kalmadığı için başka sisteme geçiliyor

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan ve mürteza16

0MG90

0MG90

Üye
Aynen. Zaten hak edenlerin çoğu forumu çoktan bıraktı.

• Beğen
Tepkiler: Kayahan14, Bahadir_fb ve mürteza16
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Kayahan14
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
  • Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Aksini düşünmem için bir ön görünüz varmı? :)
Elbette herkesin görüşü farklı olabilir, ben çok gidiyorum diyen sonrasında farklı isimle forumda gezinmeye devam eden kişileri söyleyebilirim. Daha da detaylandırırım ancak gerek yok. :) Şunu ununtmamak gerekir herşey göründüğü gibi olmayabilir. Bizler elimizden geleni yaptığımıza inanıyoruz. Bir kişi buradan küfür etmediği sürece girişi engellenmez, kimi arkadaşlarımız da istediği doğrultuda gitmeyen durumları bahane göstererek uzaklaşmaktadırlar.

Sonuç burası bir forum, saygı ve sevgi çerçevesi olmazsa hiç bir aktivite yürümez.

Saygılarımla :)

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Ben döncem geri...

mrzstyl

mrzstyl

Üye
yeni uygulama hakkında bi bilgi var mı şuan ?

Ozan

Ozan

Admin
Arkadaşlar herhangi bir yoğun çalışmamız şu an yok sitedeki işleyişi gözetliyor ve uygun bulduğumuz bir şekilde aktif üyeleri ön plana çıkarabileceğimiz bir yapı oluşturduğumuzda duyuracağız.

KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
Neden bıraktılar acaba?
Yönetimin katkısı olabılırmı üyelerin forumdan uzaklaşmasında :hmmm

Senin gibi üyeler yüzünden olabilirmi acaba? Site hakkında bölümünde bir öneride bulunmuştum, neredeyse demediğini bırakmamıştın. Bir öneriye bile tahammülün olmadığı yerde Neden bıraktılar acaba? diye sormanın bir anlamı yok.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Senin gibi üyeler yüzünden olabilirmi acaba? Site hakkında bölümünde bir öneride bulunmuştum, neredeyse demediğini bırakmamıştın. Bir öneriye bile tahammülün olmadığı yerde Neden bıraktılar acaba? diye sormanın bir anlamı yok.

Sende bıraksaydın keşke hepsini gönderdim Bi sen kalmişsin o kadarda emek verdim siteden uzaklas diye boşa ugrasmısım emeğime yazık...

• Beğen
Tepkiler: mürteza16 ve Dede
KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye

Arkadaşın haline gülmen yerinde olmuş. Arkadaş kendini admin sanıyor herhalde, herkesi göndermiş,miş, bana gücü yetmemiş. Forumdan gidenlerin sorumlusunun kendisi olduğunu açıkça ifade ediyor. Bu açıdan yöneticilere suç duyurusunda bulunuyorum. Burada kalıp paylaşıma devam ederek, forumu bırakma zevkinden mahrum bırakacağım onu maalesef.:box

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Konuyu dağıtmazsanız sevinirim. :cool

• Beğen

Üst Alt