ASUS Zenfone 4-5-6 + ZenWatch Kullanıcılar Kulübü (En Güncel KİTKAT Güncellemesi Burada)

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
Yalnız tek ekran süresi yetersiz olur kullanım toplam süre de ki ne kadar ekran süresi aldığı önemli

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Hiç kapatmadım diyebilirim ekranı sürekli birşeyler le uğraşıyorum bekle artı ➕ ekran süresi olursa bir miktar daha düşük olacaktır, ben tam şarjdan aldığımdan beri sürekli kullanmaya çalışıyorum şuan 35 e düştü

byAndroid

byAndroid

Üye
Devamlı kullanırsanız zaten daha çok çıkar normal olarak

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Devamlı kullanırsanız zaten daha çok çıkar normal olarak
Evet bende onu belirtmek istedim, cihazı yeni aldım en azından sürekli kullanıldığında ekran süresini öğrenmiş olacağım,

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
zaferozkan

zaferozkan

Üye

byAndroid

byAndroid

Üye
Zenfone 6 bi pil sorunu var ama android sistemi çok yememesi lazım ve 3300 mah hakkını veremiyor bence

zaferozkan

zaferozkan

Üye
S3 ten sonra bana can gibi geldi, o kadar takılmıyorum 5 saat ekran süresi benim için yeterli s3 te 2 saat 1ü dk görüyordum aynı şekilde kullandığımda

byAndroid

byAndroid

Üye
Bence sizin batarya ölmüş :D ben s3 mini kullanıyorum yoğun kullanımda 3:30 saat garanti. Discovery zenfone dan daha iyi batarya performansi veriyor

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Hiç bir modelin minisini kullanmadım mini nedir bilmiyorum, dediğiniz ekran süresini vereceğini de zannetmiyorum, ama iddaa da etmiyorum yalan söyleyecek haliniz yoktur herhalde, doğru benim cihaz 3 yıllıktı ve hiç batarya değiştirmedim.

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Bizim evde her telden cihaz var s3 mini, zenfone 6, discovery ve huawei ascend g610 bu dördü arasından en iyi şarjı discovery ile huawei veriyor bizde yalan yok yani benim demek istediğim lg g2, Sony z2 falan da 3000 küsür batarya var ama onlar çok iyi gidiyor şarji ve de donanım olarak ustunler zenfone 6 niye böyle az alıyor birde bizim zenfone da şöyle bir sikinti var %1 e inince baya şarjı gidiyor bitmiyor denebilir sizde bi deneyin bakalım sizde öyle bir sıkıntı var mı

zaferozkan

zaferozkan

Üye
ÜÇ dört gün oldu cihazı alalı masa başı işte çalıştığım için hiç yüzde bire düşmedim, ama gördüğüm Android sistemi çok şarz yiyor, Samsung s3 kullanıyordum bundan önce onda öyle birşey yoktu

byAndroid

byAndroid

Üye
Aynen bende onu diyorum asus şirketinin buna bi el atması lazım yoksa bu cihaz 7 saat ekran süresi verecek bi bataryaya sahip şu lolipop güncelleme siyle düzelir inşallah Mayıs ta gelecekti sanırsam sizin bilginiz var mı bu konuda

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Resmi olarak açıklama yapıldı Nisan ayı içerisinde gelecekmiş, yanlız root xposed granfity bütün ayarlarımı yaptık ve çok stabil çalışıyor, l5 te bu stabilite olmazsa diye korkuyorum

byAndroid

byAndroid

Üye
Babamın cihazında root falan yok arayüz çok stabil dediğiniz gibi akıyor tabiri caizse umarım lolipop ta sıkıntı çıkmaz

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Aynen şuan çok hızlı ve akıcı gerçi böyle olmazsa dönerim geri yada Custom rom çıkmasını beklerim yavaşlayana kadar zenfone 6 ile devam, sonrası allah kerim

• Beğen
calypso16

calypso16

Üye
kapak kapandığında yuvarlak penceredeki saat arka planı nasıl değişiyor

byAndroid

byAndroid

Üye
Değişmiyor galiba sabit sadece saat hava durumu birde bişey daha vardı sanırım

calypso16

calypso16

Üye
Telefonda iken arada bir kapağı kapattığımdaki animasyon geliyor ve ekran kararıyor,sonra ekran geliyor,neden olabilir

staryum

staryum

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda iken arada bir kapağı kapattığımdaki animasyon geliyor ve ekran kararıyor,sonra ekran geliyor,neden olabilir
Yakınlık sensörüyle ilgili o manyetik sensörden önce yakınlık algılama yapıyor sonra manyetiği algılıyor ve ekran geliyor

aliykse

aliykse

Üye
3g açıkken konuşma kesiliyor. Başka bu problemi yaşayan var mı?

Üst Alt