ASUS Zenfone 4-5-6 + ZenWatch Kullanıcılar Kulübü (En Güncel KİTKAT Güncellemesi Burada)

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
Arkadaslar zenfone 6 almak istiyorum fakat hiçbiyerde zenfone 6 yok net bilgi nereden alabilirim veya teknoloji marketlerden ayirtabilirmiyim telefonu teknosa bimeks vatan bilgisayar gibi yerlerden

byAndroid

byAndroid

Üye
Bizim alacağımız zamanda yoktu teknosadan ayirttirdik. Numara vermiştik aradılar gittik aldık cihazı hemen

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
staryum

staryum

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar zenfone 6 almak istiyorum fakat hiçbiyerde zenfone 6 yok net bilgi nereden alabilirim veya teknoloji marketlerden ayirtabilirmiyim telefonu teknosa bimeks vatan bilgisayar gibi yerlerden
Bence hazirana kadar bekle haziranda zenfone 2 gelecek onu al

• Beğen
staryum

staryum

Üye
    Konu Sahibi
Ve android L güncellemeside mayıs başında gelecekmiş zenfone 5 için yetişmemiş bazı şeyler açıklama yaptı asus

byAndroid

byAndroid

Üye
Hatırlamıyorum 2-4 hafta içinde aradılar sanırım

• Beğen
UpOneTR

UpOneTR

Üye
6 nin on kamera bu kadar vasat olmamalıydı :(

Ve bi görüşme yapıp kapattığım da mobil verinin geri gelmesi çok sürüyor 10 15 dk hatta hiç gelmiyor kapatıp açsam bile varmı bi çözüm

byAndroid

byAndroid

Üye
6 nin on kamera bu kadar vasat olmamalıydı :(

Ve bi görüşme yapıp kapattığım da mobil verinin geri gelmesi çok sürüyor 10 15 dk hatta hiç gelmiyor kapatıp açsam bile varmı bi çözüm
Zenfone 6 nın iki kamerası da berbat ama mobil veride öyle bir sıkıntı yok cihazda

gocadayi

gocadayi

Üye
Zenfone 6 Zoo2 16gb kablosuz telefondaki görüntüyü sesli HD tam ekran plazmaya verdim bilgisayarı kapattım sınırsız internetim var veriyorum coşkuyu.. 3300 batarya ohhh be.

Üst Alt