=Anrufen Online Call of Champions (Lux and Umbra)=

Sponsorlu Bağlantılar

mastris

mastris

Üye
    Konu Sahibi
=Anrufen Online Call of Champions (Lux and Umbra)=
Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere anrufen ol oyununun devri eskide kaldı. . . Anrufen OL oyunun yeni çince versiyon çıktı. . ismi Anrufen Call of Champions... oyun çincedir. bilenlerini vardır elbette. . . İngilizce ve Türkçe versiyonu çıkacak diyorlar ama Symbian işletimi artık öldüğü için ben pek ümitli değilim. . . Oyun MMORPG türü bir oyundur. . Şuan güncellemeler yapıldğı için beta sürümdedir. . tam sürümüne az kaldı zaten. . . Anrufen OL ye göre daha gelişmiş harita, gelişmiş familiar sistemi, Ve equipment. .. çok geliştirilmiş (Bence).

Anrufen Online Call of Champions (Lux and Umbra)

Buda İndirme linki arkdaşlar;

S60v3 ve S60v5 için ayrı ayrıdır;

[/URL]

İyi oyunlar Herkese. . .

Kayıt konusunda biraz sıkıntı çekebilirsiniz bu çünkü karakterler kare şeklinde görünüyor. Kayıt olmak için oyuna girdiğinizde menuden 2. yeri seçin içinde şöyle bişi yazıyor Sırasıyla

(V8□□□)
( □□□*) Kullanıcı Adı : 0000000 ( bu kısım harf ve rakamlardan oluşması gerekiyor sanırım)
( □□□*) Parola : 000aaa (Parolada en az iki karakter kullanılması gerek bir harf- bir rakam)
( □□* ) Parola Tekrar: 000aaa
( □□ ) Cep Tel. numarası: 0530xxxxxxx Telefon Numaranızı yazın
( □□ ) bu kısmı çözemedim maalesef kusura bakmayın.....

:ehe:ehe

• Beğen
Tepkiler: MH_ZAFER

HawkNY

HawkNY

Üye
Şu Aralar İnanması Zor Ama çince versiyonu da server hatası veriyor bana vermiyor demeye kalkma neyin ne olduğunu biliyoruz

turko2727

turko2727

Üye
bu çin e nasıl üye olacam

weapo

Üye
dostlar bu çinceyi nasıl açıcaz yükledikten sonra açamadım da bi yardım edin plssssssssss

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:tşk:

mastris

mastris

Üye
    Konu Sahibi
bekleyn arkadaşlar üye olma vs. Herşeyi resimli olarak anlatcam. . .

by_sivaslı

Üye
bunun diğer anrufenden farkı ne ki

mastris

mastris

Üye
    Konu Sahibi
yukarda anlattgm gbi, daha gelişmiş. . Hatta sana şöyle diyeyim. Bayagı gelişmiş. :)

by_sivaslı

Üye
oyunun resmi güzel olmuş ve bu arada bende senin gibi düşünüyorum symbian son demlerini yaşıyor türkçesi çıkmaz belki ıngilizcesi çıkar

mastris

mastris

Üye
    Konu Sahibi
inşALLAH çıkar kardeşim. . . Oyun çok hoşuma gitti benim. . İlk başta anlamadgm için hç sewmyordum. . . Ama biraz uğraşnca herşeyi halletm. . Sizlerde beklyorm. . . Levelim 40. . Oyundaki nickim=¤MaStRޤ

----------Eklendi @ 13:16:18 ---------- Yazıldı @ 13:14:45 ----------

¤MaStRS¤ Olacak pardon. . :)

by_sivaslı

Üye
bu oyunlar iyi ama bir süre sonra bana hep aynı şeyleri yapıyormuş hissi veriyor o yüzden bir türlü level 10 u geçemem sıkılırim zaten bu metin i falanda fazla sevmem

mastris

mastris

Üye
    Konu Sahibi
herkesin kendi görüşü. . Ama oynarsanda beklerim kardeş. . .

pRime.

pRime.

Üye
Çince olmasa kuracaktım, n85'e çince olduğu için gereksiz bence.

by_sivaslı

Üye
tabi kardeş herkesin kendi görüşü

by_sivaslı

Üye
Bencede dil yüzünden kurmuyorsan kur çünkü dil o kadar önemli değil bu oyunda

pRime.

pRime.

Üye
Bilemiyorum, ingilizcesi olsa çok iyi olurdu ama... Bilgisayara geçince indirip kurarım. Artık N85'i fazla kullanmadığım için çok sık girmem oyuna ama arada bakarım. Iphone versyonu var mı bunun?

by_sivaslı

Üye
benim bilgim yok resmi sitesine bir bak ama ben yok diye biliyorum ama yinede istersen bi bak

turko2727

turko2727

Üye
mastris resimli olaraküye olma ve oyuna girişi anlatırsan sevinirim

Üst Alt