=Anrufen Online Call of Champions (Lux and Umbra)=

Sponsorlu Bağlantılar

Hades92

Hades92

Üye
Benim oyundaki nickim synix biliyorum anrufene suan gris yapılmıyor bende anrufen cin deyim birazda orda oynuyorum

gomancele

gomancele

Üye
hala ingilizcesi cikmadimi bunun ...?

wer50ni

Üye
Teşekkürler

rew

Üye
v66 geldi simdide açılmıyor

mastris

mastris

Üye
    Konu Sahibi
gençler şuan v68 geldi. . . Oyun gittikçe tamamlanyor. . . Oyun tamamlanmadan en yüksek level yapalm. . Eğer oyunun beta sürümü tamamlanrsa hemen yapıştrrlar premiumu. . .

mastris

mastris

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar tiger pet satıyorum. . Almak isteyenler pm atsın. . . ID=1290556

eyeofgolem

eyeofgolem

Üye
Ya konuyu hortlatmak gibi olmasın ama bnm bir sorunum var ben iPod Touch 3G 8GB aldım APPSTORE de aramada cıkmıyor bu oyun .

mastris

mastris

Üye
    Konu Sahibi
valla kardeş ıphone kullanmadgım için yardım edemycem ama bi önerim war. . Oyunun dosyasını telefondan bulacağına pc den internete girip, bulup telefona atman daha iyi ve kolay olur. . . Kolay gelsin.

USAForever

USAForever

Üye
İngilizce versiyonu =

direkt linkten bakın.

eyeofgolem

eyeofgolem

Üye
Saolun sanırım eski sürüm appstore den kalkmış ve yakında yeniden eklenecektir diyor galiba beklemek lazım :(

----------Eklendi @ 20:50:12 ---------- Yazıldı @ 20:41:27 ----------

valla kardeş ıphone kullanmadgım için yardım edemycem ama bi önerim war. . Oyunun dosyasını telefondan bulacağına pc den internete girip, bulup telefona atman daha iyi ve kolay olur. . . Kolay gelsin.
kardeşim cihaz ile sadece iTunes ve Appstore den yükleme yapabiliyorsun malesef jail break var ama sysnc programları olmadan pc den uygulama atmıyor :( Wistone diye arattım sadece o askerli oyunu cıktı pff :( yokmu iPhone den oynayan yaw

----------Eklendi @ 21:03:26 ---------- Yazıldı @ 20:50:12 ----------

kardeşim cihaz ile sadece iTunes ve Appstore den yükleme yapabiliyorsun malesef jail break var ama sysnc programları olmadan pc den uygulama atmıyor :( Wistone diye arattım sadece o askerli oyunu cıktı pff :( yokmu iPhone den oynayan yaw

bybenjo

Üye
oyun cok güzel fakat japonca oynamak birhayli zor. oynamaya çalıştım ama giydiğim itemlerin özelliklerini bile goremediğimden oynamayı düşünmüyorum. ingilizce çıkarmı arkadaşlar varmı bilgisi olan ?

mastris

mastris

Üye
    Konu Sahibi
oyun cok güzel fakat japonca oynamak birhayli zor. oynamaya çalıştım ama giydiğim itemlerin özelliklerini bile goremediğimden oynamayı düşünmüyorum. ingilizce çıkarmı arkadaşlar varmı bilgisi olan ?
kardeş valla ben anlıyorum. . neden diye sorarsan ? insan oynadıkça oyunu kavrıyor. . tmam oyun nun dili önemli ama herşey dil demek değildir. . . bak ben şuan oynuyorum ve gayet güzelde ilerliyorum. . petim var param var. 73 level oldum. . ve anlamadığım sadece birkaç şey var ve onlarıda yakında çözecem inşAllah. . . İngilizce versiyonuna gelince yukarda dediğim gibi symbian işletim sistemi artık öldüğü için çıkartmazlar . . ama inşALLAh çıkarırlar. . .

benjomurat

benjomurat

Üye
Aslında çevirisi yapılır fakat oyunun içinde godat uzantılı dosyalar var. Acamadıgım için bakamadım. Nasıl açılacağını bilen biri varsa uğraşılabilir aslında.

USAForever

USAForever

Üye
oyunu facebook.com/anrufencoc orjinal paylaşım adresinden kontröl edebilirsiniz , başka yerde aramayın.

gel de inan

Üye
Diğer oyundan farklımı

tahaf1234

Üye
mastris kardeş ben oyunu açamadım dediğin yolları denedim fakat olmadı hata verdi ne yapmamı önerirsin?

0lcayt0

Üye
beyler ben bi turlu indiremedim yardımcı olursanız sevinirim n95 im var v3 u indirmem gerekiyor 507 kb olanı indiriyorum ordan yukleme yapmaya çalısıyorum yukluyor ama bittiginde anlamadıgım bi seyler çıkıyor oyunu açmıyor 23 mb olanı indireyim diyorum ama indirme hiç başlamıyor vodafon sınırsız int var bi türlü olmuyor yardımcı olursanız sevinirim

0lcayt0

Üye
acaba diyorum girdiğim opera miniden mi kaynaklanıyor 6.4 le giriyorum normal den zaten indirmiyor ne yapmam lazım arkadaşlar

freezeboy66

Üye
arkadaslar patchi yuklemiyo sorun ne olabilir acaba ¿?

Mücahit G

Mücahit G

Üye
acaba diyorum girdiğim opera miniden mi kaynaklanıyor 6.4 le giriyorum normal den zaten indirmiyor ne yapmam lazım arkadaşlar

Opera Mobile dene. %100 indirirsin. Ben miniyi sadece gezinti için kullanıyorum

Üst Alt