arkadaşlar bana bir allahın kulu yardım etsin çinden telefon almak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

muharrem19811

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bana bir allahın kulu yardım etsin çinden telefon almak istiyorum
arkadaşlar çinden bu linkteki telefonu bu siteden almak istiyorum bu telefon yurdumuza girerken gümrükten kaç para alıyorlar veya gümrüğe takılıp orada kalırmı.. ilkdefa çinden telefon alacam

hizan

hizan

Üye
arkadaşım sen iyimisin türkiye de yada başka ülkede telefonmu kalmadı çinden alıyorsun, yada dalga mı geçiyorsun.

çin malı adı üstünde kaç gün gidecek.

alacaksın buraya gelip imdaaat yardımm deyip buna yazılım yada proğram varmı diye yırtınacaksın.

yöneticiler bu konuyu uzamadan hemen kapatmalı.

konu locked.

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
ben pek güvenilir bir siteye benzetemedim sen en iyisi git kendi bütçene göre bir telefon al :oke:

Thyponn

Üye
telefn android ise bircok uyguama yukleyebilirsin ve bende cin mali telefon kullaniyom ve internete bununla baglaniyom her cin mali kotu degildir samsungda cin mali unutma

• Beğen
Tepkiler: ankarali6600

quetm

Üye
lutfen kendı bıldıklerınızın emın oldugunu ogrendıkten sonra baskalarına aktarmak ıcın paylasımda bulunun...
cınde uretılen satılan her urun kotumudurya... lutfen soyledıklerınızı tam olarak emın olmadan konusmayalım...
herkesın keyfıne gore konu kapatılırsa forumun ne anlamı kaldı... ben arama motorlarını kullanarak bu konuya ulastım.. yanı bu konuyla ılgılenıyorum. sızın ılgınız yok ıse yazmaz okumazsınız...
lutfen forumda oldugumuzu unutmayalım..

Kingmortall

Kingmortall

Üye
kötüdür tabi çin malına güven olmaz kardeşim adam akıllı bi marka bul al sitede neyin ne oldugu belirsiz :hmmm

KaRtAl22

Üye
çin malı telefon arıyorsanız heryerde var ama çinden getiricem diyorsanız daha ucuza mal etmek için hiç uğraşmayın ucuz kayıtlı telefonlardan alın daha iyi en azından problemsiz olur mesela nokia c5 ilk çıkanı olabilir fiyatı 150 200 tl civarı herşey var telefonda fiyatıda uygun fiyat çin malından çok daha iyidir bence

ckartak

Üye
kardeşim iphone alıcam ama para yok diyorsan daha iyi replicalar var 249 liraya filan var nette ama en iyisi gideceksin telefoncuya bakacaksın karşılaştırcaksın beğendiğini bütçene uygununu alıcaksın kolay gelsin ..

ankarali6600

ankarali6600

Üye
YOU MUST GO TO DOĞUBANK BİRADER :ehe...

Aloco44

Üye
Dx.com da 140$ lara android 4.0 teller var satın al gumruge takılırsa paypaldan paranı geri cek turkiyede o telefonları 1 milyara ancak alırsın

M3su7

Üye
yurtdışından telefon getirmek kesinlikle yasak yanında getireceksen 100 liranı öder paşalar gibi kullanırsın ama kargoyla getireceksen gümrüğe takılır parana yazık olur cihazı vermezler kardeş hizan unutma iphone da çin malı foxcon üretiyo apple a

- - - Eklendi - - -

ayrıca uzakdoğudan ürün getirmek avrupaya nazaran sıkıntılı oluyo

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Çinden mi telefon almak istiyorsun ,yoksa Çin Malı Bir telefon mu almak istiyorsun bu sorunun net cevabı lazım :naughty:

salam741

Üye
evet önce bütçeni söyle

creative1

Üye
arkadaşlar çinden bu linkteki telefonu bu siteden almak istiyorum bu telefon yurdumuza girerken gümrükten kaç para alıyorlar veya gümrüğe takılıp orada kalırmı.. ilkdefa çinden telefon alacam

Gümrüğe takılırsa geri gönderiyorlar alamazsın.

Invoke

Invoke

Üye
telefn android ise bircok uyguama yukleyebilirsin ve bende cin mali telefon kullaniyom ve internete bununla baglaniyom her cin mali kotu degildir samsungda cin mali unutma

Samsung kore malı.Sitedeki cihazdan da bir halt olmayacağı açık, bildiğimiz iphone, ama androidli... Zaten stoklarda yok yazıyor. Yani boşver uğraşma. Sonra parana yazık olur.

Emperian

Emperian

Üye
GM discovery al, iphone 5ten daha ince aradigin hersey var :S niye taa uzakdoguyla irtibata geciyorsun

caglar1015

Üye
sırf şu bilgisizliğinize karşı üye olup yazmak istedim çin malı her cihaz kötü değildir oppo oneplus one gibi ve daha bir sürü kaliteli firmalar var bende çinden oneplus one almak istedim ama gümrük sorunu olduğunu söylüyolar ve bu cihaz galaxy s5 den bile fazla bir telefon ve ucuz kaliteli cihaz gidip samsung almak yerine bunun gibi telefonları kullanmak isterdim ve çinli üreticiler birden fazla rom desteği ve cynogen mod ile anlaşarak daha hızlı güncellemeler sunuyorlar bu telefonlar iphone cakması androidli 200 tl lik telefonlar ile karıştırmayın

asauult1

Üye
Konu Paylaştım Türkiye'ye Kargoları Var Gümrük Vergısını Zaten Ödeyecesin Tabiki Vergisiz Telefon Almam Ben Şahsen kacak Telefon İşi Saçmalıktır bence. Ama Dersen Ki Ben Tüm Vergiler Öderim Dersen Bildigin Kadarıyla Gümrük Vergiler + Imeı kayıtları Tüm Vergiler 250 300 Tl Civarı % 18 Diye Biliyorum Cep telefonu vergisi % kaç Bılmıyorum Konu Paylaştım Bakarsan Yardımcı Olur Orjınal Telefonlar İngilizce Dil Paketiyle 300 350 Dolar Civari S5 ler Falan Hafızasına Göre Fiyat Aralıgı Var. S5 Alırsın 1000 Tl Yı Gecmez

Üst Alt