Arkadaslar se w995 alacağım yardımcı olurmusunuz ses kalitesi cok önemlı bnm ıcın..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

farozlular

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar se w995 alacağım yardımcı olurmusunuz ses kalitesi cok önemlı bnm ıcın..
[sıze=3]se w995[/sıze]

hotinli

Üye
bn 2-3 aydır kullanıyorum gayet harika...ses yüksek çıkmıyor yalnız ama kaliteli olduğunu söyleyebilirim

farozlular

Üye
    Konu Sahibi
hm sağolasın.. baska yardımcı olacak yokmu acaba.

farozlular

Üye
    Konu Sahibi
YARDIMCI OLAN YOKMU BAŞKA :hmmm

Captain

Üye
W995 in sesi cok fazla cıkmıyor ama ses kalitesi çok iyi
sesi çok çıksın istiyorsan acoustikler var onları atarsın hem kalitede azalma olmuyor hem de sesi çok çıkıyor o zaman kimse tutaaz w995 i :ehe

farozlular

Üye
    Konu Sahibi
ohh super o zamn sağol kardeş...:ehe

Captain

Üye
sorun degıl de kardes ben bır sey merak edıyorum acaba driver atınca garanti dışı kalıyor mu cihaz :S
biraz da zor ama acoustic atmak haberin olsun :oke:

farozlular

Üye
    Konu Sahibi
bnm bıldığım kadarıyla farantı dışı değil..

81_bayram_81

81_bayram_81

Üye
hoparlör sesi kaliteli ancak çok yüksek değil 5800dan sonra biraz sönük kaldı açıkçası ancak iş kulaklığa geldiğinde 5800 a neden xpress music dendiğini anlayamıyorum

ahmetulas26

ahmetulas26

Üye
@81_bayram_81 arkadaşımızın dediği gibi aynen tel süper olmadı bi harici hopörlör alırsın müzik seti gibi kulanırsın :D ciddiyim

burakalps

Üye
aynn kardsm bende w705 kullanıyorum w995 ile aynı ses kartına sahip ve audio technica cks70 var bende 2009 yılı en bass kulaklıgı secildi profesyonel kulaklık...5800 ile aynı müzikte iki tel. karşılaştırdım 5800 basslar çok yüksek vuruyo ama dagılıyo tiz ve midlerde dagılmanın etkisiyle buğulanıyor ve kısa süre sonrada rahatsız edici olmaya başlıyor ama W705 clear bass özelligi bulundugu için basslar sert sert vuruyo tiz ve mid yerinde oluyor çok sağlam yani şuanda telefonlar olarak se w705-w995 daha iyi ses kartına sahip telefon yoktur diye düşünüyorum

frmc32

frmc32

Üye
bende w715 var böyle temiz bi ses olamaz ya arkadaşn dediği gibi w705 w175 ve 7995 aynı ses artına sahipmiş bende öğrendim.ses konusunda şüphen olmasın .kamera zaten süper diyolar..

Captain

Üye
kameranın tek sorunu xenon flash olmamasıymıs gece çekimleri kötü diorlar gündüz iyi çekiyormuş ama :islik

forumcu giresun

forumcu giresun

Üye
bildiğim kadarıyla autofocusta yok ama yanlışmı biliyorum acaba??

limonum

Üye
ben sony ericssonu w995 i kullanıyorum uzun zamandır. türkiye gelmeden kullanmaya başlamıştım,
müthiş bir telefon sen kalitesine gelince arkadarlar bu bir telefon ses sisteminin almıyorsunuz. sesi o kadar yüksek olmasını istiyorsanız ses sitemöine bağlasınız yada kulaklıgını kulagınıza takarsınız :))))
ses yeterince net ve güzel.

forumcu giresun

forumcu giresun

Üye
evet limonum kardeş bende öyle düşünüyorum sanki bangır bangır havamı ataam millete yetri kadar yüksek çıksın yeter öenmli olan kalite çok temiz ses çıkıyor bu modellerden...

ouzqan

ouzqan

Üye
w995 ses sorunu yaşıyorsanız acoustic atın bangır bangır ses veriyor. auto focus telefonda var.

ahmetulas26

ahmetulas26

Üye
bnce hemen al dostum bütçen yetiyorsa yetmez dersen git bi w715 al

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt