ASUS Zenfone 4-5-6 + ZenWatch Kullanıcılar Kulübü (En Güncel KİTKAT Güncellemesi Burada)

Sponsorlu Bağlantılar

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Bayağı anlıyorsunuz o zaman [emoji1] zenfone'la iyi eğlenceler size [emoji16] [emoji16]
Bizimkisi kimseye muhtaç olmayacak kadar diyebilirim. Cihaz gelmeden bütün gerekli program ve uygulamalarımı hazırladım, heyecan var yani, [emoji3] [emoji3]

Anil-D

Anil-D

Üye
6 da sarj kac saat ekran veriyor

Anil-D

Anil-D

Üye
oyunlarda isinma yapiyormu

zaferozkan

zaferozkan

Üye
oyunlarda isinma yapiyormu
Arkadaşım dün aldım cihazı şimdi root ile uğraşıyorum, oyun yüklemedim, zaten telefonda hiç oyun oynamadım, ama senin için root işi bittikten sonra istediğin oyunu kurup deneyebilirim,

Anil-D

Anil-D

Üye
ne kadara aldınız hangi renk

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Ben ikinci el aldım aralık- 2014 faturalı ama tek çizik yok leke bile yok kılıf yanında ekran koruyucu 600 tl. Alıcısı büyük ekran diye hiç kullanmamış, bir aydan fazla yatmış cihaz sıfırdan farkı yok yani siyah renk

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
zaferozkan

zaferozkan

Üye
Ekran jelatinini bile ben taktım o kadar sıfır yani,

Anil-D

Anil-D

Üye
Hayirli olsun sarjini merak ediyorumda ondan dedim

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Ekran süresini test edince paylaşacağım ama ancak pazar günü yapabilirim 5 saat diye tahmin ediyorum

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
zaferozkan

zaferozkan

Üye
Test şuan devam ediyor sonucu paylaşacağım henüz yüzde 76 ya geldi

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Ayrıca bilinen oyunları aptalt batman vb. Oyunları kurup denedim takılma falan yok ancak işlemci ısınıyor,

byAndroid

byAndroid

Üye
Maximum 4:30 saat ekran süresi aldım telefon real Racing 3 oynarken ısınıyor başka oyun yok zaten telefonda

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Şuan %64 ekran süresi 2:10 dk

byAndroid

byAndroid

Üye
Aynen kurmadım anlamında zaten cihaz babamın benim değil okey ve real Racing 3 var yalnız büyük ekranda oynaması çok zevkli

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Benim için büyük ekran her açıdan zevkli zaten masa başı işim olduğu için taşıma problemim de yok, ev iş arası çantamda

Anil-D

Anil-D

Üye
hocam test bittimi

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Hala devam ediyorum şarz yüzde 45 ekran süresi 3:36 oldu şuan

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Yüzde 2 ye geldiğinde ekran görüntüsü alıp paylaşacağım