Duyuru Ayın Üyesi Uygulaması Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Arkadaşlar çok yakında bomba bir sistem entegre edilecek. Bu aralar ve uzun bir süredir yeni ana sayfa ve hatta forum tasarımıyla meşgul olduğumuzdan ayın üyesi uygulamasına odaklanamadık ancak ayın üyesi uygulamasını hiç aratmayacak ve çok daha memnun olacağınız, herkesi aktif olmaya teşvik edecek bir özellik olacak diyebilirim.

O Değil de, iOS 9 da Safari İle Girince, Masaüstü Süründeyken, Bir Konuyu Açınca Sağ Taraf Boşluk Oluyor. Bu Nedendir Acaba ;

Son düzenleme:

Ozan

Ozan

Admin
Ekran görüntüsünü göremedim ama sorunu teyit ettim ve düzelttim, kontrol edebilirsiniz @SeeTake

• Beğen
Tepkiler: SeeTake
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
affınıza sığınarak konuyu hortlatmak durumundayım @papakudioflu @Ozan acaba bu proje rafamı kalktı yada devam edecekmi hiç ses seda yokda bu uygulamadan

Ozan

Ozan

Admin
Farklı bir proje temelleri ile ilgili çok düşündük uğraştık ancak paypal faaliyetlerini Türkiye' de durdurunca o da kullanışsız bir hal aldı. Tüm detaylar belli olunca ayın üyesi yerine, ayın aktif üyelerinin ödüllendirilebileceği yeni bir model devreye alacağız.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@Ozan Bu iş rafa kalktı deyin bizde rahat edelim sizde. Onu geçtim yılbaşı çekilişi yapılmayacak mı ?

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Ozan

Ozan

Admin
@Ozan Bu iş rafa kalktı deyin bizde rahat edelim sizde. Onu geçtim yılbaşı çekilişi yapılmayacak mı ?
Paypal' ın Türkiye' de tekrar aktif olmasını bekliyoruz, bu konuda çalışmalar olduğunu da biliyoruz. Paypal' ın tekrar aktif kullanılabilir olması durumunda, üyelerin paylaşımdan oldukça keyif alacakları güzel bir puanlama ve ödül kazanma sistemimiz olacak :)

Bu sene yıl başı çekilişi yapmayacağız. Yılbaşından sonra farklı bir zamanda farklı bir çekiliş yapacağız.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare., Murat Alper ve MAERKEK

Üst Alt